Przesilenie letnie – 21.06.2022

Przesilenie letnie, noc Kupały, Litha – w każdej dawnej kulturze wiedziano, że czas ten jest niezwykle wyjątkowy. Był to i jest do dziś czasem o mocy miłości, światła i transformacji, kiedy wszystko jest możliwe, a intencje spełniają się. Tego dnia zapalano ogniska, by oczyścić się ze złych energii i napełnić mocą ochronną. Puszczano wianki na wodzie, by przyciągnąć miłość i dobrobyt.

W tym roku energia przesilenia letniego przyniesie nam możliwość uwolnienia się od tego, co nie służy, dostrzeżenia schematów, które nie działają i zaproszenia do swojego życia miłości, dzięki której życie może stać się po prostu dobre. To Dusza będzie nas prowadziła, a umysł może nie do końca wiedzieć, jak się w tym wszystkim zachować 😉 Dlatego też z Justyną z Wytwórnia Obfitości przygotowałyśmy warsztaty „Poczuj, usłysz, zobacz. Wiedz. Warsztaty odczytywania Kronik Akaszy i uspokajania umysłu”, by połączyć Duszę i umysł i łączyć się ze swoją intuicją tak, by móc wyrażać siebie w spełnieniu. Więcej informacji w wydarzeniu: https://fb.me/e/1Jl3lKTr4

Wyjątkowo w tym roku o przesileniu letnim jest tylko podcast. Wersja pisana zaś tajemniczo zniknęła po stworzeniu jej i nie była już możliwa do powtórzenia. Jako że teraz jest zdecydowanie czas prowadzenia przez Duszę, a nie umysł, może tak powinno być.

Posłuchaj o przesileniu letnim, rytuałach, kulturze i mocy miłości

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: