Przesilenie zimowe. Wskazówki z Kronik Akaszy

Przesilenie zimowe. Co roku w okolicy 21 grudnia świętujemy zwycięstwo światła nad ciemnością. Od tego dnia dni stają się coraz dłuższe, a my wstajemy z nadzieją i chęcią do działania. W poniedziałek (21.12.2020), poza przesileniem zimowym, mamy także niezwykłą koniunkcję Jowisza i Saturna w znaku Wodnika, która przydarza się pierwszy raz od 200 lat. Tego dnia też matryca 5D zaczyna działać w rzeczywistości wielu z nas. Więcej na ten temat pisze Sylwia Sadowska z @W przestrzeni serca oraz inne źródła, dlatego nie będę rozpisywać się o tym tutaj. Dostałam jednak kilka wskazówek z Kronik Akaszy, jak przygotować się oraz wykorzystać ten dzień w pełni 🙂 

  • Nie oczekuj niczego. Choć to wydarzenie w umysłach ludzkich projektuje się jako przełomowe i w istocie energetycznej takie jest, w rzeczywistości każdy przejdzie je na poziomie indywidualnym. Dla niektórych będzie spektakularne, dla innych w ogóle niezauważalne. Dla jednych manifestacja przyjdzie natychmiast, inni będą musieli poczekać. Choć niezwykły, to jednak pierwszy z kolejnych zwyczajnych dni, które staną się naszą rzeczywistością. Nie projektuj, nie kreuj, nie twórz niczego na temat tego dnia, bo ego może się rozczarować 😉 
  • Rozpocznij ten dzień medytacją lub afirmacją: „Otwieram się na nowe możliwości, obfitość, miłość i szczęście” lub „Szczęście płynie do mnie wartkim strumieniem”. Oczywiście możesz zastosować własną pozytywną afirmację, która przyciągnie do Ciebie spełnienie pragnień.
  • Przełóż praktyki energetyczne i fizyczne (joga, medytacja, tai-chi itd.) z wieczora na poranek.
  • Postaraj się nie przepracowywać tego dnia, a jeżeli możesz, zrezygnuj z ważnych działań. To dzień, w którym myśli, emocje, ciało i duch będą wibrowały na wyższych częstotliwościach niż te, do których byliśmy przyzwyczajeni. Mogą reagować intensywniej niż zwykle. Dlatego ważne jest to, by nie podejmować ważnych decyzji, nie odbywać kluczowych spotkań, a przede wszystkim – nie przepracowywać się. Warto natomiast poświęcić ten dzień przyjemnościom, wolności, odpoczynkowi, ozdabianiem domu, relaksującym kąpielom. Po prostu uczyń ten dzień spokojnym tak, jak tylko potrafisz. 
  • Zapal świece w każdym pomieszczeniu. Nie ma znaczenia, czy będą to świece kolorowe, zapachowe, duże czy małe, długie czy krótkie. Czy będą palić się przez godzinę, czy cały dzień. Świeca symbolizuje światło, manifestację pragnień, spełnienie marzeń i ochronę energetyczną.
  • Spędź jak najwięcej czasu w gronie osób, które Cię wspierają lub po prostu do nich zadzwoń i porozmawiaj przez chwilę. Czas z osobami, które kochamy i które nas kochają są bezcenne. 
  • Nie zdziw się, jeżeli zauważysz, że ludzie są niespokojni czy kłótliwi. Tego dnia może uwolnić się wiele emocji, dlatego bądź wyrozumiały dla innych i zachowaj spokój. Jeżeli nie musisz, nie spotykaj się z tymi, którzy mogą reagować intensywnie. A jeżeli musisz, poproś Archanioła Michaela o protekcję i ochronę oraz zwizualizuj, jak otaczasz się niebieskim światłem ochronnym. To pozwoli Ci nie wchodzić w sytuacje konfliktowe lub niewygodne. 
  • Uśmiechnij się. Jesteś piękną istotą, dla której Ziemia ma wiele darów i obfitości. Korzystaj z nich i bądź sobą 🙂 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: