Pełnia Księżyca w Bliźniętach

Dawno nie było informacji na temat Księżyca, a kolejna pełnia już 30 listopada w znaku Bliźniąt. Pełnia Księżyca to czas, kiedy warto robić rytuały przyciągające to, czego pragniemy, Bliźnięta zaś odpowiadają za komunikację, słowa i myśli, dlatego też właśnie wtedy nasze słowa będą miały szczególną moc. Pora wypowiedzieć na głos swoje marzenia i zacząć urzeczywistniać je w świecie materialnym. Czas przyznać się przed sobą, kim naprawdę jestem i zapytać siebie, jak żyć w zgodzie z własnym sercem. Ale nie warto rzucać słów na wiatr 🙂 Przed wypowiadaniem pragnień warto je przekontemplować, czy jest to to, czego faktycznie pragniemy i potrzebujemy z serca, czy jest to oczekiwanie zgodne ze schematami, które mamy w głowie? Słowa mają moc, a teraz jeszcze większą, dlatego spełnić się może wszystko 😉

30 listopada mamy także częściowe zaćmienie Księżyca, które może wywołać odrobinę wewnętrznego chaosu i rozproszenia, ale to przejściowe. Nie warto jednak tego dnia podejmować ważnych decyzji, warto wypowiedzieć to, co kłębi się w nas od dawna, ale do tej pory nie mieliśmy odwagi przyznać przed samym sobą, że jest to dokładnie to, czego chcę. 

Jak więc wykorzystać energię pełni w pełni? 🙂

  • Rozbudź swoją kreatywność – twórz, wymyślaj, pisz, maluj, śpiewaj, rób to co kochasz w inny sposób niż dotychczas
  • Wypisz/wyśpiewaj/wymów/wykrzycz swoje pragnienia i zadaj sobie pytanie, co możesz zrobić, żeby się urzeczywistniły (a potem słuchaj – informacje są w Tobie)
  • Spotkaj się z osobami, z którymi dobrze się czujesz i spędźcie razem miły czas – dużo śmiechu w tych czasach się przyda 😉
  • Jeżeli czujesz się w chaosie, medytacja z czakrami (tutaj link: https://cutt.ly/jhaPDop  ) lub zajęcia jogi mogą pomóc Ci się zbalansować. A może pokolorujesz mandale? 

Życzę Wam cudownej pełni.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: