Pełnia księżyca w Raku

Trzy dni przed i trzy dni po pełni księżyca odczuwamy już jej wpływ. Kulminacja pełni, tym razem w znaku Raka, będzie miała miejsce jutro, ale przez prawie cały tydzień możemy odczuwać jej wpływ. Ten czas będzie tematem oczyszczenia i transformacji swoich oczekiwań, relacji rodzinnych i miłości. Rak bowiem jest delikatny. Potrzebuje przytulenia, wrażliwości, empatii. Pragnie być kochany. Boi się odrzucenia. Dlatego też w tym czasie możemy przeżywać poczucie odrzucenia lub czuć, że musimy na coś zasłużyć. I właśnie o zasługiwaniu pojawiła się podpowiedź Duszy na pełnię.

„Zasłużenie zawiera w sobie słowo „służenie”. Czy oznacza to, że musisz się naharować, zamęczyć, żeby na coś zasłużyć?

Już samo to, że istniejesz na Ziemi sprawia, że spełniasz swoją rolę. Żyjesz. Pełnisz swoją rolę posługę dla Wszechświata.

Dlatego też Wszechświat daje Ci wszystko.

Po prostu jest Ci to winien.

Dlatego zasługujesz. Dlatego możesz wziąć od Wszechświata wszystko, czego potrzebujesz.

Bo jesteś.

Wystarczy, że nauczysz się brać.”

Czy czujesz, że musisz zasłużyć na miłość? Czy czujesz, że musisz spełnić czyjeś lub swoje własne oczekiwania? Czy dajesz sobie wystarczająco dużo ciepła, delikatności i uczucia? Czy dajesz też to innym?

W tę pełnię bądź dla siebie i innych wyrozumiał_. Pozwól sobie na delikatność. Oczyść negatywne emocje. Przeżyj siebie w pełni. A potem pomyśl, co chcesz przyciągnąć do swojego życia. Jakich uczuć pragniesz doświadczać najczęściej? I pamiętaj. Zasługujesz na wszystko. Bo jesteś. To wystarczy ❤

P.S. Pytacie w wiadomościach prywatnych, czy z kartami może pracować osoba, która nigdy styczności z takim narzędziem nie miała. TAK! Dlatego z Wytwórnia Obfitości stworzyłyśmy webinar, który pokazuje, jak działać z nimi na codzień, by wyciągnąć jak najwięcej dla siebie 🙂 Tutaj szczegóły: https://wytworniaobfitosci.pl/webinarikarty/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: