Pełnia w Wadze

Pełnia w znaku Wagi (kulminacja 28.03.2021 o 20:48) będzie o lekkości, harmonii i relacjach. Po trudnych energiach przesileniowych nadszedł czas na dojście do równowagi i zrobienie dla siebie czegokolwiek, co pomoże stan równowagi osiągnąć. Patronką Wagi jest Wenus, Wenus zaś jest rzymską odpowiedniczką greckiej Afrodyty – bogini miłości i piękna. Warto więc zadbać o swoje wewnętrzne i zewnętrzne piękno oraz przyjrzeć się relacjom – tak ze sobą, jak i z innymi.

Co mogę dla siebie zrobić, żeby osiągnąć harmonię w życiu?

Jak chcę, by wyglądały moje relacje?

Jakich ludzi chcę przyciągać do swojego życia? 

Jak chcę się czuć, patrząc na siebie w lustrze? 

To pytania, na które warto sobie tego dnia odpowiedzieć. To także wspaniały czas na wszelkie rytuały miłosne i uzdrawiające relacje. Jeśli poszukujesz partnera czy partnerki, możesz wziąć kilka kartek papieru i napisać/namalować/narysować swojego/swoją wymarzonego/ą. Podaj wszystkie szczegóły, które są dla Ciebie ważne: kształt uszu, wzrost, wiek, status materialny czy to, że ma uwielbiać gotowanie i przygotowywać dla Ciebie pyszne posiłki. Nie pomijaj żadnego szczegółu. Pamiętaj też, żeby nie pisać w negacji. Zamiast „niepalący” wpisz „wolny od nałogów”. A kiedy poczujesz, że lista czy portret jest gotowy, powiedz Wszechświatowi, że jesteś gotowa/y na pełny obfitości, miłości i szczęścia związek i zapraszasz swojego wymarzonego/ą partnera/kę do swojego życia. 


Jeśli chcesz uzdrowić istniejącą już relację lub otworzyć się na miłość bezwarunkową do siebie samej/go, zapal świecę w kolorze różowym i wykonaj krótką medytację z Archaniołem Chamuelem. Usiądź lub połуż się w zacisznym miejscu. Weź głęboki wdech, a następnie głęboki wydech. Głęboki wdech i bardzo głęboki wydech. Wezwij Archanioła Chamuela, wypowiadając te słowa:

„Archaniele Chamuelu,

Proszę Cię, abyś zbliżył się do mnie, by dać mi siłę do bycia bezwarunkową w miłości do wszystkich. 

Proszę, pomуż mi kochać siebie i wiedzieć, że jestem godna bycia kochaną tak przez siebie, jak i przez innych.

Proszę o bezwarunkową miłość, którą odczuwa cała ludzkość, gdy łączę z nią moje serce.

Proszę o uzdrowienie relacji z….. (tu podaj imię osoby).”

Zobacz, jak Twoje serce otwiera się i wpływa do niego różowy, ciepły promień bezwarunkowej miłości. Poczuj, jak skrzydła Archanioła Chamuela otulają Cię bezbrzeżną, bezwarunkową miłością. Kocham Cię. Jesteś bezpieczna/y. Jesteś kochana/y. Możesz wysłać ten promień także w kierunku każdej osoby, którą pragniesz obdarzyć miłością. Na koniec weź głęboki wdech i wydech i otwórz oczy.

Przede wszystkim jednak potraktuj tę pełnię jako najlepszy moment do rozpieszczenia siebie. Zrób dla siebie coś dobrego. Życie w ciągłym biegu nie służą ani Twojemu ciału, ani umysłowi, ani tym bardziej duszy. Zrób więc dla siebie coś, co pomoże Ci osiągnąć stan równowagi. Bo Waga, jak żaden inny znak zodiaku, pokazuje, że równowaga i miłość powinny zagościć w życiu każdego człowieka. 

Pełnej miłości pełni ❤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: