Portal energetyczny 2.2.2022-22.2.2022

Wczoraj otworzył się piękny portal energetyczny, którego wpływy będziemy odczuwali do 22.2.2022. To czas, gdzie energia i moc mogą być dużo bardziej odczuwalne niż w poprzednich miesiącach. Materializacja swoich myśli będzie jeszcze szybsza, prawie że natychmiastowa. Dlatego bardzo ważnym pytaniem, jakie możemy sobie zadać to: „Jakie myśli kreuję?”. Na wiele rzeczy nie mamy wpływu, ale na sposób myślenia jak najbardziej i to, co wygenerujemy umysłem w ciągu najbliższych 20 dni, będzie procentowało w przyszłości. 

Dwójka to w numerologii liczba energii, współpracy, księżyca, kobiecości, psychologii, ale też astrologii. Właśnie w tym portalu możemy odczuć znacznie większą potrzebę kontaktu z duszą, intuicją, może wzrosnąć zainteresowanie rozwojem osobistym lub przyjść chęć na zrozumienie siebie. Najważniejsze jednak będzie skonfrontowanie się ze swoją kobiecą stroną i zrównoważenie energii męskiej i żeńskiej. Czego jest w Tobie więcej? Jak się czujesz ze swoją kobiecą stroną? Czy odczuwasz dolegliwości ze strony ciała? Dolegliwości ze strony narządów kobiecych, pęcherza, tarczycy, dolnej części pleców, bioder, piersi czy nerek bardzo często wskazują na to, że kobieca strona siebie nie została ukochana w pełni. Obecny portal energetyczny pomoże zrozumieć i uzdrowić tę część siebie, która tego wymaga. Jeżeli czujesz, że Twoja kobieca strona potrzebuje więcej miłości, możesz codziennie, do 22.2.2022, afirmować: 

Kocham i akceptuję siebie. 

Mam doskonałe ciało. 

Czuję się cudownie ze swoją kobiecą stroną. 

Moja kobieca i męska energia są w doskonałej harmonii. 

Obserwuj, co będzie wydarzało się z Twoimi emocjami i umysłem w tym czasie. Nie oceniaj. Po prostu obserwuj. To, co będzie dzisiaj nie oznacza, że jutro będzie dokładnie tak samo. Wytrwaj w afirmacji i zobacz, co się wydarzy 22.2.2022. 

To także ważny czas, by nie podejmować pochopnych decyzji. Dwójki nie lubią wyborów. To jakby zapytać czy woli się lody czekoladowe, czy truskawkowe 😉 Dlatego, choć może pojawić się tendencja do tego, że Wszechświat będzie wymagał szybkich reakcji, ważne jest, żeby na spokojnie przeanalizować sytuację i wybrać intuicyjnie, bo to intuicja będzie teraz bardzo, bardzo aktywna. 

Może pojawić się wiele ciekawych wglądów i zrozumień. Wiedza, która wcześniej nie była dla nas dostępna, teraz stanie przed nami otworem. Pojawi się także gotowość do tego, by zajrzeć w siebie głębiej, przebudzić się. Bardzo możliwe, że część światowych tajemnic wyjdzie na jaw i po początkowym szoku, przyjdzie zrozumienie i akceptacja, że każdy człowiek dokonuje wyborów zgodnych ze sobą. A jeśli wybiera to, co jest wygodniejsze czy zgodne z oczekiwaniami, może doznać rozczarowania, które i tak doprowadzi go do tego, by wybrał w zgodzie z sobą i poczuł się lepiej.


To już nie są czasy, kiedy będzie brakowało na coś energii albo los nie będzie sprzyjał. Wszechświat będzie stwarzał sytuacje idealne do zrozumienia i dojścia do naszego celu, nawet jeżeli na początku może to być dla nas niejasne. Ale to my teraz mamy realny wpływ na to, co się wydarzy w naszym życiu. To my swoimi myślami i emocjami oraz zadbaniem o siebie wpływamy na przestrzeń dookoła. 

Dlatego jeszcze raz zadaj sobie pytanie: „Jakie myśli kreuję?” I zobacz czy myśli te Ci się podobają. Czy opisują rzeczywistość, w jakiej chcesz być? Jeżeli zauważysz, że jest inaczej, przemień myśl na inną. 

I na koniec: teraz ze zdwojoną mocą możemy doświadczać prawa synchroniczności, np. widzieć powtarzające się liczby czy zadzwonić do przyjaciela, który też w tym momencie dokładnie o Tobie myślał. Dusza będzie się z nami dużo wyraźniej kontaktowała. Zwróć więc uwagę na to, by zapewnić jej przestrzeń do usłyszenia tego, co ma do powiedzenia 🙂 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: