Temat miesiąca – obfitość

W tym miesiącu na pierwszy plan wysunie się temat obfitości. Ósemka, która patronuje sierpniowi, a także czas bramy lwa, o której pisaliśmy tutaj, to wspaniałe energie, które dają nam możliwości przyjrzenia się temu tematowi z bliska. 

Czym jest dla Ciebie obfitość? 

Co czujesz, kiedy wypowiadasz na głos słowo „obfitość”, „dostatek”, „bogactwo”? Jakie emocje się w Tobie pojawiają?

Czy czujesz spokój, pewność i zaufanie, że dostatek jest w Tobie i z Tobą, jest dla Ciebie dostępny, czy pojawia się strach, smutek, niepewność? 

W którym miejscu ciała jest w Tobie skumulowana ta emocja? 

Jak myślisz, co doprowadziło do tego, że czujesz się właśnie tak w związku z tym tematem? 

Co możesz zrobić, żeby przywołać obfitość do swojego życia? Jakie działanie/emocja/myśl/afirmacja/piosenka/film/rytuał da Ci pewność, że obfitość jest obecna w Twoim życiu przez cały czas? 

Warto poświęcić trochę czasu na odpowiedź na powyższe pytania. Weź kilka kartek papieru lub zeszyt i długopis. Zapisz sobie pierwsze pytanie. Zamknij oczy. Pooddychaj głęboko. Następnie otwórz oczy i zacznij pisać. Postaraj się nie zastanawiać zbyt długo, po prostu zapisz to, co do Ciebie przychodzi. Następnie zadaj sobie następne pytanie i odpowiedz w ten sam sposób. Nie musisz robić tego na raz, podaruj sobie tyle czasu, ile potrzebujesz. Możesz też dodać swoje pytania. Na koniec przeczytaj odpowiedzi. 

Prawdopodobnie przyjdzie do Ciebie jakaś afirmacja, symbol, słowo, piosenka, film lub inny sposób na to, by przywoływać obfitość do swojego życia. Możesz więc przygotować sobie kolaż, tapetę na telefon, motankę, narysować obrazek lub w inny sposób uzewnętrznić to, co do Ciebie przyszło, żeby móc na to patrzeć i przypominać sobie o obfitości w życiu 🙂

14 sierpnia 2021 zajmiemy się tematem obfitości, kobiecości i przyjemności (bez których nie ma dostatku) na warsztatach w Sopocie „Przyjemność. Kobiecość. Moc. Odkoduj podświadomość i zacznij korzystać ze swojej mocy. Warsztaty z Kronikami Akaszy”. Zapraszamy! Więcej szczegółów tutaj >>>

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: