Numerologia na dzień dziecka + niespodzianka

Dawno nie było odrobiny numerologii, a dzisiaj dzień szczególny dla wszystkich dzieci – tych wewnętrznych też 😉 1.6.2022 daje dzień o wibracji 4 – liczby stabilności, ale także anielskiego zapewnienia, że możemy wysyłać pragnienia do Wszechświata, a on zrobi nam prezent w odpowiednim momencie. Dlatego też warto dzisiaj wyrażać życzenia, zrobić sobie prezent i uhonorować swoje wewnętrzne dziecko.

Dla numerologicznych jedynek dzisiejszy dzień upłynie pod wibracją liczby 5 – to czas wewnętrznej wolności, niekonwencjonalności, robienia rzeczy w nowy, innowacyjny sposób. Podaruj sobie dzisiaj trochę swobody i pozwól sobie na nowe.

Dla numerologicznych dwójek dzisiejszy dzień upłynie pod wibracją liczby 6 – to czas zajęcia się swoimi finansami, zrobienia sobie prezentu, manifestowania dóbr materialnych, ale także spędzenia czasu z bliskimi, których kochasz i chcesz się z nimi pobawić.

Dla numerologicznych trójek dzień upłynie pod wibracją liczby 7 – być może zechcesz dzisiaj zagłębić się w swoje wewnętrzne dziecko i ukochać w sobie to, co trudne. Pobyć w samotności. Przytul siebie do serca, zrób medytację, wypij ulubioną herbatę, obejrzyj dobry serial. Ukochaj siebie.

Dla numerologicznych czwórek dzień upłynie pod wibracją liczby 8 – dziś jest Twój szczęśliwy dzień. Zacznij go z uśmiechem 😉 Możesz manifestować przyszłość tak, jak tego pragniesz. Wypowiedź więc życzenia, które naprawdę chcesz, żeby się spełniły i zrób krok w kierunku ich realizacji. Wszechświat Ci sprzyja.

Dla numerologicznych piątek dzisiejszy dzień upłynie pod wibracją liczby 9 – odpuść dzisiaj nadmiar obowiązków. Pozwól sobie pójść na spacer, odetchnąć, nabrać dystansu do otaczającego Cie świata. Niech Twoim prezentem dla siebie będzie czas.

Dla numerologicznych szóstek dzień upłynie pod znakiem liczby 1 – harmonia, harmonia, harmonia. Czego potrzebujesz, by jej doświadczyć dzisiaj? Może będzie to kąpiel lub chwila przy pysznej kawie? A może rozmowa z przyjaciółmi? Postaraj się zrównoważyć obowiązki z przyjemnością i podaruj sobie równowagę.

Dla numerologicznych siódemek dzisiejszy dzień upłynie pod wibracją liczby 2 – podaruj sobie kolację z ukochaną osobą, porozmawiaj z bliskimi, postaw na współpracę. Nie musisz wszystkiego dzisiaj robić samodzielnie. Dzisiejszy dzień jest najlepszy na to, by wyjść do ludzi i otworzyć się.

Dla numerologicznych ósemek dzień upłynie pod wibracją liczby 3 – to najlepszy dzień na celebrowanie radości, miłości, kreatywność, tańce i hulańce. Popatrz na radosne dzieci i zwierzęta i weź przykład z ich radości. Niech dzień dziecka będzie dla Ciebie piękny.

Dla numerologicznych dziewiątek dzisiejszy dzień upłynie pod wibracją liczby 4 – podwójne czwórki mówią o tym, że Aniołowie są przy Tobie. Może zapragniesz zrobić medytację z Aniołem Stróżem dostępną w podcaście „Porozmawiaj z Duszą„? Wyrażaj swoje pragnienia i zaufaj, że są wysłuchiwane. Masz wsparcie anielskich królestw. Podaruj sobie dzisiaj kontakt z nimi.

A z okazji dnia dziecka razem z Wytwórnią Obfitości przygotowałyśmy promocję na webinar „Droga do swojej prawdy”. „Bo przekazy z intuicji otwierają oczy, poruszają serca i pozwalają poczuć to, co naprawdę jest ważne”. Tylko dzisiaj do zakupionych webinarów dołączamy piękną medytację serca. Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij tutaj >>>

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: