Nów Księżyca w Raku

Dzisiejszy nów Księżyca w Raku (po raz kolejny – pierwszy miał miejsce 21.06.2020) uwalnia wszystko to, co dzieje się w naszych wnętrzach od przeszło miesiąca i dotyczy emocji, relacji z partnerami, rodzicami, dziećmi. Może być bardzo emocjonalnie, a raczej – mogą uzewnętrznić się te emocje, które pracowały w nas od jakiegoś czasu i już dłużej kotłować się w środku nie mogą. Ten ciężar, który mógł być odczuwany przez wszystkich, teraz musi znaleźć ujście – poprzez krzyk, bunt, kłótliwość lub – z drugiego bieguna – zmianę perspektywy dotyczącą relacji z nami samymi oraz we wszelkich związkach. 

Jak więc wykorzystać ten i następne dni, by Księżyc przysłużył się pracy wewnętrznej? 

  • Wypłacz się. Jeżeli zbiera się w Tobie od jakiegoś czasu, ale dotychczas nie pozwalałaś/eś sobie na płacz, nie tłum tego teraz. Płacz jest najbardziej oczyszczającym procesem na poziomie fizycznym, mentalnym i duchowym, dlatego warto czasem zdrowo popłakać 😉 
  • Zastanów się nad swoimi relacjami – czy widzisz w nich jakiś schemat? Co najbardziej doceniasz w swoich relacjach, a co już Ci nie służy i wymaga przetransformowania? Czy wszystkie osoby w Twoich relacjach są Ci życzliwe? Czy sam/a wobec siebie jesteś życzliwa/y?
  • Jak przy każdym nowiu, warto zacząć planować przyszłość. Przyjrzyj się swoim pragnieniom, emocjom i zaplanuj nowe cele. Czego pragniesz? 

Archaniołem, który wspiera ten nów jet Haniel – orędownik miłości i szczęścia w relacjach oraz ten, który pomaga połączyć się z intuicją oraz prawdą serca. Zwróć się do niego swoimi słowami, jeżeli potrzebujesz wsparcia tej siły lub połącz się z nim za pomocą błękitu, różu lub jasnej zieleni. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: