Pełnia księżyca w Wadze

Pełnię księżyca w Wadze czuć już od wczoraj, ale to dopiero jutro będzie miała swoją kulminację. Z pełniami i nowiami jest tak, że są one odczuwalne trzy dni przed i trzy dni po kulminacji, a więc mamy cały tydzień w danej energii. I tak też teraźniejsza pełnia będzie w temacie „JA +”

JA + relacje z rodziną

JA + relacje z szefem/współpracownikami

JA + relacje z przechodniami i uczestnikami ruchu

JA + relacje z pieniędzmi

JA + relacje pomiędzy dawaniem i braniem

JA + przyjemność

JA + równowaga 

JA + JA

Waga to znak odpowiadający za relacje, harmonię, pieniądze. Chce sprawiedliwości, pokoju, dyplomacji, dobrych relacji. Przygląda się i waży. 

Księżyc zaś w tym okresie chce, żebyśmy przyjrzeli się sobie w relacji do. Czy jesteś w równowadze w swoich relacjach? Czy zachowujesz balans pomiędzy dawaniem i braniem? Czy pamiętasz o swojej przyjemności, czy bardziej zawracasz uwagę na innych, o sobie zapominając? Czy cieszysz się ze swojej sytuacji materialnej? Czego w Twoim życiu jest najwięcej, a gdzie czujesz brak? Co chciał_byś zmienić, by dojść do równowagi? Co musi się wydarzyć, żebyś poczuł_ się w pełnej harmonii? 

Wydarzenia zewnętrzne na pewno będą miały wpływ na to, jak odczujesz tę pełnię. Podczas przygotowań do świąt, jeśli je obchodzisz, możesz zauważyć, na czym bardziej się skupiasz. Jeśli ich nie obchodzisz i spotykasz się z protestem rodziny, także możesz poczuć siebie w stosunku do tej sytuacji. Jadąc samochodem możesz zauważyć pewną nerwowość wśród kierowców – pośpiech i irytację. Czy też wejdziesz w tę energię, czy uśmiechniesz się i wyślesz w ich kierunku światło spokoju? 

W jakich jesteś relacjach ze sobą? Czego potrzebujesz?

W tę pełnię warto zatrzymać się i zbalansować. Poczuć swoje serce, zapytać siebie o swoje potrzeby i zadbać o nie. Dać sobie trochę przyjemności. Dać innym tyle, ile jesteś w stanie, bez uszczerbku dla Ciebie. 

A jeżeli jesteś zadaniowcem, możesz wziąć zeszyt, zapisać powyższe „JA +” i pod każdym punktem wypisać, jak wyglądają Twoje relacje. Czy są w równowadze? Jeśli nie, zamknij oczy, weź kilka głębokich wdechów i wydechów i zapytaj siebie, co musi się wydarzyć, żeby być w tej sferze w równowadze. Zapisz to. A następnie spróbuj zastosować i zobacz, jakie efekty w ciągu kolejnego cyklu księżycowego Ci to przyniosło 😉 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: