Temat miesiąca – maj 2022

W tym miesiącu horoskop nieoczywisty, bo związany z tematem, który będzie dla Ciebie ważny przez cały maj. Pod Twoją drogą życia znajdziesz temat oraz podpowiedź Duszy na ten czas… Do zastanowienia 😉

Jak obliczyć drogę życia? Sprawdź tutaj >>>

Jeżeli wołają Cię się karty „Rozmowy z Duszą” , wejdź tutaj >>>

„Rozmowy z Duszą”

DROGA ŻYCIA 1: PIENIĄDZE

Pieniądz i czas to dwa niezależne byty. Mówi się, że czas to pieniądz, ale to nie od tego zależy. Możesz zrobić jedną rzecz, która przyniesie Ci bogactwo materialne w ciągu kilku minut, w tym samym czasie można też pieniądze stracić. Ale stan posiadania zależny jest od stanu umysłu. 

Jakie są Twoje przekonania dotyczące pieniędzy?

Gdzie jest Twój sufit finansowy?

Jak rozumiesz dobrobyt materialny? 

Pieniądze to energia. Płyną do Ciebie, kiedy czujesz się po prostu dobrze. Kiedy jesteś spełniona. Kiedy otwierasz się na przyjmowanie. Kiedy lubisz siebie i lubisz pieniądze. 

Co musi się wydarzyć, żebyś poczuła się dobrze, mając wiele? 

DROGA ŻYCIA 2: DOM

Najbliższe otoczenie pokazuje to, co jest w Tobie. Ale też mówi się, że dom jest tam, gdzie serce Twoje. Jak więc wygląda Twój dom? Jak wygląda Twoje serce? Czy jest w nim bałagan, czy perfekcyjny porządek? Czy dajesz sobie w nim wystarczająco przestrzeni, czy też gnieździsz się ze swoimi potrzebami, robiąc miejsce dla innych? Czy dbasz o swój dom? Co w nim słyszysz najczęściej? 

Kiedy już wiesz, jak wygląda Twój wewnętrzny dom, zastanów się nad tym, jak chciałabyś, żeby wyglądał? Jakie emocje pragniesz przeżywać najczęściej? Co lubisz w swoim domu najbardziej? Jakie potrzeby muszą zostać zaspokojone, żebyś poczuła się w domu, jak u siebie? 

Dom miłości zawsze jest dla Ciebie dostępny. Rozgość się w nim. 

DROGA ŻYCIA 3: INTUICJA

Intuicja daje Ci znaki. Czy je słyszysz/widzisz/czujesz? Czy za nimi idziesz? 

Kiedy czujesz najmocniejsze połączenie z intuicją? 

Co przeszkadza Ci w pójściu za jej przekazami? 

DROGA ŻYCIA 4: DAWANIE

Czy czujesz się w równowadze między dawaniem i braniem? Jeśli nie – co u Ciebie przeważa i jaka jest tego funkcja? Czy dajesz, żeby sobie na coś zasłużyć? Czy bierzesz, bo uważasz, że Ci się to po prostu należy? 

We wszechświecie istnieje zasada równowagi energetycznej. Kiedy coś dajemy, potrzebujemy dostać coś w zamian. Nie muszą być to rzeczy materialne. Może być to satysfakcja, spokój. Potrzebujemy poczuć się w równowadze. Gdy to nie następuje przez długi czas, siły równoważące zadbają o harmonię na swój sposób.

W której sferze czujesz największą dysharmonię? Co potrzebuje zrównoważenia?

DROGA ŻYCIA 5: ROZUM

Pamiętaj, że Twój wewnętrzny krytyk nie powstał po to, żeby Cię oceniać czy deprecjonować, tylko żeby Cię chronić. Używając zakodowanych programów, umysł w logiczny sposób chce przedstawić funkcjonowanie świata. Dzięki temu wydaje mu się, że ma kontrolę nad tym, co Cię spotka i nad tym, jak będziesz się czuć. 

Rozum w połączeniu z sercem tworzy możliwości do rozwoju w każdym zakresie. Aby to zrobić, umysł potrzebuje odpuścić kontrolę i iluzję posiadania wyłączności i nieomylności.  

Przyjrzyj się swoim myślom i zdecyduj, które z nich są dla Ciebie pożyteczne na obecnym etapie życia, a które z nich warto odpuścić lub przetransformować. 

DROGA ŻYCIA 6: KONTROLA

Im bardziej myślisz, że wszystko jest pod kontrolą, tym mniejszy masz na to realny wpływ. Mimo że wydaje Ci się, że nie masz wpływu na wszystko, co wydarza się na zewnątrz i próbujesz to złapać, to Twoją największą mocą jest decyzja, jak reagujesz na zewnętrzne wydarzenia. 

Zawsze masz wybór. 

DROGA ŻYCIA 7: ODWAGA

Podążanie za wołaniem Duszy wymaga odwagi. Usłysz swoją Duszę. Jakie przekazy do Ciebie docierają? Czym jest Twoja odwaga?

Sygnały od Duszy pojawiają się w każdym momencie Twojego życia. Odważ się usłyszeć i przyjąć jej wołanie. Dusza zawsze zna odpowiedź. 

Czego potrzebujesz, by odważyć się podążać ścieżką swojej Duszy? 

DROGA ŻYCIA 8: MOŻLIWOŚCI

Jesteś w polu nieograniczonych możliwości. Masz dostęp do wszystkiego, co jest Ci potrzebne do zrealizowania Twoich pragnień. 

Stwórz wizję swojej idealnej rzeczywistości i zacznij ją manifestować: zrób mapę marzeń, wypal świecę intencyjną, powiedz o tym głośno, zrób krok ku realizacji Twoich marzeń. 

DROGA ŻYCIA 9: ZAUFANIE

Wszystko, co wydarza się w Twoim życiu działa na Twoją korzyść. Zaufaj, że Twoje serce zawsze zna właściwą drogę, a Wszechświat umożliwia Ci realizację ścieżki Twojej Duszy w każdym momencie. 

DROGA ŻYCIA 10: PLAN DUSZY

Jesteś na właściwej ścieżce. Wszystko to, czego doświadczasz jest zgodne z przeznaczeniem Twojej Duszy. Wiele dróg prowadzi do jego wypełnienia. Drogi te mogą być proste lub kręte. Pełne pięknych widoków lub szarości i mgły. Na drogach znajdziesz też drogowskazy. Od tego, czy je zauważysz i którym szlakiem zechcesz podążać zależy, jak szybko dojdziesz do celu.

Pamiętaj jednak, że Twoja Dusza zawsze Cię do niego doprowadzi.

DROGA ŻYCIA 11: CZAS

Zawsze jest właściwy czas. Nawet, kiedy wydaje Ci się, że płynie zbyt wolno lub rzeczy wydarzają się w zawrotnym tempie, wszystko jest dokładnie tak, jak powinno być. Porzuć przywiązanie do przekonań dotyczących czasu i pozwól sobie przyjąć, że czas zawsze jest właściwy. Ze wszystkim zdążysz. Wszystko będzie dobrze. 

DROGA ŻYCIA 12: CIAŁO

Składamy się z czterech ćwiartek: ciała, umysłu, emocji i duszy. Wszystkie części wymagają zaopiekowania. Wszystko jest tak samo ważne. Jednak fundamentem jest ciało, które jest naszym łącznikiem z umysłem, emocjami i duszą. Ono do nas mówi najgłośniej. 

Posłuchaj swojego ciała. Co do Ciebie mówi? Co chce Ci przekazać? Które jego części wymagają opieki? Co chce się z niego wyrwać? 

Podaruj swojemu ciału to, czego potrzebuje w tej chwili najbardziej. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: