Wyjątkowy anielski (nie)horoskop na kwiecień 2022

Miłość. Czy to pluszowy miś? Czy też kwiaty? A może całus w policzek? Czy też akceptacja? Coś, co wychodzi prosto z serca? Czy z trzewi? Miłość po prostu się czuje. Dlaczego więc tak rzadko czuje się ją do siebie? Czemu szuka się niedoskonałości w czymś, co fundamentalnie jest doskonałe? Jak to jest, że tak łatwo kochać coś lub kogoś, a siebie niekoniecznie? Przecież wszyscy pochodzimy z miłości. I w miłości skąpani możemy być codziennie. Kocha nas Matka Ziemia, Wszechświat, bliscy nam ludzie. Zwierzęta. Energia. Jesteśmy miłością i w niej żyjemy. Choć czasem możemy jej nie rozumieć.

To przekaz od Archanioła Chamuela, który patronuje kwietniowi. Miłość bezwarunkowa do siebie – do tego nawołuje i prosi, by każdy z nas przyjrzał się sobie w lustrze i dostrzegł to, co jest piękne, co jest doskonałe. W kucharzu najpiękniejszy jest fartuch utytłany mąką, bo karmiąc ludzi daje swoją miłość do świata. W budowniczym jego skóra pomarszczona słońcem, kiedy przez wiele godzin budował komuś dom. W pisarzu jego słowa, dające ukojenie, rozrywkę czy radość. W aktorze zdolność do empatii i pokazywania wielu perspektyw jednej osoby. W kasjerze jego uśmiech, którym obdarza każdego klienta. Każdy z nas jest wyjątkowy. Każdy ma w sobie piękno i miłość.

Dlatego w kwietniu – mówi Archanioł Chamuel – skup się na miłości. Na tym, co dobre. Na wiośnie. Nie oceniaj ani siebie, ani innych. Nie kategoryzuj wydarzeń na dobre i złe. Każde może być dobre. Trzeba tylko odpowiedniej perspektywy. A w przyszłości wszystko będzie piękne. Zanim jednak do tego dojrzeje, przechodzi przez procesy transformacji, które wymagają szacunku i akceptacji. Spójrz więc w lustro i dostrzeż, że Twoje procesy są piękne, bo powstały z miłości i prowadzą Cię do celu.

I tak też, z miłości do ludzi, Aniołowie przygotowali w tym miesiącu wiadomości wzmacniające, byś mógł/mogła iść z nimi przez cały kwiecień. Niezależnie od sytuacji.

Jak obliczyć swoją drogę życia? Sprawdź tu >>>

DROGA ŻYCIA 1: ANIOŁ KREATYWNOŚCI

Masz w sobie wielką moc kreacji, która prowadzi Cię przez życie i pozwala je upiększać. Gotuj, tańcz, śpiewaj, maluj, pisz, krzycz. Wyrażaj siebie tak, jak potrafisz. Jedna potrawa w rękach każdego kucharza będzie smakowała inaczej. Ty też potrafisz robić rzeczy w swój wyjątkowy sposób. Nie bój się, że nie potrafisz, że inni są lepsi od Ciebie. Ty robisz to najlepiej, bo po swojemu. Dlatego działaj i rób to, co kochasz, bo teraz jest najlepszy czas na to, by wyrazić siebie w pełni.

DROGA ŻYCIA 2: ARCHANIOŁ JOFIEL

Twoje piękno tkwi w tym, że potrafisz dostrzec pozytywne strony każdej sytuacji. Potrafisz odpuścić to, co Ci nie służy i iść w kierunku, który jest dla Ciebie dobry. Potrafisz docenić zieleń trawy, drobny gest wykonany w Twoją stronę. Zawsze dasz dobre słowo temu, kto go potrzebuje, także sobie. Jesteś pięknym człowiekiem, a Twoja mądrość tkwi nie w tym, kim wydaje Ci się, że jesteś, a w tym, co masz w swoim sercu. Zawsze wyrażaj swoją prawdę. Jest naprawdę wartościowa.

DROGA ŻYCIA 3: ARCHANIOŁ GABRIEL

Oczyść swój umysł, duszę i ciało. Oddaj to, co Ci nie służy. Pozwól odejść tym, którzy nie dają Ci miłości. Bo jesteś wart_ miłości. Masz w sobie spokój, radość i lekkość. Możesz osiągnąć wszystko to, co jest zgodne z przyczyną Twojej duszy. Możesz mieć szczęśliwe życie. Bo jesteś. Otocz przytuleniem siebie i swoich bliskich, a zobaczysz, jaką moc niesie ze sobą dotyk i wsparcie.

DROGA ŻYCIA 4: ARCHANIOŁ JEREMIEL

Twoja wyjątkowa perspektywa daje Ci możliwość zajrzenia w głąb siebie i każdej sytuacji, która wydarza się w Twoim życiu. Możesz być obserwatorem/obserwatorką swojego życia i cieszyć się nim, patrząc z perspektywy dziecka. Tak, jakbyś widział_ świat po raz pierwszy. Kiedy spojrzysz na rzeczy z boku, zauważysz, że wszystko wygląda inaczej, niż to, jak świat jest przedstawiany przez innych. Zobacz, jak czujesz się ze swoją własną perspektywą, z własną wizją i podążaj w kierunku, w którym prowadzi Cię serce.

DROGA ŻYCIA 5: ARCHANIOŁ HANIEL

Jesteś obdarzon_ mnóstwem talentów, które czekają na ukazanie. Spędź czas na łonie natury, zanurz się wgłąb siebie, zrób to, co kochasz, a Twoja Dusza pokaże Ci nieznane części siebie, byś mógł/mogła pokochać się na nowo. Otwórz się na miłość, a duchowe wartości otoczą Cię w pełni swojej mocy. Odkryj siebie na nowo. Potrafisz to robić 🙂

DROGA ŻYCIA 6: ARCHANIOŁ SANDALFON

Co gra w Twoim sercu? To pukanie to nie tylko mięsień, wykonujący swoją pracę, by utrzymać Cię przy życiu, ale też muzyka Twojej Duszy, która zachęca Cię do tańca. Jesteś stworzon_ do życia w muzyce. Do działania w zgodzie ze swoim sercem. Gatunek nie ma znaczenia. Raz możesz słuchać rocka, innym razem rapu. Wszystko jest właściwe. Nie musisz definiować się w tym momencie. Po prostu tańcz tak, jak czujesz, a życie nada Ci właściwy kierunek.

DROGA ŻYCIA 7: ARCHANIOŁ RAFAEL

Posiadasz zdolność do uzdrawiania środowiska i ludzi wokół Ciebie. Nie musisz przykładać rąk, by uzdrowić chore miejsca (choć możesz), nie musisz znać nazw miliona leków (choć możesz), nie musisz pracować w służbie zdrowia (choć możesz), by swoją empatią i zrozumieniem stwarzać najlepsze warunki do uzdrowienia siebie i bliskich Ci osób. Jesteś uzdrowicielem/ką, a to daje Ci możliwość działania w obszarze, który jest Ci bliski. Wysiej nasiona warzyw, porozmawiaj z kimś smutnym, wyprowadź pieska na spacer. To Twoje uzdrowienie.

DROGA ŻYCIA 8: ANIOŁ ŁASKI

Twoją mocą jest obdarzanie radością i spokojem tych, którzy tego potrzebują. W największym kryzysie potrafisz zachować spokój i rozwiązać konflikt w pokojowy sposób. Twój uśmiech rozświetla każdy mrok. Dlatego uśmiechaj się jak najczęściej. Bądź pewn_, że kiedy będziesz to robić, tylko światło będzie w Twoim życiu.

DROGA ŻYCIA 9: ANIOŁ MANIFESTACJI

To, co mówisz, wydarza się w sposób szybki i nieprzewidywalny. To, co czujesz, co myślisz – wszystko ma znaczenie. Masz moc materializacji swojej energii. To, jaką energię wysyłasz ma wpływ na to, jak wygląda Twoje życie. Dlatego przetransformuj negatywną energię w pozytywne, wypowiedz: Przemieniam negatywne w pozytywne. Zaproś do swojego życia światło i miłość. Kiedy wiesz, że miłość otacza Cię ze wszystkich stron, tylko dobre rzeczy mogą wydarzyć się w Twoim życiu. Myśl pozytywnie 🙂

DROGA ŻYCIA 10: ARCHANIOŁ RAGUEL

Wnosisz harmonię, ukojenie i równowagę do życia. Pozwól więc emocjom przeminąć, nie działaj w pośpiechu, pod ich wpływem, tylko pozwól sobie powrócić do równowagi i wtedy zadziałaj zgodnie z tym, co podpowiada Twoja intuicja. Intuicja zawsze prowadzi Cię w dobrą stronę. Nigdy nie zawodzi. To Twoja potężna moc – słuchanie swojego wewnętrznego Ja. To pozwala Ci być spokojn_ i bezpieczn_. Harmonia zawsze jest z Tobą. Bądź też w niej.

DROGA ŻYCIA 11: ANIOŁ ODWAGI

Jak często możesz powiedzieć o kimś, że jest odważny? Tobie tej cechy nie można odmówić. Odwaga bowiem, to nie brak strachu przed działaniem, a działanie pomimo niego. Świadomość, że idziesz za marzeniami, że robisz to, bo wiesz, że na końcu drogi znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Jesteś odwagą. Masz w sobie moc dążenia do celu, pomimo przeszkód. Wiesz, że jeżeli coś jest zgodne z Twoim sercem, to tylko dobre rzeczy mogą Cię spotkać. I tak właśnie jest. Dziękuję za Twoją odwagę. Nigdy z niej nie rezygnuj.

DROGA ŻYCIA 12: ARCHANIOŁ AZRAEL

Jesteś miłością samą w sobie. Potrafisz rozpoznać i odpuścić schematy, które nie są Twoje. Jesteś w pełni połączon_ ze swoją Duszą i wiesz, kiedy jest czas działania, a kiedy trzeba się zatrzymać. Rozumiesz, że są rzeczy, które się kończą, ale wraz z każdym końcem pojawia się nowy początek. Bądź gotow_ na nowe początki i pamiętaj, że jesteś miłością.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: