Nów w Skorpionie

4 listopada nów Księżyca w znaku Skorpiona będzie jednym z najważniejszych w tym miesiącu. Jego tematem jest odrodzenie. To, co stare i musi odejść, właśnie teraz tego dokona, by zrobić miejsce na nowe. To, co wymaga transformacji, przemiany dokona. To, co nie jest prawdą, odsłoni to, co prawdą jest. Feniks oraz Archanioł Uriel, którzy patronują temu czasowi pomogą przetransformować to, co gotowe jest skąpać się w świetle i odrodzić się, niczym feniks z popiołów. 

Jeżeli więc od kilku dni śni Ci się ciąża, podróż lub wznosisz się ku niebu, czujesz w sobie pustkę, masz poczucie, że wzrastasz lub wręcz przeciwnie – spadasz w otchłań lęków, żalu, bólu (a nie jest to Twój permanentny stan), albo Twoje ciało jest spięte i zestresowane (a nie jest to Twój naturalny stan), w emocjach zaś czai się frustracja (a nie jest to dla Ciebie naturalne) – przechodzisz czas głębokiej transformacji. Jeżeli pragniesz doświadczyć miłości, radości, szczęścia, obfitości, wiedz, że właśnie ku temu idziesz. Nów wspomoże procesy odrodzenia i skąpania się w pełni mocy. 

Pozwól sobie w tym tygodniu na regenerację. Daj sobie czas na odpoczynek. Wszystko jest właściwe. Nie oceniaj siebie i innych krytycznie. Pozwól sobie przejść przez proces transformacji w najlepszy możliwy sposób – z troską, uwagą, miłością i w pełni zrozumienia. 

Poprzez regenerację wejdziesz w zupełnie nowy wymiar odczuwania i doświadczania świata. Pojawi się nowa perspektywa. Nowe uczucia. Nowy stan. Wzniesiesz się tam, dokąd zmierzasz. Zastanów się więc, dokąd chcesz zmierzać. Jakie masz plany na przyszłość? Nów jest czasem, w którym inicjują się zmiany, dlatego możesz wyrazić intencję, w którą stronę ma zmierzać Twoja energia i jak ma się zmanifestować w rzeczywistości. 

Cudownego nowiu!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: