Pełnia księżyca w Lwie

Czy wiesz, że tulipany są symbolem trwałej miłości, obfitości i troski o innych?

Z tulipanami kojarzy mi się jutrzejsza pełnia księżyca. Rzadko spotykana miłosna i namiętna koniunkcja Marsa i Wenus, znak Lwa, który troszczy się o potrzeby swoje i innych, ale też czas obfitości w tej sferze życia, w której czegoś brakuje… Tego wszystkiego możemy już doświadczać i będziemy odczuwać jeszcze w ciągu najbliższych kilku dni.

Pełnia ta będzie najbardziej o tym, by zatroszczyć się o siebie w całości, jeżeli dotychczas większą uwagę przywiązywaliśmy do spełniania potrzeb innych lub o innych, jeżeli zazwyczaj patrzymy na wszystko przez swój pryzmat. Podarować sobie lub bliskiej osobie moment odpoczynku, poczytać w spokoju książkę, kupić kwiatek, pójść do fryzjera (znak Lwa sprzyja zabiegom na włosy), pobyć ze swoimi bliskimi bez pośpiechu, zrobić odprężającą kąpiel, zrobić coś luksusowego i przygotować się na nadchodzącą wiosnę. Po prostu ukochać siebie, innych i cały świat.

Wciąż jesteśmy w energiach portalu 2.2.2022-22.2.2022, dlatego też jeżeli wciąż wydarzają się procesy w ciele lub odczuwasz ciężar energetyczny, pozwól sobie odpuścić i odpocząć trochę dłużej niż zwykle. Twoje ciało i dusza Ci się odwdzięczą 🙂 Wypowiedz też życzenia, czym chcesz się napełnić i jaki ma być następny cykl księżycowy dla Ciebie. A potem z odwagą Lwa i miłością do siebie wkrocz w nowe.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: