Anielskie przekazy na czerwiec 2021

Nadchodzi lato. Ciepło. Słońce. Wakacje. Noc Świętojańska czy też święto Kupały, czyli najkrótsza noc w roku – czas celebracji miłości, płodności i obfitości. Czas ten patronował będzie Archanioł Sandalfon, który mówi: Odpuść sobie. Jest czas na pracę, ale jest też czas na odpoczynek i zabawę. Niech czerwiec wypełni muzyka, radość, śpiew – tak i na zewnątrz, jak i w Twoim sercu. Uwierz, że możesz – zupełnie bez zmartwień – cieszyć się czasem swobody i muzyki. Zaśpiewaj swoją pieśń. Niech wybrzmią Twoje pragnienia! Niech spełnią się! Niech więc tak będzie 🙂

A jakie przekazy mają Aniołowie dla Was?

Jak obliczyć drogę życia? Wejdź tutaj >>>

DROGA ŻYCIA 1: ARCHANIOŁ RAZIEL

Niezwykła energia przesilenia letniego dostarczy Ci wrażeń w sferze życia, która wymaga transformacji. Pomyśl o tym, czego potrzebujesz. Co potrzebujesz zmienić? Co musi się zmienić, żebyś była szczęśliwa, droga Duszo? Wsłuchaj się w swój głos. Jeszcze nie był tak głośny jak teraz. Usłuchaj go. 

 

DROGA ŻYCIA 2: ARCHANIOŁ CHAMUEL

Miłość, muzyka i śpiew. Czego chcieć więcej? Czerwiec jest dla Ciebie czasem poznania miłości od strony, której jeszcze nigdy nie zaznałaś, droga Duszo. Bądź pewna, że będziesz miała wiele okazji, by doświadczyć miłości w wielu barwach i dźwiękach. Czas przesilenia letniego poświęć na afirmowanie takiej miłości, jakiej chcesz doświadczać przez całe życie. 

 

DROGA ŻYCIA 3: ARCHANIOŁ JEREMIEL

Jaka wiedza, której nie jesteś w tej chwili świadoma, pomoże Ci spojrzeć na Twoją sytuację z perspektywy, która przyniesie rozwiązanie? To pytanie, które powinnaś sobie zadać, droga Duszo. Dlaczego? Ponieważ da Ci zupełnie nowe spojrzenie na to, co dotychczas wydawało się stałe, niezmienne, a nowy obraz sytuacji pomoże Ci wyciągnąć wnioski i zadecydować czy chcesz w tej sytuacji być przez kolejne pół roku, czy też chciałabyś coś zmienić. Bądź pewna, że kiedy tylko zechcesz spojrzeć na rzeczy z innej strony niż dotychczas, otrzymasz nowe możliwości do tego, by być szczęśliwą zawsze. 

 

DROGA ŻYCIA 4: ARCHANIOŁ GABRIEL

Co się w Tobie kołacze? Jakie emocje się w Tobie kumulują? Wszystko się zmienia i nawet najtrudniejsza sytuacja w końcu znajduje swój finisz. Miłość i szczęście są zaś wieczne. W przesilenie letnie, kiedy energia miłości będzie znacznie potężniejsza niż dotychczas, usiądź przy świetle księżyca, zamknij oczy i zaproś miłość do swojego życia. Zaproś to, czego potrzebujesz najbardziej. Bądź zachłanna. Możesz pragnąć i spełniać marzenia. Wyślij swoje marzenia do Księżyca i zobacz, jak stajesz się lekka. Wszystko będzie dobrze.

 

DROGA ŻYCIA 5: MARIA

Czas ukochać swoje wewnętrzne dziecko, droga Duszo. Co pamiętasz z okresu dzieciństwa, co najbardziej Cię cieszyło? Jaka zabawa była Twoją ulubioną? Jakie wspomnienie jest Twoim najpiękniejszym? Do czego chciałabyś wrócić? Podaruj sobie dzień, tydzień, a najlepiej cały miesiąc dla swojego wewnętrznego dziecka. Ukochaj je tak, jak tylko potrafisz. Podaruj mu to, czego potrzebuje – może będzie to masaż, ulubiona lektura z dzieciństwa, a może cały dzień na boisku i gra w piłkę? Pozwól sobie na zabawę i radość zasługujesz na to. 

26 czerwca w Light House Centrum Holistyczne odbędą się warsztaty „Ukochaj swoje wewnętrzne dziecko. Szczegóły tutaj >>>

 

DROGA ŻYCIA 6: METATRON

Czy wiesz, jak wielka moc i siła w Tobie drzemią? Jesteś niezwykle potężną Duszą, która pragnie doświadczać piękna, stabilności, harmonii i miłości. I właśnie to do Ciebie przychodzi. Zadbaj o swoją energetyczną równowagę, medytując i spędzając czas na łonie natury. Połącz się z moją energią (Archanioła Metatrona) za pomocą Słońca. Wygrzej się i poczuj, jak jest Ci dobrze. Wybierz sobie dzień, w którym pozwolisz sobie na pełen luz i relaks. Zrelaksowane umysł i ciało cieszą Duszę i dają jej nową kreatywność. Wraz z relaksem przyjdą do Ciebie nowe pomysły.

 

DROGA ŻYCIA 7: ANIOŁ CIERPLIWOŚCI

Spokój. Harmonia. Odpoczynek. To dla Ciebie czas, kiedy cierpliwość odegra bardzo ważną rolę – cierpliwość do siebie samej. Choć na zewnątrz wszystko będzie toczyło się swoim rytmem, w Tobie powstaje potrzeba zwolnienia. Niezwykle ważne jest, byś słuchała głosu Duszy. Kiedy mówi – zwolnij – oznacza to, że potrzebujesz tego. Kiedy szepcze – teraz jest czas działania – tak właśnie jest. Czerwiec to czas ukochania siebie i zadbania o swoją cierpliwość. Zdążysz ze wszystkim, pod warunkiem, że podarujesz sobie spokój, harmonię i odpoczynek. 

 

DROGA ŻYCIA 8: ANIOŁ ŁASKI

W każdym momencie Twojego życia, w każdym dniu i każdej godzinie otrzymujesz znaki, które prowadzą Cię w kierunku odebrania łaski… Czym jest łaska? Radością. Spokojem. Miłością. Sukcesem w pracy. Ciążą. Dzieckiem. Nowym domem. Harmonią. Obfitością. Jedzeniem. Nowym ubraniem, w którym czujesz się jak milion dolarów (swoją drogą – jak czuje się milion dolarów? :)). Łaską jest to, czego potrzebujesz i to, co sprawia, że jesteś szczęśliwa. Dlatego też bądź uważna na wszystkie znaki, które przynosi Ci los, zwłaszcza, że w okolicy przesilenia letniego otrzymasz nową energię, a Twoje życie obierze nowe tory. 

 

DROGA ŻYCIA 9: ARCHANIOŁ URIEL

Zmiany, zmiany, zmiany. To, co już Ci nie służy, kończy się, by zrobić miejsce na nowe. Choć może nie jest to łatwe, może być wyczekiwane od dawna. Burza pojawia się, by oczyścić powietrze. Po niej czuć zupełnie nową atmosferę. Także i Twoja wewnętrzna atmosfera podlega burzom, by po nich mogło wyjść słońce. I właśnie w kierunku słońca skierowana jest energia czerwca. Przyjmij jego promienie. Spędź czas na plaży, w parku lub na zielonej łące. Wystaw twarz do słońca i pozwól na to, by zmiany wydarzyły się w tym kierunku, który będzie dla Ciebie najlepszy. 

 

DROGA ŻYCIA 10: ANIOŁ NADZIEI

Twoje nadzieje to podszepty Duszy, która podpowiada Ci, czego potrzebuje. Masz nadzieję na to, że wydarzy się tak, jak tego pragniesz? Właśnie tak będzie! Masz moc sprawczą. To, co mówisz, materializuje się, ale nadzieja i wiara w to, że dokładnie tak będzie są kluczowe do tego, by przyspieszyć ten proces. Oddal więc wątpliwości, nie martw się, że nie wyjdzie. Wyjdzie wszystko. Zaufaj, miej nadzieję i uwierz, że Twoja moc sprawcza naprawdę ma moc 🙂 Powiedz, czego pragniesz. W czerwcu marzenia się spełniają.

 

DROGA ŻYCIA 11: ARCHANIOŁ JOFIEL

Sztuką jest być w ruchu, jak i przebywać w bezruchu. Sprzątać, kiedy jest brudno i delektować się porządkiem, bez szukania okruszka kurzu. Sztuką jest być w zgodzie z sobą przy jednoczesnym szacunku do innych. O sztuce będzie Twój czerwiec. Jakiej sztuki potrzebujesz się nauczyć? Jaką sztukę chciałabyś zobaczyć? A może – bardziej dosłownie – jaki obraz chcesz namalować? Sztuka jest w całym życiu. Sztuką jest też docenić to, co jest. Kup sobie żółte okulary, załóż je i zobacz, jak promienieje cały świat 🙂

 

DROGA ŻYCIA 12: ARCHANIOŁ ARIEL

Truskawki, rabarbar, brzoskwinie, borówki. Kalarepki, marchewki, szparagi i bób. Lody, gofry, wata cukrowa, lemoniada. Czyż lato nie smakuje wspaniale? Jak często delektujesz się smakiem? Jak często delektujesz się życiem? Przypomnij sobie smak pierwszych malin i uczucie w ciele, które się z nim pojawia. Przypomnij sobie pierwszy pocałunek. Pierwsze wspaniałe wakacje. W czerwcu wyczaruj atmosferę, która da Ci takie same uczucia, jak przy pierwszych wspaniałych razach. Delektuj się chwilami ze swoimi bliskimi, z ulubioną książką, wisząc w hamaku, ale też siedząc przy biurku w pracy. Każda chwila może zasługiwać na przyjemność. W czerwcu ją sobie podaruj 🙂

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: