Przekazy z Kronik Akaszy na nowy osobisty rok numerologiczny 2022

W każdym roku mamy kilka „nowych” roków 😉 Chiński, celtycki, majański, wietnamski, perski – wiele kultur świętuje ten czas i odprawia rytuały mające przynieść szczęście. We wrześniowy nów księżyca zaś rozpoczyna się nowy osobisty rok numerologiczny. Nowy rok numerologiczny zaczyna się wraz z początkiem stycznia 2022, ale osobisty cykl rozpoczynamy już 7 września 2021. Dlaczego właśnie tak? Wibracje nie są stałe. Płynnie przechodzą jedna do drugiej, a zatem już na kilka miesięcy wcześniej zaczynamy odczuwać wpływy nowej energii, jaką symbolizuje dana liczba, potem osiągamy punkt szczytowy, a następnie przechodzimy do kolejnych wibracji, by łagodnie wejść w nowy cykl. 

Cykl osobisty (wg Gladys Lobos) oblicza się dodając drogę życia (sumę cyfr daty urodzenia, np. 13.07.1977=1+3+7+1+9+7+7=35 -> 3+5=8) do liczby danego roku. Tym razem będzie to 2022 (2022 -> 2+2+2=6). Według tego systemu opuszczamy cykl związany z 2021, a zaczynamy powoli wchodzić w 2022, czyli wibrację numeru 6. A więc cykl życia dla drogi życia 8 wynosi 5. 

Jaki może być dla Ciebie kolejny cykl życia? Przewodnicy Kronik Akaszy także przygotowali kilka słów dla każdego cyklu. 

Cykl 1 

Nowy cykl, nowy etap, nowe możliwości. To będzie dla Ciebie czas dużych zmian, ruchu i aktywności. Możesz poznać nowych ludzi, wprowadzać w życie nowe projekty. Jednym słowem – to rok, kiedy otwierają się przed Tobą drzwi do rozwoju. Będziesz musiał_a jednak podejmować ważne wybory, a od decyzji i zaangażowania będzie w dużej mierze zależało powodzenie całego 9-letniego cyklu. Dlatego wykorzystaj maksymalnie sprzyjające warunki i przyjrzyj się temu, co chcesz w życiu robić – a potem zacznij to robić. Planuj, działaj, buduj fundamenty. Zobacz, co Ci służy, a z czym czas się pożegnać. To czas wielkiej aktywności.

Wskazówki z Kronik Akaszy: Pamiętaj, żeby w czasie dużej aktywności znaleźć przestrzeń na relaks. Zaangażowanie to nie tylko działanie i brak odpoczynku, ale także dbanie o siebie i wykonywanie relaksujących czynności z intencją. Wyślij więc intencję w kierunku czego pragniesz się rozwijać i zaufaj, że wszystkie działania właśnie do tego doprowadzą.

Cykl 2 

To będzie raczej spokojny rok, czas refleksji. Po intensywnym poprzednim roku możesz odczuć, że wszystko zwolniło, a to może być dla Ciebie frustrujące. Sprawy mogą toczyć się niespiesznym rytmem, a Ty musisz wykazać się cierpliwością. Jednak to nie będzie zły czas. Spokój zewnętrzny przyniesie możliwość przyjrzenia się swoim relacjom i współpracy z innymi. Jako że liczba dwa to para – jeżeli jesteś singlem, możesz poznać kogoś interesującego, zaś osoby w związkach mogą postanowić rozwinąć relację i zaręczyć się lub zacząć budować wspólny dom. To też wspaniały czas na rozwiązywanie konfliktуw oraz na to, by zająć się swoim zdrowiem. W karierze postaw na współpracę.

Wskazówki z Kronik Akaszy: Pozwól sobie odpuścić. Czy znasz ten stan, kiedy bardzo czegoś pragniesz, więc spinasz się i robisz wszystko, żeby to osiągnąć, a efektów nie ma? Dopiero w momencie, kiedy przestajesz o tym myśleć, właśnie to pragnienie się spełnia. Zaufaj, że wszystkie Twoje pragnienia mogą się spełnić, nawet jeśli na zewnątrz wydaje się, że jest inaczej. Wyślij intencję, a następnie odpuść i pozwól sprawom toczyć się. Będzie dobrze.

Cykl 3 

Sukces zawodowy, bujne życie towarzyskie, romanse, zabawa, kreatywność, słońce świecące nad Tobą – to jest Twуj rok. Szczęście Ci sprzyja, a jedyne, na co musisz zwrócić uwagę, to na to, by wykorzystać wszystkie możliwości, jakie przyniesie Ci los. W tym roku masz szansę na awans, duże sukcesy zawodowe, wzrost kreatywności, ale też na zabawy towarzyskie, rozrywki i przyjemność. Korzystaj z życia!

Wskazówki z Kronik Akaszy: Bądź tu i teraz. Nie wybiegaj za bardzo w przyszłość. Korzystaj z tego, co przynosi Ci życie. Możesz pozwolić sobie na zabawę, podobnie jak możesz pozwolić sobie na sukces. Od Ciebie zależy, na czym skupisz się właśnie teraz. Ale pamiętaj, żeby wszystko wydarzało się tu i teraz. 

Cykl 4 

W tym roku jest czas siewów, stawiania fundamentów swojej przyszłości, ale nie tak, jak w przypadku cyklu 1 – planowania – a wdrażaniu tych planów w życie i pracy, pracy i jeszcze raz pracy. W tym roku nie licz na szybki i łatwy sukces, ale Twoja praca się opłaci w przyszłości – nie osiadaj więc na laurach. To nie jest dobry moment na podejmowanie ryzyka i gwałtowne zmiany. Możesz jednak inwestować we wszystko, co stabilne i co poprawi Twуj byt. Skoncentruj się na celu, wywiązuj z obowiązków. Wszystko to, co wypracujesz w tym roku, będzie procentowało w przyszłości. 

Wskazówki z Kronik Akaszy: Obowiązki to nie tylko znój i trud. Obowiązkiem może być także przyjemność. Zaplanuj w swoim kalendarzu i wdrażaj momenty przyjemności i balansu. Jeżeli lubisz ćwiczyć, nie odkładaj praktyki na wieczne nigdy, ponieważ musisz zrobić coś, co nie sprawia Ci radości. Balans przede wszystkim. Wdrażaj w pracę czas radości.

Cykl 5 

Po roku ciężkiej pracy i stagnacji, przyszedł czas na zmiany i nowe możliwości. Szczęście Ci sprzyja. Wszystkie problemy, które w zeszłym roku spędzały Ci sen z powiek, teraz mogą stać się łatwe do rozwiązania. To także czas podróży, niespodziewanych zmian planów i nieprzewidzianych wydarzeń, ale też romansów. Lepiej jednak nie starać się kontrolować sytuacji, tylko poddać się prądowi życia, w przeciwnym razie możesz odczuć nerwowość. Możesz inwestować, zmieniać życie i podejmować ryzyko. Pojawi się wiele szans na sukcesy, pod warunkiem, że wykażesz się inicjatywą, odwagą i ufnością. Zaufaj intuicji. 

Wskazówki z Kronik Akaszy: Wyrusz na spotkanie ze sobą. Odbądź podróż w głąb serca. Co się w nim dzieje? Do czego się rwie? Masz wszystkie możliwości, żeby realizować pragnienia swojego serca. Zbuduj więc z nim relację i rozmawiaj często o wszystkim. Będziesz wiedzieć, co robić.

Cykl 6 

Harmonijny rok, w którym zwrócisz uwagę na potrzeby swoje oraz swoich bliskich. Możesz uwolnić się od tego, co zaburza Twуj spokój, odnowić relacje z dawno niewidzianymi przyjaciółmi lub rodziną, zadbać o szczęście swoich bliskich. Możesz zapragnąć mieć dzieci lub powiększyć rodzinę. To także bardzo dobry czas na inwestycje i poprawę sytuacji materialnej, ale także na przyjemności. Balans, harmonia, spokój. Temu będzie sprzyjał ten rok. 

Wskazówki z Kronik Akaszy: Nie wymuszaj. Płyń z prądem. Pozwól sobie na to, na co nie pozwalałaś_eś w poprzednich latach. Bądź dla siebie dobra_y. 

Cykl 7 

W tym roku sfinalizujesz swoje projekty i masz dużą szansę na zdobycie uznania i szacunku. To także bardzo dobry rok na rozwój intelektualny i duchowy. Możesz zapragnąć zwrócić się do swojego wnętrza, zacząć słuchać swojej intuicji, a nawet zainteresować się parapsychologią, ezoteryką, rozwojem duchowym. Możesz też zapragnąć samotności, co może przełożyć się na kryzys w związkach. W tym roku Ty jesteś najważniejszą osobą. W tym okresie możesz odkryć nowe zainteresowania, rozpocząć nowe studia, kursy lub zacząć nową działalność. 

Wskazówki z Kronik Akaszy: Spędź wiele czasu z najważniejszą osobą w Twoim życiu… Sobą. Stań się swoją przyjaciółką/swoim przyjacielem. W końcu spędzisz ze sobą resztę życia 🙂 A kiedy poznasz siebie i polubisz, pokaż się światu. Zasługujesz na to!

Cykl 8 

Czas zbiorów. To, co wypracowałaś w poprzednich latach, teraz się zmaterializuje. Bardzo dobry rok pod względem materialnym, możesz także angażować się w nowe przedsięwzięcia i inwestować pieniądze. Mówi się, że 8 to liczba karmy, a więc mogą pojawić się sytuacje, mające na celu rozliczenie Cię z tego, co zaniedbałaś_eś. Nie bój się jednak, ze wszystkim sobie poradzisz i przyciągniesz odpowiednich ludzi, którzy Ci w razie czego pomogą. Ciesz się owocami swojej pracy. 

Wskazówki z Kronik Akaszy: Pomóż sobie osiągnąć sukces. Pozwól sobie chcieć więcej. Pozwól sobie być mądrzejszą_ym. Pozwól sobie przekraczać przeszkody. Pomóż sobie stać się tym, kim zawsze chciała-eś się stać. Zwróć uwagę na wszystko, co może doprowadzić Cię do celu.

Cykl 9 

Kończenie spraw, żegnanie się z tym, co już nam nie służy. Dziewiąty rok wg systemu Gladys Lobos nie jest przyjemny, bo trudno jest się pogodzić z tym, że pewne rzeczy się kończą, coś już nie wróci. Nie powinnaś jednak walczyć ze zmianami, one są nieuchronne. To bardzo dobry rok na uwalnianie się od przeszłości, rozwiązywanie trudуw i wyciąganie wniosków z całego 9-letniego cyklu. To idealny czas na rozwój osobisty i poszerzanie swojej świadomości, głębsze zrozumienie. Wnioski, do których dojdziesz w tym roku, rozpoczną nowy etap w Twoim życiu. Kiedy coś się kończy, robi miejsce dla nowego… Lepszego. 

Wskazówki z Kronik Akaszy: Kiedy jedne drzwi się zamykają, otwierają się drugie. Kiedy te drzwi nie są atrakcyjne, zawsze można poszukać okna 😉 Nie zamartwiaj się, bowiem wszystko ułoży się dokładnie tak, by było Ci dobrze w życiu. Żeby zobaczyć tęczę, musi popadać deszcz. Ale w Twoim wnętrzu tęcza może świecić zawsze. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: