Nów Księżyca w Pannie

Nów w Pannie jest jednocześnie początkiem nowego roku numerologicznego (więcej przeczytasz o tym tutaj>>>). Zbliża się także równonoc jesienna (22 września). Mamy więc do czynienia zarówno z podsumowaniami, jak i sianiem nowych ziaren. 

Nów w Pannie sprzyja wszelkim porządkom, zarówno na poziomie ciała, jak i ducha. Warto więc posprzątać te przestrzenie, w które wdarł się chaos 😉 Niezależnie od tego czy będzie to sprzątanie domu, detoksykacja organizmu czy wyrzucenie myśli-śmieci z głowy, dobrze po tym wszystkim zastanowić się nad tym, co chcemy zaprosić w miejsce pustki (o ile taka powstała). Jaki ma być następny rok? W co chcemy się ucennić? Jaką zmianę wprowadzić do życia, żeby przybliżyć się do upragnionego celu?

Jak jeszcze wykorzystać energię nowiu?

  • Zrób coś dobrego dla swojego ciała. Zjedz coś lekkiego, zrób sobie mały detoks lub poruszaj się (albo wszystko naraz :)). Zdrowie może się teraz domagać, by o nie zadbać.
  • Zastanów się, co Ci nie służy i czego jesteś gotowa/y się pozbyć. Zapal białą świecę w intencji uwolnienia się od zmartwień i stresu. 
  • Posprzątaj w domu. Nieporządek w domu może symbolizować chaos w głowie. Czynność sprzątania może pomóc pozbyć się niepotrzebnego balastu 😉
  • Otocz się symbolami obfitości, takimi jak złoto, dynia, kolor pomarańczowy, runa Fehu lub wszystkim, z czym kojarzy Ci się obfitość i poproś Wszechświat, by nigdy Ci jej nie zabrakło 🙂 

Życzę Wam wspaniałego nowiu i nowego roku numerologicznego!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: