Jesteśmy dla siebie…

Każdy człowiek jest na tym świecie po coś. Różnorodność i mnogość talentów oraz osobowości sprawiają, że możemy sobie nawzajem pomagać w rozwoju. Co ważne, rozwój duchowy nie zawsze oznacza wyłącznie medytacji i łączenie się z wyższymi wymiarami, aby uzyskać potrzebną wiedzę i spokój. To życie w zgodzie z sobą, ze swoim temperamentem oraz robienie tego, co się kocha – autentyczność – to to, co przyczynia się do samorozwoju, ale też pomaga innym. 

Dlatego dzisiaj chciałabym opowiedzieć o kilku bardzo wartościowych osobach, które swoimi talentami dzielą się z innymi i wkładają serce w to, co robią. To naprawdę działa!

Natalia z NataVit

Jeżeli kogokolwiek miałabym nazwać uzdrowicielką z prawdziwego zdarzenia, byłaby to Natalia. Homeopatka, naturopatka, łączniczka z Polem Serca, uzdrowicielka energetyczna, przewodniczka po procesach, które przechodzi ciało i dusza. Natalia pomogła mi tam, gdzie medycyna konwencjonalna rozłożyła ręce, działając w oparciu o wiedzę, doświadczenie, ale też intuicję i to właśnie dzięki tej kombinacji doszłyśmy do sedna i zdrowia, które zwłaszcza w tych czasach jest szczególnie istotne. Natalia prowadzi warsztaty z Pola Serca oraz konsultacje z zakresu homeopatii klasycznej. Doceniam ją za to, że do każdego podchodzi indywidualnie i z sercem. 

Małgosia z kliniki BioTerapii

Diagnostyka bywa uciążliwa. Poszukiwanie odpowiedzi na to, co mi jest i co z tym zrobić mogłoby zająć miesiące, gdyby nie Małgosia i jej „różdżka” biorezonansowa, która wychwytuje najmniejsze wibracje i wskazuje na nierównowagę w organizmie. Małgosi życzliwość, wiedza i doświadczenie składają się na skuteczną terapię. 

Aga z Sohum Massage

Masażystka ayurvedyjska, refleksolog. Aga wspaniale potrafi wprowadzić w głęboki stan relaksu po stresującym dniu. Intuicyjnie podchodzi do klienta, a w swojej pracy łączy wiele technik, które pomagają ciału poczuć lekkość i wprowadzić je w stan detoksykacji. Po wyciszenie i spokój tylko do Agi 🙂

Justyna z Wytwórni Obfitości

Coach, psycholożka ayurvedyjska, wielbicielka dekodyki, fizyki kwantowej i Kronik Akaszy pomaga kobietom stworzyć najlepsze warunki przepływu dobrobytu. Pracuje z ograniczającymi przekonaniami, transformuje to, co nie służy w obfitość i szczęście oraz aktualizuje podświadomość tak, by służyła nam najlepiej jak tylko można 🙂 Razem z Justyną współpracujemy w jej najnowszym projekcie dla kobiet „Rzuć to w krąg!”. Więcej na ten temat znajdziesz na stronie www.wytworniaobfitosci.pl

Kucharz terapeutyczny Irek

To, co jemy, ale też jak jemy ma kolosalne znaczenie dla jakości naszego życia. Przekonałam się o tym całkowicie, kiedy poznałam Irka i to właśnie on, łącząc wiedzę z medycyny Wschodu, wykształcenie biochemiczne i wieloletnie doświadczenie, zdobyte na całym świecie, pokazał mi, co mi służy, a co sprawia, że czuję się – krótko mówiąc – źle. Irek uczy, jak odzyskać zdrowie jedząc i jak, wcale nie rezygnując ze słodkiego smaku czy węglowodanów, przetransformować swoje nawyki żywieniowe i jeść lepiej i smaczniej.

Emilia z EMI – Transformacja Motyla

Emilia w związkach i relacjach z najbliższymi przeszła chyba wszystko. Los jej nie rozpieszczał, ale to właśnie dzięki temu zaczęła szukać odpowiedzi na pytanie „jak żyć?” i poprzez różne kursy, własne doświadczenia i wnioski, dotarła do odpowiedzi, a teraz dzieli się nimi poprzez live’y na Facebooku i konsultacje indywidualne. Jej autentyczność, barwność i dziecięca radość, którą potrafi zarażać innych, mogą być inspiracją dla wielu.

Karolina i Tomek z Boohomazów i Linia.Najder

Czarować poprzez sztukę. Karolina tworzy kubki, portrety, grafiki, loga i inne projekty tak, że każdy obdarowany czuje moc i magię, wychodzącą spod jej rąk. Intuicyjnie i z precyzją podchodzi do każdego i tworzy dokładnie to, o czym się pomyśli – lub lepsze. Jej zmysł artystyczny przekłada się na wspaniałe dzieła i piękno każdej chwili spędzonej przy kubku ulubionej herbaty czy zerkając na ścianę, udekorowaną jej pracami.

Marta z PreciOsa

Biżuteria z mocą – Marta tworzy cuda z kamieni i upiększa świat oraz ludzi swoimi małymi dziełami sztuki. Indywidualnie dobiera kamienie do każdej Duszy, by wydobyć z niej najlepsze cechy. Delikatna i subtelna, a jednocześnie potężna w działaniu – taka jest jej biżuteria. Sama noszę i każdego dnia cieszę oko i Duszę bransoletkami od Marty.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: