Pełnia Księżyca w Strzelcu

Pełnia Księżyca w Strzelcu będzie miała swoją kulminację 26 maja o 13:14. Połączona będzie z całkowitym zaćmieniem – tzw. superpełnia. Czym jest superpełnia? Tym samym, co zwykła pełnia, tylko że bardziej 🙂 Każda pełnia księżyca ma to do siebie, że w jej okolicach ludzie stają się bardziej wrażliwi, odczuwają emocje intensywniej, mogą być także bardziej pobudzeni. Nie bez powodu najwięcej wypadków samochodowych, ale też porodów wydarza się w okolicach pełni. 

Księżyc ma bardzo silną moc, a superpełnia pomaga wydobyć na wierzch to, co jest w nas najbardziej ukryte. Strzelec to żywioł ognia, podróże, wiedza, wolność i dążenie do celu. Ten tydzień będzie więc skupiony na poszukiwaniach. Czego? Własnej prawdy? Celu życiowego? Satysfakcji z życia? Misji? A może kierunku na wakacje? 🙂 

Strzelec to bardzo optymistyczny znak, który zawsze widzi szklankę do połowy pełną, dlatego też, choć może wydawać się, że poszukiwania czegoś dla siebie mogą być wyzwaniem, Strzelec natchnie nas do działania z pozytywnymi emocjami. Jednocześnie znak ten pomaga napędzić do rozwoju i osiągania sukcesów, dlatego też warto już teraz zwracać uwagę na wszystkie znaki, które pojawiają się dookoła – sny, synchroniczność, powtarzające się godziny (np. 11:11), zwierzęta i inne znaki od losu. Wszystko może być informacją. 

Czas superpełni warto poświęcić na zajrzenie wgłąb siebie, oczyszczenie tego, co negatywne i napełnienie się mocą. Znakiem Strzelca opiekuje się Archanioł Raguel, który pomaga zharmonizować każdą sytuację, załagodzić konflikty (także te wewnętrzne) i przyciągnąć nowe możliwości do realizowania swoich celów. 

Zamknij oczy, weź głęboki wdech i wydech, rozluźnij ciało. Zwróć uwagę, w którym miejscu czujesz napięcia. Pooddychaj do nich. Następnie zwróć się do Archanioła Raguela słowami: 

Archaniele Raguelu, proszę, przybądź do mnie w pomocy przy uzdrowieniu konfliktów, zarówno w moim wnętrzu, jak i mojej rzeczywistości. 

Proszę, pomóż mi przejąć rolę lidera w postrzeganiu każdej sytuacji jako nieskończonych możliwości rozwoju i harmonii. 

Napełnij mnie światłem harmonii i spokoju, uwalniając wszystko to, co mi nie służy. 

Dziękuję. Dziękuję. Dziękuję.

Zaobserwuj, jak czułaś/łeś się przed, a jak po tej krótkiej medytacji. Czy czujesz większą uważność na znaki, a w Twoim wnętrzu wiesz, co jest dla Ciebie dobre? Na co masz teraz ochotę? 

Podaruj sobie w tę pełnię uważność i spokój, a potem podążaj zgodnie ze światłem swojej Duszy ❤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: