Nów księżyca w Bliźniętach

30 maja wraz z wschodzącym nowiem księżyca w znaku Bliźniąt kończymy sezon zaćmień, a 3 czerwca Merkury zaczyna wychodzić z retrogradacji. Zaćmienia słońca i księżyca dają nam głęboką transformację wewnętrzną – piękną, ale trudną w doświadczeniu. Teraz możemy odetchnąć 😉

Nów przyniesie nam powiew świeżości, ukojenie, uzdrowienie ciężkości i daje bardzo dużą możliwość zasiania nowych intencji na następne miesiące. Bliźnięta to znak komunikacji i jak żaden inny pomaga (poprzez żywioł powietrza) zanieść nasze intencje tam, gdzie zostaną wysłuchane i zainicjowane do realizacji.

Teraz możemy poczuć, że jest lżej, a my jesteśmy w polu nieograniczonych możliwości. Warto więc poświęcić weekend oraz nów księżyca na oczyszczenie siebie z ciężkich warstw doświadczeniowych i głośne wypowiedzenie swoich pragnień.

Jak to zrobić? Sposobów jest wiele, a ja proponuję kąpiel 😉

Weź kąpiel lub prysznic z dodatkiem soli morskiej i lawendy lub olejku lawendowego i wypowiedz: „Jestem wdzieczn_ za wszystkie doświadczenia, które doprowadziły do miejsca, w którym jestem, do mojego uzdrowienia. Ale teraz uwalniam się od wszystkich doświadczeń, zdarzeń, emocji, myśli i energii, które mi nie służą. Niechaj tak będzie. Stało się, stało się, stało.” i poczuj, jak wszystko to, co stare, ciężkie i trudne wraz z woda spływa i zostawia Cię całkowicie wolną/ym.

Po kąpieli weź kartkę papieru i zapisz wszystko, co chcesz przyciągnąć do swojego życia: dobre emocje, okazje, możliwości, miłe słowa czy myśli, swoje pragnienia. Następnie podpisz się i kartkę schowaj do szuflady lub, jeśli tak czujesz, spal w płomieniu świecy.

A jeśli czujesz fizyczne zmęczenie po majowych energiach, poświęć weekend na odpoczynek. Twoje ciało zawsze daje Ci znaki, czego teraz potrzebuje. Warto go posłuchać ❤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: