Pełnia Księżyca w Strzelcu

pełnia Księżyca w Strzelcu z częściowym zaćmieniem to czas dopełniania tematów związanych z relacjami, emocjami, kończenia spraw z przeszłości i przewartościowania swoich priorytetów. To, co dotychczas nas ograniczało lub blokowało przed zrobieniem następnego kroku, teraz ma szansę rozpuścić się i siłą Strzelca pokazać, jak wiele możliwości i ruchu mamy przed sobą. Wystarczy się odważyć, puścić stare przywiązania i zrobić krok w kierunku swojej prawdy.

Pełnia w Strzelcu to najlepszy czas na wypowiadanie marzeń i pragnień, na odnajdywanie kreatywnych rozwiązań, na docenianie swojej wewnętrznej wyjątkowości i podróże – także te w głąb siebie. Celebrując ten dzień idź na spacer, połącz się z naturą lub w domowym zaciszu zapal świecę i wypowiedz na głos, czego pragniesz. Następnie zamknij oczy i wyobraź sobie siebie tak, jakby to marzenie zostało już zrealizowane. Jak się z tym czujesz? Czy jest Ci lekko, błogo i dobrze, czy wciąż czujesz opór przed czymś?

Jeżeli pojawi się lekkość, podziękuj za to, że Twoje marzenie jest realizowane i każdy krok prowadzi Cię w kierunku spełnienia.

Jeśli pojawi się opór, postaraj się go nazwać. Czym on jest? Następnie wyobraź sobie lub stwórz za pomocą rąk białą kulę światła. Schowaj do niej to, co przeszkadza Ci w realizacji pragnienia i powierz ją Aniołom. Możesz użyć słów:

„Aniołowie i Archaniołowie. Powierzam Wam moje blokady, lęki, strach i opór przed……….. i proszę o świetliste rozwiązanie, bym mogła/mógł z lekkością spełniać swoje marzenia”.

Zobacz i poczuj, jak stajesz się lekka/lekki i otoczona/y światłem. Jeszcze raz wypowiedz swoje pragnienia.

Jak się teraz czujesz? 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: