Pełnia Księżyca w Wodniku

Życie pełne jest cyklów, a ten najbardziej widoczny wyznacza nam księżyc. I znów zbliżamy się do pełni Księżyca (24.07.2021), tym razem w znaku Wodnika. Porozmawiajmy więc o misji życiowej. Jak ją rozumiesz? Jak ją odczuwasz? Czy jest to coś, czego poszukujesz, coś co masz już w sobie i odczuwasz spełnienie, czy też na sam dźwięk słowa „misja” robi Ci się słabo? 

Misja kojarzy się z czymś wielkim. Życiowa – tym bardziej. A czym jest wielkość? Przekroczeniem linii granicznej Kosmosu na kilka dni przed kimś innym, ratowanie życia na placu boju, projektowanie sprzętu, który ułatwia życie milionom ludzi? A może wychowanie dziecka po wielu latach starań? A może… Wszystkie te wizje wielkości wychodzą przez pryzmat ego. To coś, co wydaje nam się, że jest wielkie, co podziwiamy, ale być może w ogóle nie chcielibyśmy takiego samego życia. Poprzez misję życiową rozumiemy więc to, co dla każdego z nas jest ważne w tym momencie. 

Co więc jest Twoją misją? Jak chcesz ulepszyć swoje życie? Jakie zmiany możesz wprowadzić do swojego życia, by zbliżyć się do swojego celu? Jesteś wielka/wielki już w tym momencie, ponieważ masz w sobie potężną duszę, która kieruje Cię zawsze we właściwym kierunku i czeka na Twoją odpowiedź. Jesteś po prostu wspaniała/wspaniały. 

Co więc możesz dla siebie zrobić, kiedy masz już tę wiedzę? Możesz osiągnąć wszystko, czego tylko zapragniesz, ale musisz wysłać w tym kierunku intencję i rozpocząć działania, które przybliżą Cię właśnie do tego… Do Twojej misji. 

Pytanie: Czy ma się tylko jedną misję w życiu? Niekoniecznie. Ona może się zmieniać, transformować wraz z rozwojem świadomości. W dzieciństwie misją mogło być ukończenie szkoły, by zostać lekarzem. Potem misją może stać się dbanie o zdrowie ludzi. A potem misją będzie zadbanie o siebie. Ale może być też tak, że od początku życia wie się, że chce się stworzyć rodzinę, która będzie rozrastała się i wzmacniała. Każda misja i każda droga są dobre, jeżeli tylko są w zgodzie z wewnętrznym przewodnictwem.

Dlatego też w tę pełnię księżyca warto zwrócić uwagę na emocje, które wychodzą na powierzchnię i zapytać: dlaczego tak się czuję? Czego potrzebuję, żeby się to zmieniło na lepsze? I zacząć działać w tym kierunku. Wodnik lubi działanie, ruch i swobodę. Pozwól więc swojej wyobraźni popłynąć i zacznij marzyć, spisując wszystko, co przychodzi Ci do głowy. 

Zapisz też intencję na kolejny miesiąc. Jaki kolejny miesiąc ma się dla Ciebie stać? Jak się chcesz czuć w tym czasie? Co chcesz osiągnąć? Jakie marzenie spełnić? I działaj 🙂 Możesz nawet zrobić mapę marzeń – to już będzie wysłanie do Wszechświata intencji oraz materialne i kreatywne (co uwielbia Wodnik) działanie, które przyniesie efekty w przyszłości 🙂 

Cudownej pełni ❤ 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: