Wiadomości z Kronik Akaszy na listopad 2021

Listopad to bardzo ważny energetycznie czas dla wszystkich. Więcej na ten temat można poczytać tutaj. W tym okresie zaciera się granica pomiędzy życiem a śmiercią, rozpoczynamy niezwykle transformujące procesy, a to, co już nam nie służy, naturalnie odchodzi, żeby zrobić miejsce na nowe. Listopad jest więc miesiącem, kiedy warto przyjrzeć się temu, czego się boimy. Czym spowodowany jest ten strach? W którym miejscu w ciele się znajduje? A następnie możemy przetransformować te strachy, aby odrodzić się niczym feniks z popiołów i wejść z zupełnie nową energią w bardziej przyjemny czas.

Listopadowi patronować będzie Archanioł Uriel. To właśnie on pomoże przekształcić to co negatywne w pozytywne, napełnić boskim światłem ciemność i odrodzić się na nowo. Wszystko to, co związane z naszymi przekonaniami, zmartwieniami, myślokształtami przemieni się. Od intencji, jaką wyślemy, będzie zależało, jakimi darami obdaruje nas Archanioł Uriel w tym miesiącu. Może to będzie odwaga? A może zmiana? A może połączenie z sercem.

W tym miesiącu wskazówki z Kronik Akaszy dla każdej drogi życia.

DROGA ŻYCIA 1 i 10

Nic w Twoim życiu nie jest dziełem przypadku. Decydując się zejść na Ziemię, Twoja Dusza postanowiła zmierzyć się z różnymi tematami, by doświadczyć wszystkiego, czego potrzebuje do wzrastania. Wybrała sobie najlepszy czas, miejsce, związki i relacje, żeby zrealizować swoje zamierzenia. Posiadając Duszę, Ciało i Umysł możesz kreować swoją rzeczywistość. Możesz wpłynąć na to, jaką drogą podążysz. Masz prawo wyboru, jak będzie manifestowała się Twoja teraźniejszość i przyszłość. Poczuj więc, co musi się zakończyć, żeby zrobiła się przestrzeń na nowe. W nów Księżyca wyślij intencję, w jakim kierunku ma podążać Twoja przyszłość. Czego najbardziej pragniesz w życiu? To jest dla Ciebie dostępna. Twoja Dusza zadba o to, żeby wydarzyło się dokładnie to, co jest konieczne, żebyś doszła/doszedł właśnie tam, gdzie tego pragniesz.

DROGA ŻYCIA 2 i 11

Ciało jest Twoją świątynią. To w niej wydarzają się procesy duchowego i fizycznego wzrostu. To w niej dowiesz się, kiedy coś jest nie tak i kiedy jest wszystko dobrze. Zwróć uwagę, jak dekorujesz swoją świątynię. Co do niej wkładasz? Jakie „meble” się w niej znajdują? Co musisz uporządkować, co wyrzucić, a czego dostarczyć swojemu ciału, by służyło Tobie jak najlepiej? Otwórz się na Prawdę, bo tylko dzięki niej możesz uzdrowić swoje ciało i sprawić, że będzie służyło Ci jak najlepiej.

DROGA ŻYCIA 3 I 12

W czwartej gęstości wierzy się, że akcja wywołuje reakcję. Przyczyna = skutek. I choć przyczyny mogą mieć miejsce wcześniej niż sięga Twoja świadomość (wszak czas jest pojęciem względnym), skutki możesz odczuwać też dziś. Swoją świadomością możesz wpłynąć na skutki, jakich będziesz doświadczać. Jak? Pomyśl o tym, jakie myśli wysyłasz w świat. Myśli generują energię, energia zaś wytwarza materię. Materię nierzadko rozumiemy jako skutek. Jak więc ma wyglądać Twój świat zewnętrzny – Twoja materia? Zacznij od kreowania dobrych myśli, wysyłaj intencje w świat, a znajdzie to odzwierciedlenie w Twojej rzeczywistości.

DROGA ŻYCIA 4

Słońce świeci nie tylko wtedy, kiedy jest widoczne. Ono jest zawsze. Czasem jest przykryte chmurami, czasem przesuwa się, by zaświecić jaśniej na innej półkuli. Ale zawsze jest. Ty też zawsze jesteś i zawsze świecisz. Nawet, kiedy masz gorszy dzień, Twoje światło nie gaśnie, najwyżej się odrobinę tłumi. Wiedz, że masz w sobie wewnętrzne Słońce, które zawsze będzie Cię ogrzewać, dostarczać witamin, radości i miłości. A kiedy nie czujesz tego aż tak mocno, otaczaj się symbolem Słońca, wyjdź na łono natury i skieruj swoją twarz w jego kierunku. Słońce przyniesie Ci ukojenie.

DROGA ŻYCIA 5

Wszystko, co pojawia się i wychodzi z Twojego serca jest Twoją Prawdą. Ono nigdy Cię nie oceni, nie skrytykuje, nie zdradzi. Zaufaj przewodnictwu swojego serca. Usłysz jego głos. Zamknij oczy i przekieruj swoją uwagę na to, co podpowiada serce, a odkryjesz, co jest dla Ciebie naprawdę ważne.

DROGA ŻYCIA 6

Kwitniesz. Każdy kolejny dzień to Twój czas wzrastania i rozkwitania w każdej sferze Twojego życia. Jak się więc teraz czujesz? Jak ziarenko, wymagające podlewania i dbania o nie każdego dnia, potrzebujesz Słońca i wiatru, czy może jesteś już kwiatem, którego płatki rozwijają się i chłoną wszystko, co świat ma im do zaoferowania? Otwórz się na zaopiekowanie. Otwórz się na przyjmowanie. Teraz jest Twój czas kwitnienia – najlepszy czas, by zapewnić sobie wszystko, czego potrzebujesz.

DROGA ŻYCIA 7

Zmiana jest jedyną stałą w życiu. Wszystko się zmienia. Wszystko przepływa. Tak, jak oddech. Nie ma jednego oddechu. Jest wiele oddechów, których doświadczasz w ciągu całego życia. Nie zastanawiasz się nad tym. Wiesz, że oddychanie jest Twoim prawem urodzeniowym. Tak jest ze wszystkim w Twoim życiu. Możesz mieć wszystko. A to, jak jest teraz, jest tylko czasowe. Zmieni się. Każdego dnia wzrastasz w swoim oddechu. Skup więc na nim uwagę. Oddychaj świadomie. A wraz z każdym oddechem wypowiedz intencję, by każdy dzień był dla Ciebie obfitością.

DROGA ŻYCIA 8

Życie nie jest tak poważne, jak się wielu wydaje. Ono nie musi być wypełnione znojem, pracą i trudem – zabawa także jest ważna. Choć miesiąc ten może nie nastrajać do zabawy, nie dotyczy to Ciebie. Baw się! Zrób dla siebie coś dobrego. Skontaktuj się ze swoim wewnętrznym dzieckiem, odnajdź w sobie radość. Doświadczanie radości jest Twoim prawem.

DROGA ŻYCIA 9

Twój wewnętrzny głos intuicji został tak skonstruowany, by każde doświadczenie, które jest dla Ciebie dobre, mogło się zrealizować. By każda intencja, którą wykreujesz mogła się spełnić. W pełnię Księżyca zrób mapę marzeń. O czym śnisz? Co jest Twoim marzeniem? Jakie pragnienie chciałabyś/chciałbyś, żeby się spełniło? Narysuj to, zrób kolaż lub napisz, jak ma wyglądać Twoje życie, a Twoja intuicja poprowadzi Cię w tym kierunku.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: