Wyjątkowy i inny noworoczny horoskop anielski

W ciągu 12 miesięcy nowy rok obchodzimy kilkukrotnie, w zależności od tego, w co wierzymy. Najważniejsze są nasze urodziny, ale też mamy chiński nowy rok, gregoriański, juliański, numerologiczny itd. Jednak to ostatni dzień grudnia i pierwszy dzień stycznia skłaniają nas do największej refleksji i sprawiają, że zaczynamy robić postanowienia noworoczne. 

Przekaz od Aniołów na nowy rok brzmi: odpuść i zanurz się w ciszy. To właśnie w niej usłyszysz głos swojej duszy i rozświetlisz cały mrok. Połącz się ze swoją ciszą, odnów swoją energię, doświadcz swojej duszy, a pójdziesz dokładnie tam, gdzie powinnaś. 

Poniżej zupełnie inny niż dotychczas horoskop* dla każdej drogi życia. 

Jak obliczyć drogę życia? Kliknij tutaj>>>

DROGA ŻYCIA 1: ARCHAII WIARY

Archaii to żeńskie uzupełnienie siły Archanielskiej. Każdą informację transformują poprzez energię żeńską, taką jak opiekuńczość, troskę, delikatność, subtelność czy miłosierdzie. Dlatego też w Nowym Roku patronować Ci będzie Archanii Wiary, która nawołuje Cię do połączenia się ze swoim wnętrzem oraz siłą, która w Tobie drzemie. „Uwierz w siebie!” – mówi. A kiedy uwierzysz, zobaczysz, jak wszystkie niepotrzebne informacje i schematy odchodzą, otwierając drzwi nowym możliwościom i rozwiązaniom, których wcześniej nie dostrzegłaś. Archaii wiary obdarza Cię ochroną i wyostrza Twoją intuicję, dając Ci wiarę w to, że jeżeli chcesz, to możesz. Ale to, co musisz zrobić, to skierować się do wnętrza i zaufać, że Twoja Dusza poprowadzi Cię we właściwym kierunku. 

DROGA ŻYCIA 2: ARCHANIOŁ GABRIEL

Nadszedł czas, żeby uwolnić się od przeszłości. W tym roku możesz doświadczyć uwalniania się starych, zakorzenionych wzorców, które już Ci nie służą po to, by zrobić miejsce nowej, lepszej przyszłości. Zanim jednak przyszłość nadejdzie, trzeba poczuć się bezpiecznie i stabilnie tu i teraz. Dlatego też Archanioł Gabriel rozświetli Cię swoim białym światłem, oczyści to, co już Ci nie służy, wzmocni Twoją aurę oraz napełni spokojem, byś wiedziała, że zawsze i wszędzie jesteś chroniona, a trzymanie się starych schematów nie ma sensu, jeżeli przez nie cierpisz. Białe światło zawsze będzie Ci przyświecało.

Zadbaj o swoje ciało. To Twoja świątynia. 

DROGA ŻYCIA 3: CHERUBIN GABRIEL

Zadaniem Cherubinów jako istot anielskich jest strzeżenie Gwiazd Stałych i ich wartości oraz dawanie wiedzy. Pod ich opieką są Kroniki Akaszy z Archaniołem Razielem na czele oraz prawa świata. Cherubin Gabriel zaś pojawia się u Ciebie, by pokazać, że choć na świecie może panować chaos, może wydawać się, że wszystko jest nie tak, a Ty czuć się totalnie zagubiona, to jednak masz wpływ na swoje emocje i, poprzez swój własny umysł, możesz przetransformować to, co negatywne, chaotyczne, nieprzyjemne, w to, czego pragniesz. Masz moc wyrażania swoich emocji tak, jak tego chcesz, a tym samym kreować swoją rzeczywistość. „Przemieniam negatywne w pozytywne. Przemieniam smutek w radość. Przemieniam złość w miłość” – wypowiedz te słowa i zobacz, jaką masz moc. A potem wykreuj swoją rzeczywistość takimi słowami i emocjami, jakimi chcesz ją widzieć 🙂 

DROGA ŻYCIA 4: ANIOŁ TROSKI PEŁNEJ MIŁOŚCI

„Otwórz swoje serce. Przyjmij raz jeszcze w swoje życie promień miłości. Przypomnij sobie chwile ze swojego życia pełne miłości. Przypomnij sobie kwiecistą łąkę, pachnącą różę. Przypomnij sobie ogrzewające promienie Słońca. Wszystko jest dla Ciebie”. Ale też wszystko przemija. I tak, jak Słońce ustępuje Księżycowi, jesień latu, a smutek radości, tak i Twoje cierpienie przeminie. Niezależnie od tego, co wydarza się w Twoim życiu, zawsze jesteś otoczona miłością, troską i opieką. Dlatego w tym roku otwórz się na miłość, a doświadczysz łask, którymi obdarza Cię życie. 

DROGA ŻYCIA 5: ELOHIMY TRANQUILLUS I PAZIFIKA

Elohimy to energia zbiorowa – egregor energetyczny postaci, w które wierzono lub wierzy się do dziś. Porządkują energię i materię w Układzie Słonecznym, żeby osiągnąć ład. Oni, w przeciwieństwie do Archaii, są połączeniem energii męskich i żeńskich. I tak dla Ciebie pojawili się Tranquillus i Pazifika, którzy obdarzają Cię niezależnością i wolnością. Zastanów się, komu lub czemu służysz? Czy te wartości są zgodne z Tobą? Czy jesteś szczęśliwa? Jak często musisz iść na kompromis? Jak często słuchasz innych, zamiast siebie? Elohimy wzywają Cię do pokonania wewnętrznych lęków i rozwijania swojego wewnętrznego autorytetu. Pamiętaj, że mrok może zgubić się tylko w blasku światła. Wypełnij się światłem i ciesz się wolnością.

DROGA ŻYCIA 6: ARALIM ZAFKIEL

Aralim Zafkiel jest Aniołem Wtajemniczenia, który opiekuje się rozsądkiem i rozumem. Pokazuje, jak ukierunkować umysł na Boga i poprzez mantry, chorały, modlitwy, afirmacje i medytacje pomaga połączyć się ze Źródłem. I tak też u Ciebie zwraca uwagę, by Twój umysł stał się mostem na Twojej drodze do celu. Jakie jest Twoje nastawienie do swoich celów? Wierzysz w nie i dążysz do nich czy wciąż kreujesz problemy i przeszkody? Optymistycznie podchodzisz do wyzwań i tego, co dzieje się na zewnątrz, czy poddajesz się tej sile? Koncentrujesz się na danej sprawie czy łatwo rezygnujesz? Poprzez swoje nastawienie i sposób myślenia, tworzysz swój świat. W tym roku ustal swój cel i ukierunkuj swój umysł na osiągnięcie go. Medytuj, afirmuj, biegaj, działaj z intencją dotarcia do celu. Podpisz swoje buty (napisz na nich, do czego chcesz w nich dojść) i ruszaj z odwagą. Bo Twój cel jest na wyciągnięcie ręki. Musisz tylko zaangażować do tego Twój umysł, ciało i ducha 😉 

DROGA ŻYCIA 7: ANIOŁ KOMUNIKACJI

Ten rok będzie dla Ciebie zdecydowanie właściwy. Co to znaczy? Wszystko wydarza się we właściwym miejscu i czasie. Nie bądź więc taka poważna, nie przejmuj się, jeżeli coś nie wychodzi, bo wszystko wydarza się dla Ciebie, a nie przeciwko Tobie. Zamiast więc walczyć i wściekać się, zaufaj, że wszystko jest tak, jak ma być i nie wymuszaj wydarzeń, a zamiast tego zrób to, co sprawia Ci przyjemność. Odpuść i pozwól sobie na chwilę oddechu. Równowaga – odpoczynek i praca. Związek i czas dla siebie. Zdrowie. To wszystko jest ważne. Na wszystko znajdzie się czas. Ale przede wszystkim – lekkość. Dlatego rozmawiaj ze sobą i pytaj siebie, czego potrzebujesz. Anioł Komunikacji Ci odpowie i pozwoli Ci otrzymać to, na co jest teraz właściwy czas. 

DROGA ŻYCIA 8: TAJEMNA SIŁA NIEBIESKA

A cóż to takiego? Poza siłami anielskimi, które są znane powszechnie i służą nam wszystkim, każdy z nas ma także osobistych Aniołów, którzy się nami opiekują. I tak tez jest w Twoim przypadku. Twoi osobiści Aniołowie pokazują Ci, że są przy Tobie i wspierają Cię każdego dnia. Szanują jednak Twoją wolę i nie ingerują, jeżeli nie ma takiej potrzeby. Dlatego też, jeżeli chcesz się z nimi skontaktować lub potrzebujesz ich pomocy po prostu o tym powiedz. Zapal świecę w wybranym kolorze i wyraź to, czego potrzebujesz, a pomoc pojawi się w niedługim czasie. Jesteś wspierana, a Twoi Aniołowie są przy Tobie w każdym momencie. Dlatego też, jeżeli stworzysz postanowienia noworoczne, poproś ich o wsparcie w dążeniu do celu. 

DROGA ŻYCIA 9: HASCHMALIM ZADKIEL

Nadszedł czas, żeby zatrzymać się na chwilę w życiu i zadać sobie pytanie: dokąd zmierzasz? Życie ma dla Ciebie kilka dobrych niespodzianek w tym roku. Jesteś gotowa, żeby wziąć odpowiedzialność za swoje szczęście w życiu. Dlatego też Haschmalim Zadkiel wzywa Cię do pozostawienia wszystkich trudów i ciężarów przeszłości za sobą. Zdejmij ten plecak, nie musisz go już więcej nieść. A kiedy już go zostawisz, możesz iść dalej, pełna lekkości i szczęścia w kierunku, który sobie obierzesz. Praktykuj także bycie tu i teraz. To właśnie tutaj jesteś otwarta na wskazówki i przekazy od Aniołów, które podpowiedzą Ci, co dalej. Ale też nie żałuj kroków, które wg Ciebie były niewłaściwe. Wszystko jest właściwe. Wszystko czegoś uczy. Mapa zawiera wiele dróg i ścieżek. Każda jest właściwa, jeżeli prowadzi do celu. 

DROGA ŻYCIA 10: ANIOŁY ZIELONEGO PROMIENIA

Jesteś pobłogosławiona darem obfitości i uzdrowienia. To rok, w którym możesz doświadczyć piękna tego świata, uleczyć swoje rany i przyjąć do serca dostatek, którym obdarzają Cię Anioły Zielonego Promienia. Spędź czas na łonie natury i zauważ piękno, które Cię otacza. A jeżeli skupiasz się na braku, poproś Anioły o wsparcie i o to, by pokazali Ci inną perspektywę tego, co jest. Każdego dnia rano zaproś do swojego życia obfitość, a wieczorem zastanów się, za co jesteś wdzięczna. To zdecydowanie Twój rok 🙂 

DROGA ŻYCIA 11: ARCHAII DOBROCZYNNOŚCI

Archaii to żeńskie uzupełnienie siły Archanielskiej. Każdą informację transformują poprzez energię żeńską, taką jak opiekuńczość, troskę, delikatność, subtelność czy miłosierdzie. Dlatego też w Nowym Roku patronować Ci będzie Archanii Dobroczynności, która nawołuje Cię, byś zajęła się swoimi emocjami, relacjami, a także odkryła w sobie siłę swojego serca. Czy w Twoim sercu wciąż istnieją nieuleczone rany zadane przez Twoich partnerów/rodziców/bliskich? Zamknij oczy i poobserwuj te relacje. Co Cię dokładnie boli? Następnie przejdź przez te uczucia i zobacz, że za uczuciem samotności stoi przyjaźń i miłość, za smutkiem – radość, za żalem – współczucie, za nienawiścią – zdolność do miłości. Przeżyj te emocje w pełni, by móc uwolnić się od nich i przetransformować je w czyste, boskie światło. Kobieca siła tkwi w Tobie i pokazuje Ci, że za pomocą swojego serca możesz wszystko. Spełnienie jest na wyciągnięcie ręki. 

DROGA ŻYCIA 12: NATHANAEL

Nathanael oznacza „dar Boga”. Jest aniołem-przewodnikiem, który pracuje razem z innymi Aniołami, pomagając ludziom wkroczyć w nowy okres życia. I tak jest w Twoim przypadku. Ten rok da Ci możliwość dotarcia do wewnętrznej Prawdy, rozpuszczenia złudzeń i odczucia głębokiej wdzięczności, ponieważ ciężar, który dotychczas mogłaś nosić na swoich barkach, będzie mógł się rozpuścić. Pożegnaj się z myślami, że życie jest takie ciężkie, a Ty musisz zrobić jeszcze to, to i to. Nie musisz. Możesz zrobić coś inaczej, tak, żeby było Ci lżej. Wystarczy tylko otworzyć oczy i rozejrzeć się za nową perspektywą. Nathanael poprowadzi Cię w kierunku Twojej Prawdy i da  Ci wskazówki, co zrobić. Ten rok będzie zupełnie inny niż poprzednie. Zaufaj, że możesz zostawić przeszłość za sobą i zrobić coś w zupełnie nowy sposób. 

*Jeanne Ruland, „Świetlista siła Aniołów”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: