Runiczny horoskop na sierpień 2021

Na przełomie lipca i sierpnia jesteśmy w energiach bramy lwa, z kulminacją 8 sierpnia. Cóż to takiego? To aspekt astrologiczny, który zsyła wielkie pokłady energii, przyspieszając wzrost duchowy oraz nierzadko doprowadza do przełomowych przemian w życiu. 

8 w numerologii karmicznej oznacza obfitość, szczęście, nieskończoność. Kiedy w naszym otoczeniu zaczynamy zauważać ósemki, może to być znak, że do naszego życia niedługo zawita wzrost materialny i duchowy. Pomaga spełniać pragnienia. Ale nie tylko ósemki tak działają. Jeżeli patrząc na zegar często zauważasz „urodziny” godziny, np. 11:11 lub 22:22, 12:12, wypowiedz swoje intencje. Na pewno popłyną w świat.

Lew natomiast napełnia nas energią odwagi, motywacją do działania i obdarza królewskimi cechami. Jeżeli dotychczas czegoś bardzo pragnęłaś/pragnąłeś, ale się tego obawiałeś, Lew może pomóc Ci zrobić krok do przodu i zobaczyć, co się wydarzy. 

Okres sierpniowy to także czas, kiedy znacznie szybciej manifestuje się wszystko to, co wyrażamy, dlatego bardzo ważne jest, by zwracać uwagę na to, co myślimy, co mówimy i jakie emocje pielęgnujemy w sobie. Dlatego też w tym miesiącu dla każdej drogi życia został przygotowany horoskop runiczny. Czego spodziewać się w sierpniu? Przeczytajcie 🙂

Jak obliczyć drogę życia? Zobacz tutaj >>>

DROGA ŻYCIA 1: TIWAZ 

Los jest w Twoich rękach. Kiedy działasz, zauważasz efekty swojej pracy, kiedy zaś jesteś w zastoju, nie wydarza się nic. W tym miesiącu wszystko będzie zależało od Ciebie. Określ swoje cele, wyślij intencje do Wszechświata i zacznij działać w kierunku ich realizacji, a szybko zauważysz efekty. 

Dzięki pracy, możesz zwiększyć swoje dochody, dostać podwyżkę lub awans. Jeżeli szukasz pracy, możesz w tym miesiącu otrzymać propozycję, ale pamiętaj, żeby być asertywną. Tiwaz uczy sprawiedliwości, dlatego pamiętaj o zachowaniu zasady równowagi w dawaniu i braniu – co zasiejesz, to zbierzesz. 

W związkach możesz spodziewać się rozkwitu namiętności. 

DROGA ŻYCIA 2: FEHU

Wykorzystaj sierpień na manifestację wszystkiego, czego pragniesz. Jesteś pod wpływem runy Fehu, która przynosi obfitość w każdej sferze życia. W tym miesiącu los będzie Ci sprzyjał, a Ty możesz przygotować się na spełnienie. Jeżeli wiesz, czego pragniesz, nic nie przeszkodzi Ci w realizacji celów. 

Finansowo i związkowo może Ci się bardzo dobrze układać. Jeżeli starasz się o dziecko, ten miesiąc także może przynieść Ci dobre warunki do tego, by zbliżyć się do tego. Pamiętaj o tym, że to, o czym myślisz ma bardzo duże znaczenie. Jeżeli myślisz pozytywnie, tylko dobre rzeczy mogą się przydarzyć, ale jeżeli pojawiają się wątpliwości, Wszechświat poczeka z realizacją Twoich planów, kiedy poczujesz, że jesteś gotowa/y na to, by się spełniły 😉 

DROGA ŻYCIA 3: NAUTHIZ

W tym miesiącu przygotuj się na pewne opóźnienia i zmiany planów. Możesz odczuwać ciężkość i trudność w realizacji swoich celów. Dlaczego? Los podpowie Ci, co jest dla Ciebie najlepsze, a wszelkie opóźnienia i zmiany dadzą Ci możliwość zweryfikowania tego, czego naprawdę pragniesz i czy to, do czego dążysz jest tym, czego potrzebujesz, czy też oczekiwaniem kogoś innego lub zachcianką, o której za chwilę byś zapomniał/a.

Tam, gdzie ciemność, znajduje się też światło. Z każdej sytuacji możesz więc wyjść zwycięsko. Nie przejmuj się trudnościami, bo one mają za zadanie tylko pokazać to, co już Ci nie służy w każdej sferze życia. 

DROGA ŻYCIA 4: BERKANO

Jesteś otoczona/y piękną, kobiecą ochroną Matki Ziemi, która daje Ci wszystko, czego potrzebujesz. Przed Tobą nowe początki. Być może przeprowadzisz się do nowego miejsca, rozpoczniesz budowę domu, wejdziesz w nowy związek lub rozpoczniesz nową pracę/działalność gospodarczą. Z pewnością jednak czekają Cię zmiany na lepsze. 

Pomimo tego, że na zewnątrz możesz mieć wiele rzeczy do zrobienia, w środku odczujesz spokój i bezpieczeństwo. Nie musisz martwić się o finanse czy kontrakty – wszystko będzie układało się pomyślnie. Pamiętaj o tym, żeby pójść na łono natury, przytulić się do drzewa, pochodzić boso po trawie, kiedy czujesz, że wszystko wydarza się zbyt szybko. Matka Natura Cię wspiera. 

DROGA ŻYCIA 5: PERTHRO

Sierpień oraz brama lwa przyniosą Ci duże przebudzenie duchowe. Przejrzysz na oczy. To, co dotychczas wydawało się nie do rozwiązania, teraz znajdzie swój finał. Ten miesiąc to świetny moment na to, by wyciągnąć wnioski z przeszłości i spojrzeć z nadzieją w przyszłość, ponieważ dzięki zrozumieniu i akceptacji tego, co było, znajdziesz drogę do nowego i lepszego. Zaplanuj swoją przyszłość. 

W finansach może czekać Cię niespodziewany zysk, w sferze miłosnej zaś może pojawić się Twoja dawna miłość, z którą wyjaśnicie sobie wiele rzeczy.

DROGA ŻYCIA 6: SOWILO

Spryt, odwaga i mądrość – to cechy, które przejawia runa Sowilo i obdarza nimi Ciebie w tym miesiącu, dając Ci wszystkie potrzebne atrybuty do osiągnięcia tego, czego pragniesz. Sierpień będzie wspaniałym czasem do ekspansji swoich planów. Mogą czekać Cię podróże, może rozpoczniesz nowy kurs lub obierzesz zupełnie nowy kierunek w swojej karierze. 

Niezależnie od tego, co zamierzasz, masz szansę na zwycięstwo. Pamiętaj jednak o tym, żeby się nie spalić. Słońce może ogrzewać, ale też osmalić, dlatego rozważnie podchodź do wszystkich swoich działań. 

DROGA ŻYCIA 7: WUNJO

Szczęście Ci sprzyja. To będzie bardzo radosny miesiąc, w którym będziesz mogła/mógł otoczyć się bliskimi Ci osobami i spędzić z nimi cudowny czas. Harmonia i spokój, radość i szczęście. To energie, które będą Ci towarzyszyły. 

Jeżeli w ostatnim czasie się przepracowałaś/eś, pomyśl o odpoczynku. Jeżeli chorowałaś/eś, pomyśl o zmianie trybu życia. Jeżeli odczuwałaś/eś samotność, wyjdź gdzieś, gdzie możesz spotkać ludzi i uśmiechnij się do nich. Zadbaj o wewnętrzną harmonię. Wszystko się pięknie ułoży.

DROGA ŻYCIA 8: LAGUZ

Zaufaj swojej intuicji, bowiem ona doprowadzi Cię do światła. Laguz to runa przypływów i odpływów, ale też bardzo intuicyjna. Pokazuje, że jeżeli ufamy swojemu wewnętrznemu przewodnictwu, zaprowadzi nas to dokładnie tam, gdzie powinniśmy być. Zwracaj więc uwagę na sny i na to, co podpowiada Ci serce. Być może czeka Cię wycieczka nad wodę lub przeprowadzka w miejsce, gdzie będzie morze. 

W finansach mogą czekać Cię nieprzewidziane wydatki, dlatego postaraj się nie szastać pieniędzmi. Możesz pomedytować i wziąć oczyszczającą kąpiel z intencją, by wszystkie Twoje marzenia się zrealizowały. 

DROGA ŻYCIA 9: EHWAZ

Zmiany, podróże, nowe znajomości. To będzie bardzo aktywny miesiąc, podczas którego możesz wiele osiągnąć, zwłaszcza zawodowo. Nowe projekty, kontrakty, podróże służbowe, korzystna współpraca – to wszystko może Cię czekać. Jeżeli planujesz wakacje, bardzo możliwe, że podczas wypoczynku poznasz osoby, z którymi rozpoczniesz biznesowe przedsięwzięcia. 

W sierpniu zauważysz efekty swoich przeszłych działań. Czeka Cię nagroda za ciężką pracę. Zachowaj pogodę ducha i działaj 🙂 

DROGA ŻYCIA 10: THURISAZ

To, co na początku wydaje się negatywne, trudne, męczące, w przyszłości może okazać się cennym doświadczeniem, które w rezultacie przyniosło mnóstwo korzyści. W tym miesiącu będziesz mogła/mógł właśnie tego doświadczyć. Problemy mogą się rozwiązać, a Ty możesz podjąć decyzję w zgodzie ze swoim sercem, dzięki czemu oczyści się atmosfera wokół Ciebie. 

Los będzie Ci sprzyjał, pod warunkiem, że odważnie będziesz kroczył/a w kierunku realizacji swoich celów. Thurisaz obdarza Cię siłą i mocą do przejścia przez wszystkie wyzwania, które pojawiają się na Twojej drodze. Wykorzystaj tę energię do działania. To nie jest czas na zatrzymanie się. Idź po swoje. 

DROGA ŻYCIA 11: URUZ

Żeby zrobić miejsce na nowe, trzeba pozbyć się starych, niepotrzebnych gratów. Sierpień będzie dla Ciebie czasem oczyszczenia i tworzeniem przestrzeni na nowe możliwości. To, co już Ci nie służy, odejdzie, żebyś mogła/mógł iść w stronę sukcesów, o których teraz nawet nie jesteś w stanie pomyśleć. 

Masz mnóstwo talentów, które czekają na odkrycie. Poświęć więc sierpień na porządki fizyczne i wewnętrzne, zwróć uwagę na to, co Ci przeszkadza i na co chciałabyś/chciałbyś to przetransformować. Być może zapiszesz się na nowy kurs, który odkryje w Tobie ukryte talenty?

DROGA ŻYCIA 12: ISA

Chociaż mogłabyś/mógłbyś chcieć, żeby rzeczy wydarzały się szybciej, czasem trzeba się zatrzymać i przemyśleć/przeczuć czy wszystko jest tak, jak powinno być. Sierpień będzie dla Ciebie czasem zatrzymania się i odpoczynku. Nie planuj teraz nowych przedsięwzięć. Warto natomiast poświęcić się medytacji, pojechać na wakacje, wziąć kilka dni wolnego i pobyć ze sobą. 

Zwróć uwagę na swoje zdrowie. Może ten czas przestoju warto wykorzystać na badania okresowe. 

One thought on “Runiczny horoskop na sierpień 2021

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: