Anielski horoskop miłosny i kariery na wrzesień 2019

Tutaj znajdziesz ogólną prognozę na wrzesień 2019 >>> 

A jak się mogą układać energie w miłości i karierze? Sprawdź swoją drogę życia i ogólną prognozę na wrzesień. 

DROGA ŻYCIA 1

MIŁOŚĆ: ANIOŁ KREATYWNOŚCI

Być może w ostatnim czasie byłaś bardziej skupiona na, droga Jedynko, na pracy, obowiązkach domowych, gonieniu za tym, co musi być zrobione „na już”, zaniedbując związek, tak ze swoim partnerem, jak i z sobą samą, jeżeli nie jesteś obecnie w związku. Wrzesień to miesiąc, kiedy nadszedł czas na wprowadzenie balansu do swojego życia i skupienie się na tym, co najbardziej Cię cieszy – kolacja z ukochaną osobą, relaks na łące we dwoje, ale też czas tylko dla siebie, pielęgnowanie swojej kobiecości i męskości. Stań przed lustrem i zapytaj: „Czego potrzebujesz?”, „Co mogę dla Ciebie zrobić?”. Daj sobie to, czego potrzebujesz w tej chwili najbardziej. Anioł Kreatywności natchnie Cię inwencją twórczą, więc na pewno nie będziesz się nudzić. A jeżeli szukasz związku, zaufaj intuicji – gotuj, śmiej się, baw, idź na kurs – być może tam, gdzie akurat będziesz, pojawi się ktoś bardzo interesujący. 

KARIERA: ANIOŁ MANIFESTACJI

Wszystko, czego potrzebujesz w związku ze swoją karierą, będzie teraz zaspokojone, jeżeli utrzymasz myśli na wysokim poziomie. Awans? Podwyżka? A może potrzebujesz odpoczynku, bo pracujesz bez wytchnienia od miesięcy? Nie czekaj, aż Twój szef sam Ci to zaproponuje, przejmij inicjatywę i poproś o to, ponieważ Anioł Manifestacji wspiera Cię w wyrażaniu swoich pragnień i realizacji ich. A jeśli sama dla siebie jesteś szefową, Jedynko, zrób to samo – pozwól sobie na realizację marzeń. Jeżeli szukasz pracy lub myślisz o zmianie, ten miesiąc przyniesie Ci nowe możliwości. 

 

DROGA ŻYCIA 2

MIŁOŚĆ: MARIA

Wszystkie zmartwienia, które Cię trapiły w związku z Twoim życiem miłosnym, we wrześniu mają szansę być rozwiązane, a to wszystko dzięki opiekuńczej energii Marii, która natchnie miłością i przywróci spokój tam, gdzie w ostatnim czasie pojawiały się tarcia. Będziesz miała możliwość, droga Dwójko, otworzyć swoje serce i uleczyć rany z przeszłości. To będzie spokojny czas. A jeżeli szukasz związku, stwórz list do Wszechświata, w którym opiszesz swój idealny związek i partnera. Pozwoli Ci to zauważyć, które sfery są dla Ciebie ważne i w których aspektach potrzebujesz najwięcej wsparcia i miłości. Poproś Marię, by uzdrowiła Twoje wewnętrzne dziecko i daj sobie wszystko to, czego potrzebujesz. 

KARIERA: ARCHANIOŁ RAZIEL

Wrzesień to idealny czas na to, żeby rozpocząć nową szkołę, kurs lub zacząć poszukiwać informacji na tematy, które Cię interesują, a które mogą także przyczynić się do rozwoju Twojej kariery. Jeżeli szukasz pracy, Archanioł Raziel pyta Cię, jaka praca będzie dla Ciebie satysfakcjonująca? Nie zwracaj uwagi tylko na materialną stronę życia, a także na rozwój duchowy i to, jak się czujesz, ponieważ kiedy jesteś szczęśliwa, Twój przepływ finansowy jest otwarty, kiedy zaś nie czujesz radości z wykonywanej pracy, zamykasz swój kanał obfitości. W tym miesiącu skup się na doskonaleniu i rozwoju, a zaprocentuje to w przyszłości. 

 

DROGA ŻYCIA 3

MIŁOŚĆ: ARCHANIOŁ JEREMIEL

Ludzie są dla Ciebie bardzo ważni i zawsze starasz się, żeby czuli się dobrze w Twoim towarzystwie. To samo może dotyczyć Twojego partnera i Twojej rodziny. Czasem przymykasz oko na to, co Ci w nim przeszkadza, przemilczasz niewygodne tematy, żeby wszystko było dobrze, a te się nawarstwiają, powodując w Tobie coraz większą frustrację. Czy tak się właśnie czujesz? Archanioł Jeremiel pokazuje, żebyś przyjrzała się swojemu związkowi, relacjom z rodziną i sobie samej z innej perspektywy. Każde z Was nosi w sobie uczucia, które być może są niewypowiedziane i właśnie teraz muszą się ujawnić, by można było wszystko sobie wyjaśnić, zrozumieć się nawzajem i wejść na wyższy poziom relacji z wyrozumiałością, troską i empatią. Wrzesień da ku temu wiele możliwości. Jeżeli natomiast szukasz związku, otwórz swoje serce na miłość. Być może jesteś zbyt wymagająca w stosunku do siebie i innych, co dotychczas uniemożliwiało Ci otwarcie się na związek? Wyrozumiałość i szczerość są tutaj kluczowe. 

KARIERA: ARCHANIOŁ HANIEL

Nowe możliwości i niespodzianki czają się na horyzoncie, ponieważ wspiera Cię Archanioł Haniel, obdarzający tym, czego najbardziej potrzebujesz i pragniesz. Jeżeli marzyłaś o nowej pracy, może pojawić się okoliczność, która pozwoli Ci zrobić krok w jej kierunku. Jeżeli czekasz na awans, we wrześniu może się on pojawić, ponieważ wrzesień wibruje energią początków. To, co stare i niepotrzebne, musi odejść, by zrobić miejsce na nowe. Bądź więc uważna na znaki i wykorzystuj szanse, które pojawią się we wrześniu.

 

DROGA ŻYCIA 4

MIŁOŚĆ: ARCHANIOŁ ARIEL 

To będzie bardzo płodny towarzysko czas dla Ciebie, droga Czwórko. Spotkania rodzinne, z przyjaciółmi, ze znajomymi, spotkania grupowe – w tym miesiącu nie będziesz narzekać na nudę. Nawet, jeśli będziesz chciała spędzić czas tylko we dwoje i wybierzesz się z ukochaną osobą na urlop, poznacie ciekawe osoby, z którymi spędzicie czas, co może być jednocześnie bardzo miłe, ale też frustrujące i paradoksalnie może pojawić się poczucie osamotnienia. Jednak zachowując pozytywne myśli, czas ten i tak będzie satysfakcjonujący. Jeżeli zaś nie jesteś w związku, Twoi przyjaciele dadzą Ci wiele powodów do uśmiechu i radości. Dużo tych spotkań, aż pod koniec miesiąca zechcesz spędzić czas samotnie… Czy to się uda? Może w przyszłym miesiącu 😉 

KARIERA: ARCHANIOŁ JEREMIEL

Czy praca, którą masz, jest tą właściwą? Czy jesteś usatysfakcjonowana tym, co robisz? Czy jesteś szczęśliwa i czujesz się potrzebna w związku ze swoją pracą? A może praca, której szukasz, nie jest dokładnie tym, co chciałabyś robić? Wrzesień to czas zadania sobie fundamentalnego pytania, co o chcesz w życiu robić, aby Twoja praca przestała być obowiązkiem, a stała się czystą radością, i wprowadziła potrzebne ku temu zmiany. Przyszedł czas na jesienne porządki w sferze kariery.  Ale też nie przesadzaj 🙂 Spójrz na swoją sytuację z szerszej perspektywy, przestań wymagać od siebie zbyt wiele i zrelaksuj się. Najlepsze pomysły i olśnienia przychodzą, kiedy umysł jest wypoczęty. Zwróć też uwagę na nowe znajomości, których w tym miesiącu nie zabraknie – być może zaowocują ciekawą współpracą. 

 

DROGA ŻYCIA 5

MIŁOŚĆ: ARCHANIOŁ CHAMUEL

W tym miesiącu możesz doświadczać wyzwań w relacjach z rodziną, partnerem. Możesz wdać się w konflikt z przyjaciółmi lub mieć oczekiwania wobec swojego partnera. Dlatego Archanioł Chamuel zwraca uwagę na to, żebyś zobaczyła, droga Piątko, czy to, co myślisz i mówisz pochodzi z Twojego serca, z pola miłości, czy też po prostu dajesz się ponieść emocjom, a potem żałujesz swoich słów. Możesz też być ofiarą ataku energetycznego, ale pamiętaj, że to, co rzucają ludzie w Twoją stronę, nie jest Twoje. Nie musisz przejmować się słowami krytyki, jeśli nie są prawdą.  Wezwij Archanioła Chamuela, żeby pomógł pozostać Ci w bezwarunkowej miłości. Bez oceniania innych i oczekiwań. 

KARIERA: ANIOŁ KREATYWNOŚCI

Jako numerologiczna Piątka, jesteś pełna kreatywności i dobrych pomysłów, potrafisz zburzyć każdy mur. I taką energię da Ci w pracy także Anioł Kreatywności. Będziesz gejzerem pomysłów, a szefowie będą Cię chwalić (lub sama będziesz dumna ze swojej pracy). Pojawią się nowe możliwości podniesienia kwalifikacji, podróż służbowa lub też – urlop, jeżeli jeszcze go nie miałaś. Będziesz miała możliwość połączenia przyjemnego z pożytecznym i wprowadzenia nowych idei w życie, nawet tych najbardziej abstrakcyjnych. Jeżeli szukasz pracy, być może wpadniesz na pomysł założenia własnego biznesu, vloga lub wyjedziesz w poszukiwaniu szczęścia. Pamiętaj jednak, żeby zachować balans pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym. 

 

DROGA ŻYCIA 6

MIŁOŚĆ: MARIA

W numerologii klasycznej liczba 6 powiązana jest z rodziną, partnerstwem, relacjami, matczyną energią. W tym miesiącu posiadacze tej wibracji zostaną obdarzeni opiekuńczą energią Marii. We wrześniu rodzina będzie dla Ciebie najważniejsza. Wszystkie zmartwienia, które Cię trapiły w związku z Twoim życiem miłosnym lub dziećmi, we wrześniu mają szansę być rozwiązane, a to wszystko dzięki opiekuńczej energii Marii, która natchnie miłością i przywróci spokój tam, gdzie w ostatnim czasie pojawiały się tarcia. Będziesz miała możliwość otworzyć swoje serce i uleczyć rany z przeszłości. To będzie spokojny czas. A jeżeli szukasz związku, stwórz list do Wszechświata, w którym opiszesz swój idealny związek i partnera. Pozwoli Ci to zauważyć, które sfery są dla Ciebie ważne i w których aspektach potrzebujesz najwięcej wsparcia i miłości. Poproś Marię, by uzdrowiła Twoje wewnętrzne dziecko i daj sobie wszystko to, czego potrzebujesz.

KARIERA: ARCHANIOŁ RAGUEL

Tak, jak w domu wszystko będzie w porządku i możesz liczyć na wsparcie swojej rodziny, tak w pracy wrzesień może nie być spokojnym czasem. Możesz być wciągnięta w niesprawiedliwą sytuację w pracy lub mieć poczucie, że jesteś traktowana nie tak, jak chciałabyś być. Możesz czuć się niezrozumiana lub niewysłuchana przez swoich współpracowników lub szefów. Możesz także być zmuszona walczyć o swój punkt widzenia. Wrzesień przynosi energię walki, ale też Archanioł Raguel wskazuje na to, że kiedy jest coś nie tak, wchodzisz w stan nierównowagi, jest to znak, by przyjrzeć się swojej sytuacji z szerszej perspektywy. Być może ta praca nie przynosi Ci już satysfakcji? Albo nadszedł czas uzdrowienia relacji ze współpracownikami? Może czas na zmiany? Jeżeli pojawia się problem, spójrz na możliwe rozwiązania, a nie na samo to, że problem istnieje. Spróbuj wprowadzić równowagę do Twojego życia zawodowego. 

 

DROGA ŻYCIA 7

MIŁOŚĆ: ANIOŁ ODWAGI

W tym miesiącu zwróć uwagę na najważniejszą osobę, z którą spędzisz całe swoje życie – siebie samą. Kim jesteś? Czego pragniesz? Czego się boisz w związku z sobą samą i w relacjach z innymi ludźmi? Jak można przezwyciężyć ten strach? Wrzesień da Ci wspaniałą możliwość pracy nad swoją tożsamością, poznania siebie, pokochania i odważenia się na krok, którego do tej pory być może nie zrobiłaś przez ograniczenia, które miałaś w swojej głowie, droga Siódemko. Jeżeli jesteś w związku, prawdopodobnie zaznaczysz swoją pozycję i zechcesz przejąć inicjatywę, jeżeli zaś szukasz związku, wrzesień będzie czasem poznawania siebie i wychodzenia poza swoją strefę komfortu. Jeśli dotychczas bałaś się wyjść z domu i odezwać się do obcych, być może teraz jest na to najlepszy czas? 

KARIERA: ARCHANIOŁ HANIEL

Nowe możliwości i niespodzianki czają się na horyzoncie, ponieważ wspiera Cię Archanioł Haniel, obdarzający tym, czego najbardziej potrzebujesz i pragniesz. Prawdopodobnie otworzysz się na swój cały potencjał, który w Tobie drzemie. Jeżeli marzyłaś o nowej pracy, może pojawić się okoliczność, która pozwoli Ci zrobić krok w jej kierunku. Jeżeli czekasz na awans, we wrześniu może się on pojawić, ponieważ wrzesień wibruje energią początków. To, co stare i niepotrzebne, musi odejść, by zrobić miejsce na nowe. Bądź więc uważna na znaki i wykorzystuj szanse, które pojawią się we wrześniu.

 

DROGA ŻYCIA 8

MIŁOŚĆ: ARCHANIOŁ ZADKIEL

To może być zarazem trudny i piękny miesiąc dla Ósemek w sferze miłości. Trudny, ponieważ możesz czuć złość w stosunku do siebie lub innych, możesz uwikłać się w konfliktowe sytuacje, które będą miały podłoże w poprzednich wcieleniach lub już jesteś w takiej relacji, a teraz będziesz chciała ją rozwiązać. Możesz też mierzyć się z własnym ego i skonfrontować to, co mówi Twoja głowa i rozsądek, a co podpowiada serce. Być może będziesz chciała spędzać czas w zupełnie inny sposób, niż Twoi bliscy i to stworzy sytuacje konfliktowe. Ale też piękny, ponieważ wrzesień da Ci możliwość przebaczenia i uzdrowienia trudnych relacji, które do tej pory Cię męczyły. Będziesz miała możliwość przemienić negatywne emocje w pozytywne i zobaczyć swoje związki i relacje (lub brak związku) z szerszej perspektywy. Stare schematy pójdą w zapomnienie i zaczniesz budować nowy rozdział, zgodnie z energią, którą emanujesz.

KARIERA: ARCHANIOŁ HANIEL

Archanioł Haniel patronuje wielu drogom życia w tym miesiącu. Nic dziwnego, ponieważ wrzesień to jednocześnie czas zbierania plonów, ale też nowych początków. Ty, droga Ósemko, będziesz miała w tym miesiącu wiele nowych możliwości rozwoju swojej kariery. Może odkryjesz w sobie nowy talent, który będziesz chciała wykorzystać w swojej pracy, a jeżeli szukasz pracy, w tym miesiącu pojawią się perspektywy na nią. To będzie bardzo pozytywny czas dla Twojej kariery, dlatego bądź uważna na znaki i wykorzystuj pojawiające się możliwości. 

 

DROGA ŻYCIA 9

MIŁOŚĆ: ARCHANIOŁ MICHAEL

Droga życia nr 9, 9 miesiąc roku, wiele tych dziewiątek. Ten miesiąc da Ci, Dziewiątko, możliwość zakończenia tego, co już Ci nie służy w sferze miłości. Nie będziesz miała siły już więcej udawać, że wszystko jest w porządku tak, jak jest i zechcesz wprowadzić zmiany w swoim życiu. Jeżeli więc borykasz się z trudnym związkiem, w tym miesiącu dostaniesz sytuację, w której będziesz mogła postąpić w zgodzie ze sobą. Jeśli jesteś samotna i pragniesz dobrej relacji, będziesz miała możliwość poznać kogoś wartościowego, jeśli tylko będziesz autentyczna (nieszczerość wobec siebie i innych nie popłaca). W stałych związkach może pojawić się drobny konflikt, podobnie jak w relacjach z rodziną. Najważniejsze w tym miesiącu to być w zgodzie ze sobą i działać w kierunku swojego szczęścia – to nie jest czas na przestoje i niezdecydowanie. 

KARIERA: ARCHANIOŁ RAFAEL

Archanioł Rafael uzdrawia wszystko to, co nie działa. I tak będzie w tym miesiącu w Twojej pracy. Jeżeli do tej pory narzekałaś na swoją sytuację zawodową, w tym miesiącu wszystko może się odmienić. To bardzo dobrze! Mogą czekać Cię podróże służbowe lub wyprowadzka w związku z pracą. Zwróć też uwagę na książki i kursy, które Cię przyciągają – to znak, że czas rozwijać swój umysł, duszę i ciało. 

 

DROGA ŻYCIA 10

MIŁOŚĆ I KARIERA: ARCHANIOŁ ZADKIEL/ARCHANIOŁ HANIEL

W tym miesiącu Dziesiątki i Ósemki mają dokładnie taką samą sytuację, zarówno w sferze związków, jak i pracy. Patronuje Wam Archanioł Zadkiel i Archanioł Haniel. Przejdź wyżej do opisu drogi życia 8, żeby przeczytać, jaki może być dla Ciebie ten miesiąc. 

 

DROGA ŻYCIA 11

MIŁOŚĆ: ANIOŁ CIERPLIWOŚCI

W tym miesiącu Twoja cierpliwość może zostać wystawiona na próbę. Wszystko, co Cię denerwuje, frustruje i co normalnie omijasz szerokim łukiem, może Ciebie spotkać i testować Cię pod kątem cierpliwości. Niemiłe spotkania z różnymi ludźmi, problemy w związku lub niezapowiedziana wizyta rodziny, za którą – delikatnie mówiąc – nie przepadasz. Wszystko, co jest dla Ciebie trudne do zniesienia, może się teraz pojawić. Ale Anioł Cierpliwości pomoże Ci się z tym uporać. Doradza, że cierpliwość jest cnotą i wzywa do wiary, że wszystko jest tak, jak powinno być, ponieważ każde takie wydarzenie uczy Cię czegoś nowego i ucennia w wyrozumiałość, empatię i miłość. Musisz być tylko cierpliwa i zachować wewnętrzny spokój. Wtedy wszystko się ułoży. Bądź wyrozumiała dla swoich bliskich.

KARIERA: ARCHANIOŁ MICHAEL

Czas na stanie się autentyczną i postępowanie w zgodzie z własną prawdą, droga Jedenastko. Jeżeli do tej pory bałaś się zrobić odważny krok w kierunku swojego szczęścia zawodowego, wrzesień da Ci możliwość skonfrontowania się z tym i podjęcia działania, które być może odwlekałaś do tej pory. To, co już Ci nie służy w związku z Twoją pracą, będzie musiało zakończyć się po to, by zrobić miejsce na nowe i lepsze. Może należy Ci się awans, a wciąż wyróżniają innych, tylko nie Ciebie? Może pojawiła się nowa propozycja pracy, ale obawiasz się zostawić to, co już znasz? A może Twoja praca nie jest już tym, co chcesz robić, ale nie chcesz jej zostawić w obawie przed tym, że nie znajdziesz innej? A może obawiasz się zacząć własny biznes, mimo że myślisz o tym już od dawna? We wrześniu energie strachu i zwątpienia mogą się skumulować, ale tylko po to, byś mogła je oczyścić i ruszyć do przodu z nową energią. Archanioł Michael obdarza Cię energią odwagi i mówi, że kiedy działasz w zgodzie ze sobą, tylko dobre rzeczy mogą się przydarzyć. Nie obawiaj się więc pozornie niekorzystnych sytuacji, ponieważ mogą one przynieść bardzo pozytywne niespodzianki. 

 

DROGA ŻYCIA 12

MIŁOŚĆ: MARIA

Wszystkie zmartwienia, które Cię trapiły w związku z Twoim życiem miłosnym, we wrześniu mają szansę być rozwiązane, a to wszystko dzięki opiekuńczej energii Marii, która natchnie miłością i przywróci spokój tam, gdzie w ostatnim czasie pojawiały się tarcia. Będziesz miała możliwość, droga Dwunastko, otworzyć swoje serce i uleczyć rany z przeszłości lub pożegnać się z tym, co już Ci nie służy. To, na co czekasz, czego pragniesz w związku z miłością, może się teraz pojawić. A jeżeli szukasz związku, stwórz list do Wszechświata, w którym opiszesz swój idealny związek i partnera. Pozwoli Ci to zauważyć, które sfery są dla Ciebie ważne i w których aspektach potrzebujesz najwięcej wsparcia i miłości. Zwróć uwagę też na relację z sobą samą – czego potrzebujesz? Czego pragnie Twoje serce? Otwórz się na to i wypatruj znaków. 

KARIERA: METATRON

We wrześniu odczujesz bardzo duży wzrost siły i energii, potrzebnej do realizacji wyzwań i pragnień związanych z Twoją karierą. I ludzie to wyczują, co może doprowadzić do tarć. Możesz mierzyć się z sytuacjami, kiedy będziesz musiała walczyć o władzę z innymi, rozwiązywać sytuacje prawne, a nawet tupnąć nogą i powiedzieć: „Dosyć! Nie podoba mi się to, co tu się dzieje” i wprowadzić zmiany w swojej pracy lub zaproponować je. Masz teraz mnóstwo siły i chęci do tego, by zawalczyć o swoje i rozwinąć swoją karierę. Chociaż mogą pojawić się drobne tarcia, koniec końców odniesiesz zwycięstwo i poczujesz, że był to bardzo produktywny miesiąc. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: