Nów w Lwie

8 sierpnia o 15:50 dopełni się nów księżyca w Lwie. Zmiany, zmiany, zmiany 🙂 8 powiązana jest numerologicznie z obfitością, szczęściem, dostatkiem, biznesem (bardzo wspiera wszelkie biznesowe przedsięwzięcia), ale też karmą czy losem. Karma sama w sobie nie jest niczym złym. Pokazuje nam tylko to, do czego dążymy i pomaga nam spotkać osoby lub sytuacje, które pomogą nam dojść do celu. 5 zaś to liczba (i tutaj wyjaśnienie dla lubujących się w języku polskim – w numerologii „liczba” się mówi na wszystko, bo z poprawnego punktu widzenia 5 czy 8 są cyframi, dopiero 10 i wyżej to liczby :)) zmian, nowych początków i otwierania się drzwi nowych możliwości. 

Szykuje się więc bardzo piękny i intensywny czas, który tak naprawdę możemy odczuwać już teraz. Wszystko to, co już nie służy, co nie jest podyktowane pragnieniem serca, odejdzie, by otworzyć bramę do nowego – tego, co bardziej prawdziwe i piękne. Ten nów będzie bowiem o sercu i do serca będzie trzeba się zwrócić, żeby POCZUĆ i zintegrować to z myślami i emocjami. 

Pozwól odejść temu, co Ci nie służy i zaufaj, że przyjdzie do Ciebie dokładnie to, czego potrzebujesz, by zbliżyć się do tego, co podpowiada Ci Twoje serce. Szczęście będzie Ci sprzyjać!

Jedyną wskazówką na nadchodzący nów jest połączenie się ze swoim sercem (np. za pomocą tej medytacji – https://tiny.pl/9mll8) i podarowanie sobie dokładnie tego, co podpowiada. Idź za jego głosem, a Wszechświat Cię wesprze w realizacji Twojej prawdy ❤ 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: