Nów Księżyca w Bliźniętach

Nów Księżyca w Bliźniętach z obrączkowym zaćmieniem Słońca (widocznym także w Polsce) będzie miał swoją kulminację 10 czerwca o godzinie 12:51. Jego nadrzędnym tematem będzie komunikacja i zmiany. Dużo tych zmian w ciągu ostatnich trzech lat…. Jesteśmy w czasie wielkiego duchowego przebudzenia, a to generuje zmiany praktycznie we wszystkich sferach życia. Jedni podchodzą do zmian z dozą sceptycyzmu i potrzebują na nie więcej czasu, inni zaś, jak błyskawica, dokonują transformacji. Dlatego też we wszystkich źródłach przejawia się temat zmian tak długo. Choć, jak przekonują Przewodnicy, nic nie jest stałe poza zmianą 😉 

Jeżeli masz już dość zmian i potrzebujesz odpoczynku, zastanów się:

  1. Dlaczego zmiany wywołują w Tobie takie odczucia? Czy jest coś czego się boisz?
  2. Dlaczego nie dajesz sobie prawa do odpoczynku? 

Wszystko i tak wydarza się we właściwym tempie, nawet jeżeli wydaje się, że wszystko na zewnątrz pędzi, wewnątrz możemy się wyciszyć i poczuć stabilność. 

Nów ten będzie o komunikacji: z Wszechświatem, z ludźmi, ze sobą nawzajem, ale także z przesyłem informacji. Jeżeli zdarzą się awarie internetu czy na liniach telefonicznych, to znak, że warto zagłębić się w siebie i zapytać siebie: czego potrzebuję? A potem dostarczyć sobie tego. Być może będzie to spacer, może przytulenie swojego wewnętrznego dziecka, a może też chwila przy ulubionej książce, czytanej po raz n-ty 🙂 Kiedy pojawia się awaria, to nie po to, by nam przeszkodzić, a po to, by przekierować umysł na wewnętrzne tory, by skupić się na tym, na co mamy wpływ. A awaria tak czy siak się naprawi 🙂 

Warto skupić więc swoją uwagę na tym, co znajduje się w umyśle. Jakie przekonania blokują nas przed zmianami w życiu, co nie pozwala nam spać lub też, co powinniśmy zmienić w swoim nastawieniu, żeby poczuć się lepiej. Jak możemy siebie wyrazić? Komunikacja to ekspresja. Jaką więc wersją siebie chcesz być, żebyś czuł/a się po prostu sobą? 

Pozwól sobie na bycie sobą, a wiatr (Bliźnięta to znak powietrzny) przegoni wszystko co Ci nie służy, byś mogła/mógł realizować swoją drogę życia. 

Jak jeszcze wykorzystać energię nowiu Księżyca?

  • Kreuj intencje. Teraz będą miały większą moc spełnienia
  • Zapisz na kartce wszystkie przekonania, które blokują Cię w realizowaniu swojego potencjału. Następnie podrzyj ją i spal w bezpiecznych warunkach.
  • Skontaktuj się z dawno nie widzianymi znajomymi. Bliźnięta lubią być w towarzystwie 🙂
  • Poszukaj nowych kursów, szkoleń lub ćwiczeń, które mogłyby pomóc Ci rozwinąć swoje pasje.

Życzę przepięknego nowiu i spektakularnego zaćmienia ❤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: