Nów Księżyca w Wadze

Przed nami nowy tydzień i nów w znaku Wagi (6 października o 13:05). Intencją na ten tydzień jest więc: HARMONIA

Czy zdarzyło Ci się dać zbyt dużo od siebie, a nie uzyskać nic w zamian? Iść na ustępstwo, nie patrząc na to, jak Ty będziesz się z tym wszystkim czuć? A może wciąż masz poczucie, że walczysz z otaczającym Cię światem? Czy też wszystko idzie na przekór? 

Piosenka „Początek” Krzysztofa Zalewskiego, Korteza i Dawida Podsiadły wspaniale wpisuje się w temat tego tygodnia. 

[…]Złe wspomnienia wiatr

Wyrywa z pamięci

Talia nowych kart

Dzień pachnie jak początek[…]

Waga to znak powietrzny. Nów – początek. Właśnie teraz zupełnie nowe energie zasilą naszą moc, zmiatając z powierzchni wszystko to, co było w nierównowadze, żeby stworzyć miejsce na nowe. Zmiany, zmiany, zmiany. 

Czy jesteś na nie gotowy/gotowa? Gdzie w Twoim życiu jest nierównowaga? Która sfera Twojego życia wymaga dokochania? Jakie relacje (te z innymi, jak i te z Tobą samą/samym) wymagają uzdrowienia? Co musi się zmienić? 

[…]Ja nie chce iść pod wiatr

Gdy wieje w dobrą stronę

Nie chce biec do gwiazd

Niech gwiazdy biegną do mnie

Nie chce chwytać dnia

Gdy w ręku mam tygodnie

Takie miłe

Takie to miłe[…]

Spróbuj w tym tygodniu nie iść pod wiatr. Nie płynąć pod prąd. Zobacz, jakie to miłe. Nie walczyć. Nie musieć. Przyjąć, że wszystko jest dobrze tak, jak jest. Pomyśleć o sobie. Zrelaksować się. Ukochać siebie. Zaufać, że to, co nieprzyjemne i trudne rozpuści się w świetle, a Ty dzielnie wkroczysz w nowe początki. Matka Ziemia i Wszechświat są pełne obfitości i szczęścia. Wystarczy po nie sięgnąć.

Dlatego w środę, zamiast borykać się z dniem, iść na kompromisy, czy wkurzać się na to, że nic nie idzie tak, jak powinno, zadbaj o swoją relację z sobą i światem. Pooddychaj głęboko. Idź na spacer do lasu lub parku, pozbieraj kasztany, zrób bukiet z jesiennych liści, popatrz wieczorem w gwiazdy i wypowiedz swoja intencję. Zadzwoń do osób, które zasilają Cię pozytywną energią. Pouśmiechaj się do siebie. 

Zmiany i tak się wydarzą – zarówno te wewnętrzne, jak i na zewnątrz. Zadbaj o to, żeby Twoje wnętrze było przygotowane na najlepsze 😉 

One thought on “Nów Księżyca w Wadze

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: