Nów księżyca w Byku

Jutro nów księżyca w znaku Byka, którego głównymi tematami są ugruntowanie i odpoczynek. 

Energie na zewnątrz są bardzo intensywne. Burze koronalne, wzrastanie wibracji ziemskich, nadchodzące zaćmienia słońca i księżyca dają nam wielki potencjał do uzdrowienia i przetransformowania programów z przeszłości oraz znalezienie nowego powołania, odnalezienie swojej prawdy, możliwość głębszego połączenia z Duszą, a jednocześnie dla ciała fizycznego i umysłu może być to proces dość wyczerpujący. Mogą pojawić się bóle głowy, nadmierna senność lub bezsenność, nadmierne łaknienie lub nieokreślone bóle ciała. A z drugiej strony, możemy odczuć przypływ energii, flow, wzrost kreatywności i poczucie odlatywania. Wszystko ma swoje dwa bieguny, dlatego może się to ze sobą przeplatać.

Ciało zawsze wie, czego potrzebuje, a Dusza daje znaki, kiedy trzeba się sobą zająć. Pozwalając sobie na odpoczynek, pobyt na łonie natury, odżywcze jedzenie, sen wtedy, kiedy woła, pomagamy Duszy w transformacji i wzniesieniu.

Dlatego też ten nów zachęca nas do bycia bardziej w sobie, uziemienia się. Podarowania sobie czasu wolnego, odpuszczenia i odpoczynku – po prostu poByczenia się 🙂 I zaufania, że Wszechświat i Dusza zawsze doprowadzą nas do celu. Bez konieczności kontrolowania i tworzenia presji, że rzeczy mają się wydarzać już, natychmiast. 

A jeżeli w Twoim życiu wydarza się teraz wiele, znajdź czas na wyjście do natury, pamiętaj o zdrowym posiłku i świadomym oddychaniu. Kwiaty wyrastają wtedy, kiedy mają odżywione korzenie, dostęp do słońca i powietrza. Ty też jesteś kwiatem. 

Wzrastaj zgodnie z sobą i naturą.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: