Pełnia Księżyca w Baranie

Pełnia w Baranie rozpoczyna nowy cykl. To czas, kiedy istotne stają się tematy związane z działaniem, rozpoczynaniem nowych rzeczy i konfrontacją – z sobą oraz innymi. Tym razem – jak wskazuje Moonset-Astrologia Pełni – pełnia ta będzie jednak dotyczyła tego, co w nas ukryte, ze względu na retrogradację Marsa (władcę Barana). Pojawi się temat złości, agresji, seksualności, relacji z mężczyznami i blokad z przeszłości. Ważny będzie także temat granic.

Dzisiaj i przez najbliższe 3 dni (wpływ pełni Księżyca zazwyczaj jest odczuwalny już na 3 dni wcześniej oraz 3 dni po spełnieniu) możemy reagować impulsywnie, możemy być niecierpliwi i wewnętrznie rozdrażnieni. Ważne jednak, żeby nie wyładowywać tego, co dzieje się w nas, na innych, a przyjrzeć się bliżej temu, co się pojawia. 

Dlaczego odczuwam złość w tej chwili? 

Skąd we mnie agresja? 

Co mogę zrobić, żeby żyć w harmonii z sobą i innymi, nie wpływając na moje wewnętrzne granice? 

Gdzie jest moja granica? 

Dlaczego mój partner mnie denerwuje? Może jest coś we mnie, co mi nie odpowiada, a dostrzegam to w nim? 

Jak czuję się ze swoją seksualnością? 

Te pytania mogą przewijać się przez tę pełnię po to, by dostrzec i uzdrowić w sobie te obszary, które dotychczas mogły być spychane na dalszy plan. 

A jak przyczynić się do uzdrowienia blokad, które dostrzegamy? Baran to ogień, więc warto w tej intencji zapalić świecę w kolorze, który intuicyjnie wybierzemy. Świeca intencyjna musi wypalić się do końca, bez gaszenia jej w trakcie. Warto też wypowiedzieć na głos to, co wkurza, co wzbudza agresję, ale – zamiast szukać kogoś, na kim można byłoby wyładować stres – lepiej to zrobić w poduszkę albo samotnie w samochodzie pokrzyczeć sobie 🙂 Umiejętne wyrażanie złości też jest ważne – w poszanowaniu granic swoich i innych 🙂 

Cudownej pełni w działaniu ❤ 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: