Oczyszczanie ślubów z poprzednich wcieleń z Archaniołem Razielem

Człowiek w całej swojej istocie jest wielowymiarowy. Składa się m.in. z ciała, umysłu, ducha i duszy, a dusza sama w sobie nie rodzi się wraz z ciałem, tylko wstępuje w nie, kiedy postanawia spróbować swojego doświadczenia na Ziemi. Dusza nie kończy też swojego życia po śmierci, a przemierza dalej przez wymiary, gromadząc wiedzę ze wszystkich doświadczeń i wszystkich żyć. To życie nie jest więc pierwszym i być może nie ostatnim, które przeżywamy. Jednak to, co wydarzyło się w poprzednich życiach wciąż może mieć na nas wpływ w tym wcieleniu. Są to m.in. śluby wieczyste, które złożyliśmy przed sobą i/lub Bogiem, które wtedy były doświadczeniem potrzebnym, teraz zaś nie działa na naszą korzyść. Tak jest np. ze ślubami ubóstwa, czystości, celibatu, kapłaństwa, poświęcenia, kary, zachowania dziewictwa, posłuszeństwa, milczenia czy cierpienia. Kiedy żyliśmy jako kapłani, zakonnice, którzy musieli wyrzec się doczesnych uciech na rzecz Boga, niewolnicy czy żony posłuszni swoim panom czy mężom, wojskowi, którzy musieli milczeć w obawie przed konsekwencjami, śluby te wydawały się właściwe. Dzisiaj zaś mogą powodować problemy z wyrażaniem swojego zdania, w sferze finansów, seksualnej czy też możliwości bycia sobą. 

Jak więc się od nich uwolnić? Wzywając Archanioła Raziela, który opiekuje się biblioteką źródłową, w której przechowywane są wszystkie doświadczenia i wiedza wszystkich dusz – zwaną Kronikami Akaszy. On pomoże wymazać śluby, które nie mają już sensu. 

Usiądź lub połóż się w wygodnej pozycji. Weź trzy głębokie wdechy i wydechy. Wycisz swój umysł i poczuj, jak uspokaja się Twój oddech. Następnie wezwij Archanioła Raziela słowami: 

Archaniele Razielu, proszę o Twoją pomoc. Niniejszym uwalniam się od jakichkolwiek ślubów cierpienia, poświęcenia siebie, kary, śluby milczenia, posłuszeństwa, ubóstwa i celibatu. Uwalniam się od ślubów kapłańskich oraz sakramentów, które blokują osiągnięcie pełnego potencjału i szczęścia. Uwalniam się od wszystkich ślubów i przyrzeczeń, które mogłam/mogłem złożyć we wszystkich kierunkach czasu. Cofam wszelkie negatywne skutki tych ślubów teraz i na zawsze. Niechaj tak będzie. Stało się, stało się, stało. Dziękuję Ci Archaniele Razielu za pomoc i opiekę w tym procesie. 

Po wypowiedzeniu tych słów prawdopodobnie poczujesz, jak z Twojego brzucha, serca, gardła i głowy uwalnia się duży ciężar. Może boleć Cię głowa, mogą też pojawić się lekkie mdłości. To fizyczne uwolnienie ciężkości, która była w Tobie od dawna. Po kilkunastu-kilkudziesięciu minutach stan ten powinien minąć. 

Jeżeli masz ochotę i chcesz wzmocnić działanie tego procesu, poproś swoimi słowami Archanioła Rafaela, żeby przybył i wsparł Cię fizycznie w tym procesie, by przejść go łagodnie i bardzo bezpiecznie. 

Możesz zapalić też fioletową i/lub zieloną świecę i pozwolić wypalić jej się do końca. 

*Pamiętaj, że jakiekolwiek długotrwałe objawy fizyczne wymagają konsultacji lekarskiej i nie są wynikiem procesu oczyszczania. 

Źródła:

Doreen Vurtue, Podręcznik Anielskiej Terapii

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: