Pełnia Księżyca w Pannie

Najbliższa pełnia księżyca, tym razem w znaku Panny, będzie miała miejsce 27 lutego o godzinie 9:17. Panna to jeden z najbardziej ziemskich i pracowitych znaków. Obowiązkowość, uporządkowanie, analityczność, praca, a dopiero potem przyjemności – to pięknie obrazuje ten znak. I też na obowiązki oraz porządki teraz powinien być czas, jednak w opozycji do znaku Panny stoją Ryby, które są bardziej bujające w obłokach, mistyczne, często płynące z prądem (choć znajdują się też takie, które płyną pod prąd ;)). To właśnie sprawia, że w czasie tej pełni możemy czuć się nie do końca uporządkowani, rozkojarzeni, zmęczeni lub mieć zmienne nastroje. Mogą pojawić się egzystencjalne rozważania i smutek. Ale po co to wszystko?

W tę pełnię warto zastanowić się nad tym, czy to, co robimy w życiu jest dla nas, czy też spełniamy czyjeś oczekiwania? Czy naszym priorytetem są inni, czy my sami? Czy robimy coś dla satysfakcji, czy też pracujemy po to, żeby znaleźć uznanie innych? 

Chociaż może to być niełatwe, a nawet pojawią się łzy, pomyślenie o tym prowadzi nas do kolejnych rozważań – czego tak naprawdę pragniemy, o czym mówią nasze dusze oraz co możemy zrobić, żeby zbliżyć się do tego marzenia? I najważniejsze – czy wiesz, że jesteś w stanie to osiągnąć? Spojler: Możesz wszystko! Zawsze jesteś na właściwej drodze do realizacji marzeń.

Ryby uwielbiają marzyć, Panna planować – warto więc wykorzystać ich energię i zacząć marzyć, a także rozpisywać plan – krok po kroku – realizacji. 

A kiedy już plan będzie wykonany, to najlepszy czas na to, żeby pozwolić sobie na przyjemności i zrobić dla siebie coś miłego. Może to być zwykła pochwała: „Ale jestem dobra/y”, może to być drobny upominek, kąpiel w pianie czy czas pod kocykiem z pyszną herbatą i lekką książką lub serialem. A następnego dnia, po dobrym odpoczynku, wziąć się do pracy i pamiętać, że zawsze dojdziemy do dobrego, jeżeli będziemy w siebie wierzyć 🙂 

Życzę Wam cudownej pełni ❤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: