Nów Księżyca w Wadze

Nów Księżyca w Wadze to czas, w którym warto przyjrzeć się relacjom i balansowi. Waga to znak, który uwielbia harmonię, współpracę, dba o związki i o to, żeby w życiu po prostu zachować równowagę. Dlatego też podczas tego nowiu spojrzenie na siebie oraz na swoje związki i relacje z innymi ludźmi będzie łatwiejsze – możemy otrzymać nową perspektywę. 

Nów to także moment, w którym żegnamy się z tym, co nam nie służy, uwalniamy się od niepotrzebnego balastu, zanurzamy się w sobie i odpuszczamy. Jutrzejsze tranzyty planet sprzyjają uwalnianiu się zwłaszcza od tego, co ciążyło nam od kwietnia. 

Zastanów się więc, co jest dla Ciebie ważne w relacjach? Ile dajesz od siebie, a ile otrzymujesz w zamian? Jaką masz relację z samą sobą? W jakich dziedzinach życia brakuje Ci harmonii i co możesz zrobić, żeby powrócić do stanu równowagi? 

A kiedy już odpowiesz sobie na powyższe pytania, poświęć czas tylko sobie, zapal ulubioną pachnącą świecę, zrób sobie ulubiony napój, opatul się kocykiem, włącz przyjemną komedię i odpuść. Waga kocha przyjemności, podaruj więc sobie to, co sprawia Ci po prostu radość 😉 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: