Nów Księżyca w Baranie

Nów Księżyca w Baranie (którego kulminacja miała miejsce o dzisiaj 4:15, ale jego wpływ będziemy odczuwać jeszcze przez kilka dni) wymusza na nas podjęcie działania. Baran to znak ognisty, który nie myśli, a działa. Jednak, jako że na niebie jest także sporo energii Bliźniąt, warto zastanowić się dzisiaj nad tym, co blokuje nas przed podjęciem działania, przed realizacją swoich pragnień. A kiedy, już odpowiemy sobie na to pytanie, warto zadać sobie drugie – co mogę zrobić właśnie w tym momencie, żeby zbliżyć się do realizacji swojego celu? I zrobić to!


Jeżeli odpowiedziałaś/eś sobie, że żeby zrobić to, o czym zawsze marzyłaś, potrzebujesz pieniędzy, ale ich w tym momencie nie masz, pójdź poćwiczyć. Cokolwiek. Poprzez ruch i ćwiczenia fizyczne łączysz się z energią Ziemi, a Ziemia to materia, materia to pieniądze. Ćwicząc z intencją otwierasz się na przyjmowanie. Być może Twoje marzenie spełni się w inny, mniej oczekiwany sposób?


Jeżeli stosujesz prawo przyciągania, ale ono wciąż działa w odwrotną stronę, w związku z czym wątpisz w to, że Twoje marzenia mogą się spełnić, przetransformuj negatywne w pozytywne afirmacje: „Dostatek płynie do mnie szerokim strumieniem”, „Każdego dnia jestem kochana i doceniana”, „Jestem światłem i wszystko, co oświetlam, mnoży się i daje mi korzyści”. Bądź kreatywna/y! Zapisuj afirmację przez 28 dni (do kolejnego nowiu) i zobacz, jakie są efekty.


A jeżeli wciąż działasz i dążysz do tego, żeby wszystko wydarzyło się dokładnie tak, jak tego chcesz i jesteś w ciągłej presji, stresując się, frustrując i zamartwiając, odpuść. Bezruch też może być działaniem 😉 Zrób sobie miły dzień, zrelaksuj, daj sobie to, czego potrzebujesz. Zrelaksowane umysł i ciało otwierają się na głos intuicji, a ta podpowie Ci, co jest dla Ciebie najlepsze.


Nów w Baranie może przynieść też uczucie złości, frustracji, waleczności i kłótliwości. Postaraj się wykorzystać tę ognistą energię do działania, np. biegając, tańcząc, robiąc to, co wcześniej odkładałaś, pracując lub po prostu krzycząc w poduszkę 😉


Wspaniałego nowiu❤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: