Rozwiązywanie eterycznych strun z Archaniołem Michaelem i Rafaelem

Eteryczne struny to nic innego, jak niewidoczne gołym okiem połączenie z osobami, które w jakiś sposób wysysają z nas energię. Kiedy ktoś obawia się, że odejdziesz, bierze od Ciebie zbyt wiele, niż chcesz dać, jest na Ciebie zły, albo po prostu, kiedy Ty sama bardzo się kimś przejmujesz i zamartwiasz, może wytworzyć się między Wami więź, która zabiera energię. Może to się objawiać zmęczeniem fizycznym, smutkiem bez powodu, wściekłością, uczuciem ciężaru na plecach, a nawet bólami niemającymi żadnej fizycznej przyczyny. 

Warto więc regularnie rozwiązywać eteryczne struny, by zachować energetyczną czystość i zwiększyć swoją witalność. Jak zrobić to w sposób bezpieczny? 

Usiądź sobie swobodnie. Zamknij oczy. Weź kilka głębokich wdechów i wydechów. Nie spiesz się. Pomyśl o osobach, którym w ostatnim czasie oddałaś więcej energii, niż byś chciała, i z którymi chcesz rozwiązać eteryczne struny. Wezwij Archanioła Michaela i Archanioła Rafaela, by rozwiązali eteryczne struny i unieśli je w stronę Nieba w celu rozpuszczenia i uzdrowienia. Poproś, by wszystko wydarzyło się w sposób bezpieczny dla Ciebie oraz wszystkich osób powiązanych z tym procesem. Zobacz, jak Archanioł Michael przecina struny, a Archanioł Rafael napełnia Cię szmaragdowo-zielonym światłem uzdrowienia. Wdychając powietrze, napełniasz się uzdrawiającą energią. Kiedy poczujesz, że wszystkie energie, wysyjające z Ciebie energię odpuściły, podziękuj Archaniołom za pomoc. Weź jeszcze kilka wdechów i wydechów. Otwórz oczy. 

Pamiętaj, że rozwiązywanie eterycznych strun nie uwalnia Cię od kontaktów z daną osobą, a jedynie negatywne połączenie między Wami. Nie może też służyć do skrzywdzenia kogoś w jakikolwiek sposób. 

 

Przeczytaj także: Jak wzmocnić komunikację z Aniołami? 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: