Pełnia Księżyca w Skorpionie

27 kwietnia czeka nas Superpełnia Księżyca w Skorpionie (kulminacja o 5:31). Czym jest super pełnia? Tak, jak zazwyczaj odczuwamy energię pełni i w tym czasie jesteśmy bardziej pobudzeni, podminowani, nie możemy spać, czy boli nas głowa, tak przy super księżycu jesteśmy bardziej 😉 Idąc pod prąd i kłócąc się z tym, co dzieje się w nas może być to uciążliwe, jednak kiedy poznamy, jak wykorzystać cykle Księżyca do uzdrowienia tego, co już nam nie służy, z Pełnią można się zaprzyjaźnić 🙂 

Skorpion to znak o bardzo dużej mocy wewnętrznej, bardzo emocjonalny, pełen namiętności, odwagi i zaradności. Ma jednak też swoje negatywne strony – może być manipulatorski, zaborczy, zazdrosny oraz mieć duże pragnienie władzy  i chęć kontroli. Jest też niezwykle tajemniczy i przenikliwy. I o tym też będzie najbliższa Pełnia – o tym, co w nas tkwi głęboko w podświadomości. Skorpion zmusi nas do tego, by zagłębić się w swoje uczucia i zastanowić się nad tym, co już nam nie służy oraz jakie mamy motywacje i pragnienia, do czego dążymy. Będziemy mieli okazję zmierzyć się z ciemną stroną naszego „ja”, by móc transformować to w to, co jest dla nas dobre.

Na poziomie fizycznym zaś mogą zadziać się zmiany konieczne dla naszego dobra. Upór przyniesie efekt odwrotny do zamierzonego. Nie warto więc iść w zaparte. Trzeba pozwolić na to, by rzeczy się wydarzyły, ponieważ właśnie to, mimo że w tym momencie może być to trudne, w rezultacie doprowadzi do pozytywnej transformacji. Bo tam, gdzie jest ciemność, musi też znaleźć się światło. 

Jak wykorzystać tę Pełnię?

  • Zajrzyj wgłąb siebie i uwolnij to, co Ci nie służy. Zapisz na kartce to, czego chcesz się pozbyć, wykrzycz to głośno, a następnie spal kartkę w płomieniu białej świecy. Pozwól świecy wypalić się do końca, a resztki z popiołem oddaj Ziemi. Pomieszczenie, w którym krzyczałaś/eś okadź liściem laurowym, białą szałwią, lawendą lub jałowcem, a następnie je wywietrz. Niech cała energia włożona w ten proces zostanie uwolniona od światła.
  • Nie tłum i nie wypieraj się tego, co się w Tobie pojawia. Zaobserwuj to, co jest i zadaj sobie pytanie, jaką wiedzę o Tobie ta emocja/informacja niesie. Następnie zapytaj siebie, co chcesz z tym zrobić. 
  • Znajdź ukojenie w wodzie. Skorpion to znak wodny, a więc wszystko, co będzie z nią związane przyniesie spokój. Zrób sobie kąpiel z oczyszczającą solą morską z dodatkiem lawendy, płatków róż i olejku lawendowego, pójdź na plażę i wsłuchaj się w szum fal, posiedź nad jeziorkiem i wpatruj się w spokojną taflę wody lub po prostu pij dużo wody – wyjdzie Ci na zdrowie 😉 
  • A jeśli jest naprawdę ciężko, poproś Archanioły o pomoc. Znakiem Skorpiona opiekuje się Jeremiel, który przynosi duchowe wizje i pomaga zinterpretować je. Pomaga zweryfikować swoje postępowanie, żeby móc wprowadzić poprawki i zacząć żyć tak, jak się tego pragnie. Pomaga też wyjść z cienia. 

Życzę cudownej, transformującej Pełni ❤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: