Nów księżyca w Rybach

Dzisiejszy oraz kolejne dwa dni upłyną nam pod wpływem emocji, empatii, wrażliwości i rozmyślania o przyszłości. Teraz znacznie bardziej możemy być wrażliwi i emocjonalnie podchodzić do życia. Wielu z nas będzie chciało zamknąć się w kokoniku i po prostu przetrwać i by nam nie przeszkadzano, inni będą potrzebowali przytulenia i bliższego kontaktu z ludźmi, ktoś będzie potrzebował zbliżyć się do rodziny, a jeszcze inni będą działać pod wpływem emocji. 

Wszystko jest właściwe, jeżeli jest podyktowane sercem i intuicją. To, co uważane jest za słabość, można przetransformować w moc. To, co wrażliwe może być bardzo silne. Dlatego też podaruj sobie w te dni troskę dla siebie oraz dla innych. Nie utożsamiaj się z daną sytuacją, nie myśl o tym, co by było gdyby, nie oceniaj innych, a skup się na tym, co jest tu i teraz i jak możesz otoczyć swoje emocje opieką, by być w pełni swojej mocy. 

Zwróć uwagę na sny – one pokażą Ci, co jest dla Ciebie teraz najważniejsze. Jeżeli odczuwasz teraz większą senność, to także niedługo minie. Jeżeli odczuwasz teraz większą senność, to także niedługo minie. Marzec przynosi nam dużo nowej energii, gdzie intencje, które zasiejemy zaczną kiełkować w najbliższych miesiącach. 

Dlatego też po nowiu będzie świetny czas na zasiewanie nowych ziaren i przyciąganie do naszego życia wszystkiego, co potrzebne i co zbytkowne, ale daje radość 🙂 Z tej okazji razem z @wytwornia.obfitosci zapraszamy na warsztaty „Magia intencji. Jak wykorzystać prawo przyciągania do materializacji”, gdzie będziemy tworzyć świece intencyjne i mówić o tym, jak korzystać z prawa przyciągania na co dzień. To już 19 marca. Szczegóły pod tym linkiem >>>

Cudownego, troskliwego dnia!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: