Wpis wdzięczności

Święto Dziękczynienia w USA już dawno za nami, ale grudzień i czas świąt, a także zbliżający się koniec roku, to doskonała okazja do wyrażenia wdzięczności ludziom za dobro, które roztaczają. I tak też dzisiejszy wpis chciałabym poświęcić właśnie im, byście także mogli poznać te wspaniałe Dusze. Poznajcie ludzi, których cenię i ich działalności poprzez kliknięcie w wytłuszczony tekst. 

Irku, od Ciebie wszystko się zaczęło. Zacząłeś od naprawiania mojego zdrowia fizycznego, ale przede wszystkim – poprzez zrozumienie i niezwykłą intuicję – sprawiłeś, że że moje serce i umysł zaczęły otwierać się na zupełnie nową wiedzę i talenty. Dzięki Tobie weszłam na nową drogę, za co jestem Ci ogromnie wdzięczna. 

Kasiu, wspierasz mnie zawsze wtedy, kiedy tego potrzebuję – duchowo, emocjonalnie i energetycznie. Posprzątałaś wszystkie pozostałości z poprzednich wcieleń, moje rodowe przywiązania, śluby, klątwy, przyrzeczenia i niezliczone ilości karmy, a także zabezpieczyłaś mieszkanie przed złymi energiami i sprawiłaś, że czystość i dobro zawsze jest wokół mnie. Dzięki Tobie potrafię jeszcze więcej. Dziękuję. 

Emilio, od początku wierzyłaś w moje zdolności i dopingowałaś mnie w rozwoju, korzystając z mojej wiedzy i motywując do poszukiwania coraz to lepszych rozwiązań. Ja też wciąż mocno trzymam za Ciebie kciuki i jestem dumna z tego, dokąd doszłaś. Poprzez swoje doświadczenia, dałaś mi wiele nowej wiedzy i miłości i wierzę, że inni także docenią to, czym się dzielisz poprzez Emibfly. Dziękuję. 

Beatko, Ty zaufałaś mi prawie że na początku mojej drogi i wciąż tutaj jesteś. Twoje zdolności łączenia, organizacji, ale też wielka otwartość, uśmiech i matczyna energia, pełna bezwarunkowej miłości przerodziły się w Be The Light i przyciągnęły mnie w miejsce, do którego prawdopodobnie nigdy bym nie dotarła, gdybyś nie pojawiła się w moim życiu. Jestem Ci za to przeogromnie wdzięczna. 

Natalio, za to, że mogę do Ciebie zadzwonić w każdej chwili i podzielić się najbardziej dziwnym spostrzeżeniem, za Twoje zrozumienie i empatię, za Twoje serce i warsztaty z dwupunktu, za to, że cierpliwie dobierasz leki homeopatyczne dla mnie, choć niełatwa ze mnie pacjentka, nawet wtedy, kiedy jesteś zawalona pracą i innymi pacjentami, za to, że z Tobą jest naprawdę super i  za to, że po prostu jesteś – dziękuję. 

Małgosiu, dziękuję za to, że z otwartością weszłaś w projekt, który był dla Ciebie kompletną zmianą, za Twoje dobre serce, a także za zabiegi biorezonansu, które przywracają równowagę w organizmie. 

Dziękuję wszystkim osobom, które mi zaufały i które pojawiają się w moim życiu, bo każda wnosi coś wyjątkowego. Ludzie są najwyższą wartością i każdy, niezależnie od tego, w jakim momencie życia się znajdują, są po prostu piękni, kiedy świecą blaskiem swoich Dusz. 

Dziękuję także Wam za to, że czytacie ten wpis, blog, profil na Facebooku i kontaktujecie się ze mną. Jesteście wspaniali. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: