Horoskop na nowy rok numerologiczny (wg systemu Gladys Lobos)

Wrzesień. Dziewiąty miesiąc. Czas końców i początków. To magiczny czas, także dlatego, że wraz z wrześniowym nowiem Księżyca (28.09.2019) rozpoczynamy nowy rok numerologiczny i cykl życia, według systemu Gladys Lobos. Nie jest to dokładnie to samo, co pokazuje kod życia (możesz obliczyć go tutaj >>>), pokazuje jedynie ogólny trend dla każdej drogi życia, ale jest ciekawym dodatkiem do uzupełnienia informacji na temat tego, w którą stronę może zmierzać nasz kolejny rok życia. 

Cykl oblicza się dodając drogę życia (sumę cyfr daty urodzenia, np. 13.07.1977=1+3+7+1+9+7+7=35 -> 3+5=8) do liczby danego roku (2020 -> 2+2=4). Według tego systemu opuszczamy cykl związany z 2019, a zaczynamy powoli wchodzić w 2020, czyli wibrację numer 4. A więc cykl życia dla drogi życia 8 wynosi 3. 

Jaki może być dla Ciebie kolejny cykl życia i jaką radę mają dla Ciebie Anioły? 

Cykl 1 

Nowy cykl, nowy etap, nowe możliwości. To będzie dla Ciebie czas dużych zmian, ruchu i aktywności. Możesz poznać nowych ludzi, wprowadzać w życie nowe projekty. Jednym słowem – to rok, kiedy otwierają się przed Tobą drzwi do rozwoju. Będziesz musiała jednak podejmować ważne wybory, a od decyzji i zaangażowania będzie w dużej mierze zależało powodzenie całego 9-letniego cyklu. Dlatego wykorzystaj maksymalnie sprzyjające warunki i przyjrzyj się temu, co chcesz w życiu robić – a potem zacznij to robić. Planuj, działaj, buduj fundamenty. Zobacz, co Ci służy, a z czym czas się pożegnać. To czas wielkiej aktywności.

Rada od Aniołów: Buduj! Twoja kreatywność, odwaga i siła przyniosą Ci możliwości do budowania przyszłości, a na koniec roku poczujesz, że dokonałaś czegoś dobrego. 

Cykl 2 

To będzie raczej spokojny rok, czas refleksji. Po intensywnym poprzednim roku możesz odczuć, że wszystko zwolniło, a to może być dla Ciebie frustrujące. Sprawy mogą toczyć się niespiesznym rytmem, a Ty musisz wykazać się cierpliwością. Jednak to nie będzie zły czas. Spokój zewnętrzny przyniesie możliwość przyjrzenia się swoim relacjom i współpracy z innymi. Jako że liczba dwa to para – jeżeli jesteś singlem, możesz poznać kogoś interesującego, zaś osoby w związkach mogą postanowić rozwinąć relację i zaręczyć się lub zacząć budować wspólny dom. To też wspaniały czas na rozwiązywanie konfliktów oraz na to, by zająć się swoim zdrowiem. W karierze postaw na współpracę.

Rada od Aniołów: Dziel się z innymi tym, co masz. Przyjacielskość i otwarcie na ludzi przyniesie Ci wiele korzyści. 

Cykl 3 

Sukces zawodowy, bujne życie towarzyskie, romanse, zabawa, kreatywność, słońce świecące nad Tobą – to jest Twój rok. Szczęście Ci sprzyja, a jedyne, na co musisz zwrócić uwagę, to na to, by wykorzystać wszystkie możliwości, jakie przyniesie Ci los. W tym roku masz szansę na awans, duże sukcesy zawodowe, wzrost kreatywności, ale też na zabawy towarzyskie, rozrywki i przyjemność. Korzystaj z życia!

Rada od Aniołów: Twoja kreatywność jest źródłem nieskończonej mądrości. Zapisuj swoje przeżycia, a być może zauważysz w nich coś bardzo wartościowego, co przekażesz także innym.

Cykl 4 

W tym roku jest czas siewów, stawiania fundamentów swojej przyszłości, ale nie tak, jak w przypadku cyklu 1 – planowania – a wdrażaniu tych planów w życie i pracy, pracy i jeszcze raz pracy. W tym roku nie licz na szybki i łatwy sukces, ale Twoja praca się opłaci w przyszłości – nie osiadaj więc na laurach. To nie jest dobry moment na podejmowanie ryzyka i gwałtowne zmiany. Możesz jednak inwestować we wszystko, co stabilne i co poprawi Twój byt. Skoncentruj się na celu, wywiązuj z obowiązków. Wszystko to, co wypracujesz w tym roku, będzie procentowało w przyszłości. 

Rada od Aniołów: Wyruszasz w drogę w kierunku dostatku i radości, jakich pragniesz i na jakie zasługujesz. Nie zatrzymuj się w połowie. Cierpliwości. 

Cykl 5 

Po roku ciężkiej pracy i stagnacji, przyszedł czas na zmiany i nowe możliwości. Szczęście Ci sprzyja. Wszystkie problemy, które w zeszłym roku spędzały Ci sen z powiek, teraz mogą stać się łatwe do rozwiązania. To także czas podróży, niespodziewanych zmian planów i nieprzewidzianych wydarzeń, ale też romansów. Lepiej jednak nie starać się kontrolować sytuacji, tylko poddać się prądowi życia, w przeciwnym razie możesz odczuć nerwowość. Możesz inwestować, zmieniać życie i podejmować ryzyko. Pojawi się wiele szans na sukcesy, pod warunkiem, że wykażesz się inicjatywą, odwagą i ufnością. Zaufaj intuicji. 

Rada od Aniołów: Słuchaj swojego serca i podążaj za jego pragnieniami. Chronimy Cię i prowadzimy w kierunku miłości. 

Cykl 6 

Harmonijny rok, w którym zwrócisz uwagę na potrzeby swoje oraz swoich bliskich. Możesz uwolnić się od tego, co zaburza Twój spokój, odnowić relacje z dawno niewidzianymi przyjaciółmi lub rodziną, zadbać o szczęście swoich bliskich. Możesz zapragnąć mieć dzieci lub powiększyć rodzinę. To także bardzo dobry czas na inwestycje i poprawę sytuacji materialnej, ale także na przyjemności. Balans, harmonia, spokój. Temu będzie sprzyjał ten rok. 

Rada od Aniołów: Wszystko, czego doświadczyłaś w swoim życiu, wyrobiło w Tobie odwagę i siłę. Doceń, kim jesteś i dobrych ludzi, którzy stoją u Twojego boku.

Cykl 7 

W tym roku sfinalizujesz swoje projekty i masz dużą szansę na zdobycie uznania i szacunku. To także bardzo dobry rok na rozwój intelektualny i duchowy. Możesz zapragnąć zwrócić się do swojego wnętrza, zacząć słuchać swojej intuicji, a nawet zainteresować się parapsychologią, ezoteryką, rozwojem duchowym. Możesz też zapragnąć samotności, co może przełożyć się na kryzys w związkach. W tym roku Ty jesteś najważniejszą osobą. W tym okresie możesz odkryć nowe zainteresowania, rozpocząć nowe studia, kursy lub zacząć nową działalność. 

Rada od Aniołów: Zwróć się do swojego wnętrza. To właśnie w nim znajdziesz wewnętrznego duchowego nauczyciela, który prowadzi Cię przez meandry życia.

Cykl 8 

Czas zbiorów. To, co wypracowałaś w poprzednich latach, teraz się zmaterializuje. Bardzo dobry rok pod względem materialnym, możesz także angażować się w nowe przedsięwzięcia i inwestować pieniądze. Mówi się, że 8 to liczba karmy, a więc mogą pojawić się sytuacje, mające na celu rozliczenie Cię z tego, co zaniedbałaś. Nie bój się jednak, ze wszystkim sobie poradzisz i przyciągniesz odpowiednich ludzi, którzy Ci w razie czego pomogą. Ciesz się owocami swojej pracy. 

Rada od Aniołów: Inspirujesz ludzi do nauki. Pomyśl, jak możesz wykorzystać swoje możliwości.

Cykl 9 

Kończenie spraw, żegnanie się z tym, co już nam nie służy. Dziewiąty rok wg systemu Gladys Lobos nie jest przyjemny, bo trudno jest się pogodzić z tym, że pewne rzeczy się kończą, coś już nie wróci. Nie powinnaś jednak walczyć ze zmianami, one są nieuchronne. To bardzo dobry rok na uwalnianie się od przeszłości, rozwiązywanie trudów i wyciąganie wniosków z całego 9-letniego cyklu. To idealny czas na rozwój osobisty i poszerzanie swojej świadomości, głębsze zrozumienie. Wnioski, do których dojdziesz w tym roku, rozpoczną nowy etap w Twoim życiu. Kiedy coś się kończy, robi miejsce dla nowego… Lepszego. 

Rada od Aniołów: Odpuść. Wszystko wydarza się we właściwym czasie. Zaufaj, że jest dobrze. 

2 myśli w temacie “Horoskop na nowy rok numerologiczny (wg systemu Gladys Lobos)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: