Nów księżyca w Baranie

Rozpoczynamy nowy cykl astrologiczny. Wraz z nowiem księżyca w Baranie wchodzimy w nowy rok astrologiczny. Mamy więc czas długich początków 🙂

Ten nów (1.4.2022) będzie o mocy i ogniu. Czas zastanowić się, co Cię rozpala. Co sprawia, że chce Ci się żyć? Jakie warunki muszą zostać spełnione, żebyś czuł_ się w pełni swojej mocy?

Choć nów księżyca zachęca raczej do wycofania się i pobycia w głębi, możemy być bardziej senni i sfrustrowani, kiedy odpoczynku będzie za mało, to właśnie ten stan sprawia, że możemy pobyć z sobą i poddać się refleksji. Bo kiedy jesteśmy w niedziałaniu, Dusza może zrobić swoje i pokazać to, co w nas jest 🙂

Czym więc jest Twoja moc? Co kochasz robić? Co możesz zrobić, by robić to, co kochasz częściej? Czy możesz to zmonetynować?

Każdy z nas jest wyjątkowy i ma zestaw cech, których nikt inny nie ma. W podobieństwie także można znaleźć unikatowość. Dla każdego jest też miejsce na tym świecie. Jesteśmy zaprojektowani, by żyć w pełni swojego potencjału i robić to, co rozpala w nas wewnętrzny ogień. Co sprawia, że chcemy żyć. Trzeba tylko zajrzeć w głąb siebie i pozwolić Duszy, by pokazała nam tą unikatowość. A energia Barana po nowiu księżyca skłoni nas do działania w zgodzie z wewnętrznym ogniem, żeby rozkwitnąć w pełni.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: