Pełnia Księżyca w Koziorożcu

Pełnia Księżyca, tym razem w znaku Koziorożca, swoją kulminację będzie miała 24 czerwca o godzinie 20:40, ale jej wpływ możemy czuć już od Przesilenia Letniego 21 czerwca, a nawet jeszcze wcześniej. Tyle energii i światła, ile spływa teraz na Ziemię, nie było od baaardzo dawna. Jesteśmy świadkami globalnego przebudzenia i wejścia w zupełnie nowe wymiary, wcześniej dla wielu niedostępne. Każdy otrzyma tyle światła, ile gotowy jest przyjąć, ale zdecydowanie każdy będzie to odczuwał i obserwował. Dlatego wszystkie bardziej energetyczne dni, takie jak nów, pełnia, przesilenia, a także poszczególne kwadry księżyca, warto poświęcić na indywidualne wzrastanie, by proces przebudzenia przejść z pełną świadomością i radością. 

Ta pełnia będzie o drodze. Skąd jestem? Dokąd zmierzam? Jaki jest mój cel? Gdzie są moje korzenie? Gdzie jest moje miejsce na świecie? Czy droga, którą kroczę jest tą właściwą, czy też czas na zmiany? Czy moja praca jest satysfakcjonująca? Jakie mam talenty? Co może pomóc mi wejść na właściwą drogę? Wiele pytań może się pojawić, ale za pytaniami zawsze jest odpowiedź. 

Kiedy zadajemy pytanie, wyrażamy wolę do tego, by uzyskać na nie odpowiedź. W jaki sposób ona przyjdzie? Wszechświat ma całe spektrum możliwości 🙂 Może pojawić się we śnie (sny w ciągu najbliższych dwóch tygodni mogą być naprawdę intensywne), ktoś może Tobą potrząsnąć i wykrzyczeć to, co potrzebujesz usłyszeć, może pojawić się pomysł, uczucie jasności w sercu, książka, która ma odpowiedź na wszystkie pytania… Tak naprawdę może być wszędzie. Kluczem jest otworzyć się na wskazówki i przyjąć to, co się pojawia. 

Przesilenie letnie i pełnia mogą być odczuwane dużo intensywniej niż poprzednie – to czas, kiedy wzrost duchowy może podążyć z niewyobrażalną prędkością. Będzie dużo, intensywnie, głęboko. Wszystko to, co ukryte, wyjdzie na powierzchnię, by móc zakończyć wszystko to, co już nie służy, by wejść w nowe energie z nową siłą. Transformacja tego, co negatywne w pozytywne będzie dużo silniejsza niż dotychczas. 

Dlatego bądź dla siebie dobra/dobry. Nie bój się wyrażać swoich pragnień i dążyć do celu. Nie bój się zakończyć tego, co nie służy Ci od lat. Nie bój się rozwoju. Idź po swoje. Siła Koziorożca Ci w tym pomoże. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: