Nów Księżyca w Bliźniętach – PRAWDA SERCA

Żyjemy w chaosie informacyjnym. Jesteśmy bombardowani ze wszystkich stron różnego rodzaju newsami, fake-newsami, teoriami spiskowymi, faktami, informacjami bardziej i mniej potrzebnymi. Trudno się w tym połapać. W dodatku dzisiejszy nów w Bliźniętach może przynieść lub pogłębić poczucie, że już nie wiadomo, co jest prawdą, a co nie. Bo gdzie jest prawda?

Łatwo pogubić się w tym wszystkim, a zwłaszcza dzisiaj możemy czuć się wytrąceni z równowagi. Tyle słów, tyle czynów, ale które z nich są właściwe? 

Prawda zawsze leży w sercu. To, co czujesz, jest całkowicie realne i prawdziwe. Dlatego na ten nów Księżyca, który swoją kulminację będzie miał dzisiaj  o 19:39, wykorzystaj na posłuchanie swojego serca, swojej intuicji. Co się tam pojawia? Co czujesz? Czy informacje, które słyszysz, czytasz, oglądasz, rezonują z Tobą, czy czujesz, że to nie należy do Ciebie? Jak się czujesz teraz? Czy to uczucie dobre, czy też wolałabyś/wolałbyś czuć się inaczej? Jak pragniesz się czuć i jaki krok możesz wykonać w kierunku tego samopoczucia? 

Posłuchaj siebie. Tutaj jest Twoja prawda. 

One thought on “Nów Księżyca w Bliźniętach – PRAWDA SERCA

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: