Niehoroskop na maj, czyli przekazy z Kronik Akaszy dla każdej drogi życia

Szacunek. Do siebie. Do drugiego człowieka. Do prawa. Do spokoju. Do sytuacji. Do wolnej woli. Każda istniejąca forma zasługuje na szacunek, ponieważ każda z nich jest ucieleśnieniem Źródła. Maj będzie więc mówił o szacunku, do którego każdy ma prawo. I choć to powtórzenie, jest ono bardzo ważne.

Wszystko się zmienia. Nowy miesiąc pokaże to całym sobą. Ktoś będzie rozpoczynał nową pracę, ktoś przeprowadzi się, a jeszcze ktoś inny zacznie postrzegać świat wielowymiarowo. Zmiany będą wydarzały się na poziomie fizycznym, emocjonalnym, duchowym i mentalnym. I dlatego też tak ważne jest to, by uszanować prawo szacunku dla każdego człowieka, przechodzącego przez zmiany w życiu.

Zauważ, jakie transformacje zachodzą w Twoim życiu i czego potrzebujesz w tej chwili najbardziej. A potem wyartykułuj to i podaruj sobie to. A kiedy zobaczysz, że wszystko w Twoim życiu wydarza się dla Twojego dobra, pomóż innym zauważyć dobro w nawet najtrudniejszej sytuacji. Ponieważ wszystko jest percepcją, którą można zmienić na postrzeganie wielu wymiarów.

Wszystko będzie dobrze!

Przeczytaj przekaz dla swojej drogi życia. Przekaz jest ogólny i nie zastępuje indywidualnego odczytu, ale pokazuje ogólną tendencję danego miesiąca.

Jak obliczyć drogę życia? Wejdź tutaj >>>

DROGA ŻYCIA 1 i 10

Wszystko, co wydarza się w Twoim życiu, przetwarzane jest przez Twoją świadomość i ego. Dzięki ego wiesz, kim jesteś. Potrafisz umiejscowić się w świecie. Dzięki Duszy zaś masz unikalne talenty i wartości. To wszystko czyni z Ciebie wyjątkowego człowieka.

W tym miesiącu zwróć uwagę na to, co Ciebie ogranicza i blokuje przed przyjęciem obfitości, jaką oferuje Ci Wszechświat. Czy jest to Twoje przekonanie? Czy sytuacja zewnętrzna nie pozwala Ci na dostrzeżenie możliwości, które otrzymujesz? A może to nie jest Twoje powołanie? Zadaj sobie pytanie, czego pragniesz, a następnie – co ogranicza Cię przed osiągnięciem tego. Jak o sobie myślisz? Jak siebie postrzegasz? Czy dostrzegasz w sobie wszystkie talenty i dary, jakimi obdarza Cię Dusza?

Jesteś wyjątkową osobą, która przyszła na świat, by wnieść do niego unikalne dary. Nie mów, że jest inaczej. Nie sabotuj się. Nie patrz na siebie wyłącznie przez pryzmat ego. Wyraź pragnienie, a potem zadaj sobie pytanie, czy to jest dokładnie to, czego pragnie Twoja Dusza. A jeżeli tak jest, a mimo tego czujesz, że coś Cię ogranicza, rozpuść blokady w czerwonym świetle i powierz je żywiołowi ognia. Pal świece w intencji rozpuszczenia blokad i transformuj negatywne przekonania w pozytywne. Archanioł Uriel pomoże Ci w tym procesie.

DROGA ŻYCIA 2 i 11

Życie nie jest aż tak poważne, jak Ci się może wydawać 🙂 W serii obowiązków i list rzeczy do zrobienia, kursów do ukończenia, języków do nauczenia, trudów i cierpień jest czas i miejsce na zabawę. Po każdej burzy wychodzi słońce, a po deszczu trawa i roślinność staje się bujniejsza i radosna. Pamiętaj, że Ty także możesz oddać się zabawie.

Zadaj więc sobie pytanie – czym jest dla Ciebie zabawa? Co sprawia Ci przyjemność? Co może dać Ci uczucia, które pamiętasz z okresu dzieciństwa, kiedy nic nie trzeba było robić, a zmęczenie naturalnie przychodziło po dniu pełnym wrażeń w wyobraźni? Podaruj sobie czas, w którym pobawisz się na własnych zasadach.

Życie wciąż będzie się wydarzało. Nawet jeżeli pozwolisz na to, by jeden z obowiązków został wykonany odrobinę później. Ale pamiętaj, że równowaga musi zostać zachowana w każdej sferze życia – także przy zabawie 😉 Anioł Kreatywności pomoże Ci w procesie zabawy 🙂

DROGA ŻYCIA 3 i 12

Przeczytaj wstęp tego artykułu. Szacunek do siebie samej/go. Szacunek do drugiego człowieka. To także Twoje tematy w tym miesiącu. Każdy człowiek przechodzi przez swoją własną drogę. Nie może pominąć żadnego etapu. Żeby dojść do swojego celu, przemierza przez szlaki i różne wydarzenia, doświadcza wielu uczuć, by móc na końcu powiedzieć: warto było. Ty także.

Wszystko to, co wydarzało się w Twoim życiu, prowadziło właśnie do tego miejsca, w którym jesteś teraz. Nie po to, by cierpieć, a po to, by móc zrozumieć, że każdy etap – radości i szczęścia, uśmiechu i miłości, ale także straty i zranienia – jest po to, by czegoś się nauczyć i doprowadzić Cię do pięknego celu, który sobie wyznaczysz.

Wyznacz sobie cel. Do czego chcesz dążyć? Gdzie chcesz się znaleźć za pół roku? Czego chcesz doświadczyć? Czego chcesz się nauczyć? A potem idź w zaufaniu, że każda droga, którą wybierzesz, doprowadzi Cię właśnie do tego punktu. I każdy etap tej drogi będzie wartościowy. Archanioł Jofiel pomoże Ci posprzątać to, czego już nie potrzebujesz i pokaże piękno Twojej drogi – tej minionej, jak i tej obecnej.

DROGA ŻYCIA 4

Być może jest Ci obecnie trudno z tym, jak układa się życie Twoje lub sytuacja na świecie. Być może męczy Cię pandemia i ograniczenia, jakie się z nią wiążą. Być może patrzysz na kogoś lub na inne kraje i oceniasz, kto ma lepiej lub gorzej w danej sytuacji. Ale wiedz, że powiedzenie: nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło w Twojej sytuacji sprawdza się wyśmienicie. Zawsze spadniesz na cztery łapy 😉

Jesteś architektką/tem swojego życia i masz całkowity wpływ na to, co dzieje się w Tobie. Jeżeli więc kłębi się w Tobie mnóstwo emocji, zadaj sobie pytanie: co te emocje chcą mi przekazać? Jak mogę przetransformować to, co mi nie służy w to, co będzie dla mnie najlepsze? Archanioł Raziel Ci odpowie.

Bądź pewna/ny, że żadna sytuacja nie trwa wiecznie. Żaden stan emocjonalny także. Wszystko ułoży się na lepsze, ale w procesie zmian pamiętaj, by nie oceniać tak siebie, jak i innych. Bądź dla siebie wyrozumiała/y.

DROGA ŻYCIA 5

Jesteś tym, co czujesz, myślisz i robisz. Twoja sytuacja zewnętrzna jest w dużej mierze odzwierciedleniem myśli i uczuć. Mówimy Ci o tym, żeby pokazać Ci, jak wielką moc kreacji posiadasz. Możesz wszystko! Tobie nie będziemy zadawać pytań. Dla Ciebie pojawiają się w tym miesiącu afirmacje.

Jestem całkowicie wolna. Jestem całkowicie wolny.

Jestem szczęśliwa i żyję w pięknym świecie. Jestem szczęśliwy i żyję w pięknym świecie.

Mam wszystko to, czego potrzebuję, a nawet jeszcze więcej.

Jestem w szczęśliwym związku.

Maj to miesiąc zmian, dlatego też, jeżeli czujesz, że potrzebujesz zmienić coś w swoim życiu, nie pozostawiaj rzeczy własnemu biegowi. Weź odpowiedzialność za to, co myślisz i czujesz. Bądź w działaniu. Mów to, co chcesz usłyszeć. Myśl to, o czym pragniesz. Afirmuj to, jak chcesz, żeby wyglądał Twój świat. I uwierz, że to jest bliżej, niż Ci się wydaje. Anioł Manifestacji pomoże Ci w materializacji pragnień.

DROGA ŻYCIA 6

Na wszystko w życiu jest czas. Wszystko ma swój cykl. Są pory roku, cykle księżyca, okres dzieciństwa, nastoletniości, dorosłości, starości. Jest dzień i noc. Wszystko przemija. Wszystko ma swój czas. O czasie więc będzie Twój maj. Pomimo tego, że może wydawać Ci się, że rzeczy wydarzają się zbyt szybko lub wolno, tak jest dobrze. Być może czujesz, że nic się nie dzieje. A jednak we Wszechświecie nic nie stoi w miejscu. Wszystkie procesy wydarzają się i choć może nie są widoczne lub – dla niektórych – są widoczne za bardzo, przyjdzie czas, kiedy to się zmieni.

Pozwól więc czasowi wydarzać się i zrób w tym miesiącu tyle, ile możesz – tak na płaszczyźnie fizycznej, jak i wewnętrznej. Nie przyspieszaj wydarzeń. Nie kłóć się ze światem. Jeżeli nie możesz zrobić czegoś fizycznym działaniem, zanurz się w świat wyobraźni i w nim stwórz to, czego pragniesz w życiu. Stwórz mapę marzeń. A potem zadaj sobie pytanie, jak będziesz się czuć, kiedy to się wydarzy? Wszystko ma swój czas. Anioł Cierpliwości pokaże Ci, jak ogarnąć czas.

DROGA ŻYCIA 7

Stabilność, decyzyjność, odwaga, siła, działanie. To wszystko jest w Tobie. Wykorzystaj te cechy do osiągnięcia tego, czego pragniesz. Głośno wyrażaj swoje zdanie. W Twoim wnętrzu widać gorące Światło wzrastające, by działać. Dlatego też maj będzie u Ciebie tematem działania.

Tam, gdzie dotychczas był zastój, pojawi się ruch. Tam, gdzie potrzeba zrobienia czegoś, pojawi się możliwość ku temu. Kursy, szkolenia, nowe książki o ciekawej tematyce, praca, zmiany – to będzie bardzo aktywny miesiąc. To także czas transformacji wewnętrznej, dlatego, jeżeli uważasz, że za mało robisz, a w środku odczuwasz zmęczenie, Twoje zmiany zadziewają się na innym planie, nierzadko podczas snu.

Zadecyduj, w której sferze pragniesz zadziałać i idź ku realizacji marzeń, bo właśnie teraz są dla tego najlepsze wibracje. Archanioł Ariel będzie Ci przewodnikiem w tym procesie.

DROGA ŻYCIA 8

Twoje serce jest portalem do wszelkiej wiedzy i spełnienia. To źródło wszystkiego, co się w Tobie dzieje. To źródło Twojej prawdy. Połącz się ze swoim sercem i zapytaj, czego naprawdę pragniesz. Co jest Twoim spełnieniem? Co jest Twoją obfitością? Co tak naprawdę czujesz? Czym jest Twoja Prawda?

Łącząc się ze swoim sercem, łączysz się z centrum Wszechświata. Łączysz się ze swoim jestestwem i swoim wewnętrznym przewodnictwem. Jak to zrobić? – zapytasz. Usiądź lub połóż się wygodnie i weź kilka głębokich wdechów i wydechów. Zamknij oczy i oddychając głęboko zobacz, co dzieje się w Twoim ciele. Czy czujesz jakiś ból lub dyskomfort? W którym miejscu się on pojawia? Zapytaj, co ten dyskomfort chce Ci powiedzieć, skąd pochodzi. Kiedy uzyskasz odpowiedź (nie zastanawiaj się nad nią, po prostu przyjmij to, co się pojawia), postaraj się rozświetlić to miejsce. Napełnij go światłem. A kiedy już poczujesz się rozluźniona/y i spokojna/y, a Twoje ciało będzie lekkie, zwróć się do swojego serca. Popatrz na nie wewnętrznym okiem. Jak ono wygląda? Jakim kolorem promieniuje? Czy jest szczęśliwe czy zranione? Zapytaj go, czego potrzebuje. A kiedy uzyskasz odpowiedź, postaraj się podarować mu to, czego potrzebuje. I rozświetl je zielonym światłem. Możesz poprosić Archanioła Rafaela o pomoc w tym. Zaobserwuj, jak otacza Cię ciepłem i miłością. Jest Ci po prostu dobrze. Na koniec weź kilka głębokich wdechów i wydechów, podziękuj swojemu sercu za połączenie i otwórz oczy.

Połączenie z sercem będzie dla Ciebie bardzo ważne w kolejnych miesiącach, kiedy wydarzą się zmiany.

DROGA ŻYCIA 9

Niezależnie od tego, w jakiej sytuacji obecnie się znajdujesz, masz prawo do zdecydowania, jak ma wyglądać dalsza część Twojego życia. Czy chcesz pozostać tam, gdzie jesteś, czy chcesz odejść? Czy dobrze Ci w obecnej sytuacji, czy też pragniesz zmian? A może ich pragniesz, ale boisz się konsekwencji działania? Czy chcesz być tak traktowana/y przez innych ludzi czy chciałabyś, żeby otaczały Cię same życzliwe istoty? Zawsze masz prawo wyboru. Działanie lub pozostawanie bez ruchu także jest Twoją decyzją.

Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, jeżeli zdecydujesz się na zmiany. Ale, jeżeli wiesz, że obecna sytuacja Ci nie służy, zmiana może poprowadzić Cię ku dobremu rozwiązaniu. Twoje myśli i uczucia mają na Ciebie największy wpływ. Ty sam/a o sobie stanowisz. I zawsze, w każdym momencie masz prawo wyboru, a Wszechświat Ci odpowie.

Pomocny dla Ciebie będzie Archanioł Jeremiel, który pokaże Ci różne perspektywy każdego rozwiązania. Jeśli nie wiesz, w którą stronę się udać, poproś go o wskazówkę. A kiedy otrzymasz odpowiedź, zadecyduj, który scenariusz jest dla Ciebie najbardziej korzystny. Nie obawiaj się, że dokonasz złego wyboru. Każda decyzja, którą podejmujesz w zgodzie z sobą, jest dobra. Wszystko się ułoży. Ale pamiętaj, że to Ty decydujesz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: