Niehoroskop na marzec 2021 (przekaz z Kronik Akaszy)

W tym miesiącu, zamiast anielskiego horoskopu, pojawił się przekaz z Kronik Akaszy dla każdej drogi życia.

Oczywiście jest to przekaz ogólny. O konstrukcji człowieka nie decyduje jedna liczba, a wiele innych danych, ale prognoza ta pokazuje ogólny stan, do którego każdy może dążyć. 

Jak obliczyć drogę życia? Tutaj link >>>

DROGA ŻYCIA 1 i 10

Czy odczuwasz w tym momencie zmęczenie, czy też masz dużo energii? Potrzebujesz motywacji do działania, czy też pragniesz zwolnić? Wszystko to, co wydarza się obecnie w Twoim życiu prowadzi Cię do tego, żebyś zatrzymała się, droga Duszo, i pomyślała: „Jestem manifestatorką swojego życia. Mam prawo decydować, jaką energią popłynie mój dzień”. Nie chodzi o to, żebyś wciąż biegła, nawet wtedy, kiedy ciało daje Ci znaki. Jeżeli tylko czegoś potrzebujesz: odpoczynku, motywacji, odwagi, pieniędzy, miłości, światła, jedzenia, dachu nad głową i co tylko możesz sobie wymarzyć – poproś o to, a potem zaufaj, że dokładnie to do Ciebie przyjdzie. Nie myśl: „Mogę mieć to tylko jeżeli zrobię to i to”. Nie warunkuj swojego życia. Zamanifestuj to, czego potrzebujesz, a droga do tego pojawi się szybciej niż myślisz. Możesz zwolnić. 

DROGA ŻYCIA 2 i 11

Gdzie jesteś? Czy czujesz, że stoisz na rozdrożu i nie wiesz, którą stronę wybrać? Czy chciałabyś, kochana Duszo, pójść w lewo, ale boisz się, że wtedy wszystko się zmieni? Prawo to jest dla Ciebie bezpieczny wybór? My prosimy Cię o to, żebyś nie zastanawiała się nad możliwymi konsekwencjami swoich wyborów, a poczuła, co będzie dla Ciebie dobre. Co czujesz, kiedy myślisz o opcji nr 1, a co czujesz, kiedy myślisz o opcji nr 2? Która z nich Cię cieszy? Która napawa ekscytacją? Zmiany są nieuniknione i choć sama myśl o zmianach może napawać Cię lękiem, zauważ, że w naturze też wszystko się zmienia. Rośliny na zimę zasypiają, by na wiosnę pojawiły się nowe pączki. Przeżywają śniegi, wichury, gradobicia, słońce i deszcz. Wszystko przyjmują, ale koniec końców zawsze cieszą pięknymi plonami. Ty także jesteś naturą. Każdego dnia dokonujesz wyborów.  Dlatego nie bój się tego, co przyniesie los, tylko wybierz tę drogę, która napawa Cię radością i pięknem. Zaufaj, że Dusza zawsze poprowadzi Cię we właściwym kierunku. 

DROGA ŻYCIA 3 i 12

Wiosna budzi się do życia, a wraz z nią Ty, piękna Duszo. Kolory wypełniają każdą przestrzeń, a Słońce wdziera się do okien coraz śmielej. Czas na wiosenne porządki i wyrażenie swojego własnego „ja”, które w zimie trochę zakurzyło się. Zacznij od przestrzeni wokół Ciebie. Co wymaga odświeżenia, a z czym możesz się już pożegnać? Kiedy posprzątasz dom, przyjdzie czas i na Ciebie – jakie ograniczenia w Twojej głowie sprawiają, że nie możesz rozkwitnąć? Co chciałabyś zrobić, gdzie pofrunąć? Tam gdzie idea, zawsze znajdzie się rozwiązanie. Dlatego nie martw się czynnikami zewnętrznymi i pomyśl, co możesz zrobić w środku siebie, żeby rozkwitnąć i pokazać swoje prawdziwe ja. Rozkwitaj, bo właśnie teraz jest czas na to, żebyś objawiła swoje piękno.

DROGA ŻYCIA 4

Właśnie teraz budujesz fundamenty swojej przyszłości. Ale zanim o przyszłości, prosimy Cię, droga Duszo, abyś stanęła mocno nogami tu i teraz. Przyszłość to coś, co dopiero będzie, ale dokładnie dzisiaj i każdego innego dnia dajesz jej podwaliny. Dlatego skup się na tym, co teraz. Co możesz zrobić, żeby teraz było dobrze Tobie i Twoim bliskim? Jakie myśli generujesz w swojej głowie teraz? O czym myślisz, kiedy słyszysz słowo „teraz”? Jeśli masz taką możliwość, skup się w tym miesiącu na swoich bliskich, także na zwierzętach. Idź na spacer, złap pierwsze promienie słońca, obejrzyj Księżyc w pełni. Powąchaj krokusy i przytul się do drzewa. Może wydawać się to dla Ciebie dziwne, ale kiedy spędzisz czas z tymi, którzy są z Tobą teraz i dostrzeżesz, jak zachowuje się natura w tym momencie, zauważysz, że to, co robisz teraz, buduje Twoje jutro. 

DROGA ŻYCIA 5

Fruwaj! Twoim przeznaczeniem jest być wolną, jak ptak, niezależną i pełną radości życia. I taką chcemy widzieć Cię w tym miesiącu, wolna Piątko. Ograniczenia zewnętrzne nigdy nie mogą ingerować w to, co dzieje się wewnątrz Ciebie. A w środku możesz być dokładnie tym, kim chcesz być. Wyrusz więc w podróż (jeżeli możesz – fizyczną, a jeżeli nie – w wyobraźni, filmie lub literaturze) do krainy, w której zawsze chciałaś się znaleźć. Pofruń tam, gdzie ograniczenia nie istnieją. Zobacz, że wszędzie możesz być sobą. Wszędzie możesz cieszyć się życiem. Ponieważ piękno, radość, niezależność i odwaga pochodzą z Twojego wnętrza. Taką Cię widzi Wszechświat, który przecież nie ma ograniczeń. Rozwiń więc skrzydła i wyrusz w drogę dokładnie tam, gdzie chcesz – do nowej pracy, nowego miejsca zamieszkania, na wakacje, do swojego wewnętrznego źródła, do literatury, czymkolwiek Twoja droga jest. Nie stój w miejscu. 

DROGA ŻYCIA 6

Materialna strona życia jest dla Ciebie ważna w tym momencie. Zadbanie o swoich bliskich, o swój dobrobyt, o dobrą pracę, o stabilizację. Wiedz, że jesteś wspierana w materii i wszystkie Twoje plany zrealizują się, ponieważ masz wszystkie narzędzia do tego, żeby tak właśnie się stało. Zwróć uwagę na to, by dokształcać się tam, gdzie brakuje Ci wiedzy, ale też odpoczywać wtedy, kiedy czujesz zmęczenie. Ponieważ rozwój to nie tylko bieg za czymś, ale także relaks i pozwolenie głowie pobujać w obłokach 🙂 Równowaga pomiędzy energią i materią jest niezwykle istotna. Dlatego też w przesilenie wiosenne (20.03.2021) zrób dla siebie dokładnie to, co przywróci Cię do równowagi. Pomyśl, co by to mogło być i przygotuj się na to 🙂

DROGA ŻYCIA 7

To dla Ciebie intensywny czas, droga Duszo. Jako numerologiczna Siódemka, przyszłaś na świat, by doświadczać energii Ducha i odczuwać zmiany energetyczne intensywniej niż inne liczby, choć nie zawsze jest to regułą. Jednak, jeżeli to czytasz, prawdopodobnie tak właśnie jest, dlatego też możesz odczuwać teraz większe zmęczenie. Czujesz, jak Ziemia całą sobą budzi się do życia. Czujesz to, co ludzie odczuwają. Czujesz, jak silne procesy wydarzają się w energii. Czujesz, że idą zmiany w kierunku miłości i światła, ale żeby do tego doszło, stare energie władzy muszą się rozpuścić, a to trudny proces. To wszystko jest bardzo intensywnym doświadczeniem, stąd na poziomie fizycznym możesz odczuwać zmęczenie, mentalnie zaś być rozbudzona. Dlatego do przesilenia wiosennego (20.03.2021) postaraj się jak najwięcej odpoczywać i medytować, jeżeli lubisz to robić. Obserwuj, które procesy, które się wydarzają są Twoje, a które emocje nie należą do Ciebie, tylko odczuwasz je jako empatka. Pamiętaj, że nie musisz brać na siebie wszystkiego, co nie należy do Ciebie. Możesz oddać to np. Archaniołowi Michaelowi swoimi własnymi słowami. Po 20.03 poczujesz zupełnie nową energię. 

DROGA ŻYCIA 8

Jak się teraz czujesz? Energia marca daje Ci nową siłę do działania w sferze kariery, ale także nowe początki w sferze miłości. Oznacza to odnowienie uczucia w stałych związkach, możliwość nowych znajomości, gotowość do wejścia w nową relację, ale też – a może przede wszystkim – otwarcie się na miłość do siebie samej. Tak, tak, droga Duszo. Nadszedł czas, by w końcu siebie ukochać. Zadaj więc sobie pytanie: „Czego potrzebuję?” A kiedy odpowiesz na nie, zadaj drugie: „Jak mogę tego sobie dostarczyć?”. Skup się na tym, by nie była to materialna rzecz, którą możesz kupić. Pomyśl, jak możesz sobie dać to, czego potrzebujesz bez wkładania w to środków finansowych. Ale przede wszystkim – ukochaj siebie. Pozwól sobie na to, by dać sobie to, czego sobie wcześniej odmawiałaś. Otwórz swoje serce i zapytaj, czego potrzebujesz. Wszechświat kocha Cię bardzo mocno i nie może doczekać się, kiedy poczujesz tę wielką bezwarunkową miłość. Kiedy odczuwasz miłość, świat także miłością odpowiada 🙂 

DROGA ŻYCIA 9

Zmiany, zmiany, zmiany…. Wszechświat odpowiedział na Twoje prośby i razem z wiosną szykuje dla Ciebie nowe. Wszystko zależy od tego, jak reagujesz na te zmiany – czy cieszą Cię i przebierasz nóżkami, bo już nie możesz się doczekać, kiedy się dokonają, czy też chowasz się w swoim kokoniku i obawiasz się, że będą na gorsze? A może boisz się, ale jednak idziesz, bo wiesz, że mogą doprowadzić Cię do lepszego życia? Jeżeli czegoś bardzo pragniesz, z całej siły i wołasz, by to się dokonało, to nie ma siły, która by tego zabroniła. Niektóre rzeczy mogą się trochę opóźnić, ale i tak marzenie, jeżeli jest zasilane Twoją energią, spełni się. Dlatego też, jeżeli marzyłaś i wysyłałaś do Wszechświata prośby o spełnienie, teraz jest czas realizacji pragnień. A jeżeli jeszcze nie zaczęłaś marzyć, to jest to właśnie ten moment, kiedy możesz zacząć to robić. Z marzeń wychodzą piękne rzeczy, ludzie rozwijają się. Odważ się więc marzyć i przyjmować zmiany, które prowadzą Cię do realizacji Twoich pragnień. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: