Wyjątkowy horoskop anielski (z energią zaćmienia Słońca) na lipiec 2019

Wszystko we Wszechświecie jest wibracją. Każdy dzień, miesiąc, rok niesie ze sobą określoną częstotliwość, każda liczba ma określoną frekwencję, Anioły także są energiami czy też cechami Boga/Źródła. W tym miesiącu mamy niewidoczne w Polsce, ale wciąż energetyczne zaćmienie Słońca, które pomoże nam zamknąć drzwi przeszłości i otworzyć się na nowe, jednak dla każdej wibracji przyniesie coś innego. Dlatego przygotowałam dla Was wyjątkowy anielski horoskop*, pokazujący jakie energie będą przyświecać każdej drodze życia, jaki Patron będzie wspierał Was w tym miesiącu oraz co przyniesie Wam zaćmienie Słońca. Wezwij swojego Anioła zawsze, kiedy będziesz tego potrzebować.

Jak obliczyć drogę życia? Dodaj do siebie wszystkie cyfry daty urodzenia, a sumę sprowadź do jedności. Wyjątkiem jest, kiedy suma wyniesie 28 lub 37 (wtedy droga życia to 10), 29 i 38 (droga życia – 11) oraz 39 i 48 (wtedy droga życia wynosi 12).

Droga życia 1: Archanioł Ariel

To będzie dla Ciebie aktywny miesiąc. Wiele projektów, planowania, ewentualnie konieczność przebywania w dużej grupie ludzi lub praca w grupie będzie na wokandzie. Jednocześnie, mimo że dookoła Ciebie może pojawić się wiele ludzi, możesz poczuć się wyobcowana i samotna lub sama próbować się wycofać np. ze spotkań rodzinnych, ponieważ możesz czuć nadmiar bodźców dookoła. Zwróć uwagę także na swoje zwierzęta domowe. W tym miesiącu mogą wymagać szczególnej opieki i troski.

W lipcu będzie patronował Ci Archanioł Ariel, mocno połączony z naturą i światem zwierząt. Pomyśl w tym miesiącu nie tylko o najbliższych i o tym, żeby zakończyć wszystkie projekty w pracy, ale także o zwierzętach. Może wyjdziesz na spacer z psem ze schroniska? Albo przybłąka się do Ciebie niechciany kotek? A może wesprzesz fundację charytatywną na rzecz środowiska i zwierząt? Nie odmawiaj pomocy.

Miesiąc ten będzie dla Ciebie aktywny i inspirujący, ale bardzo ważne jest, żebyś była ze sobą uczciwa i szczera. Zaćmienie Słońca 2 lipca zmusi Cię do przyjrzenia się temu, co do tej pory spychałaś na margines i zachęci do tego, byś zadziałała uczciwie i w zgodzie z samą sobą.

 

Droga życia 2: Anioł Nadziei

Czy czujesz się „beznadziejnie” i straciłaś wiarę do działania? Może odczułaś jakieś trudności albo Twój związek testuje Cię do granic możliwości? Związek ten może być osobisty, rodzinny, ale też służbowy. W lipcu musisz stawić czoła wyzwaniom, które przed Tobą stoją. Zamknąć drzwi, które tego wymagają i uwolnić się od sytuacji, które Ci nie służą. 

Nadszedł czas podsumowań. Zaćmienie Słońca może przynieść Ci energię samotności. Może być Ci trudno oderwać się od osób czy miejsc, do których jesteś przywiązana, ale w głębi ducha wiesz, że już nie są dla Ciebie dobre. Dlatego teraz patronować Ci będzie Anioł Nadziei, który natchnie Cię spokojem i pokaże Ci, że zawsze jest nadzieja.

Nie bój się, że nie dasz rady. Wszystkie sytuacje, które mają miejsce w naszym życiu są przejściowe. Musisz tylko czuć, że to, co robisz, jest dla Ciebie dobre. I zacząć to robić.

 

Droga życia 3: Archanioł Michael

Archanioł Michael to jeden z najbardziej bliskich ludziom Archaniołów. Obrońca prawdy i sprawiedliwości,  chroni ludzi przed niebezpieczeństwem i daje odwagę do zmian. Dlatego zawsze, kiedy czujesz się niepewnie lub zagrożona, wezwij Archanioła Michaela. 

W tym miesiącu dostaniesz symboliczny miecz, który pomoże Ci podjąć pozytywne działania, stanąć w swojej obronie lub zakończyć konflikty, które targają Tobą od dawna. Chociaż możesz czuć się niepewnie, możesz stawać przed wyborami, których nie chcesz dokonać, to jednak energia lipca, zaćmienie Słońca i Archanioł Michael wesprą Cię, byś podjęła działanie, które będzie dla Ciebie bardzo, bardzo dobre i przyniesie Ci zalążki lepszej przyszłości w pracy, w związku lub innej sferze życia, która Cię trochę uwiera. Możesz czuć się wszystkim przytłoczona, ale to chwilowe. 

Nie walcz z losem, tylko otwórz się na prawdę swojego serca i poczuj potężne wsparcie od Wszechświata, które otrzymujesz.

 

Droga życia 4: Archanioł Sandalfon

Słowem-kluczem, które będzie przyświecać całemu miesiącowi jest dla Ciebie „wiara”. Możesz nie wiedzieć, którą drogę wybrać, w którą stronę iść, czy coś zmienić w swoim życiu, związku, pracy, czy też nie. Możesz też zastanawiać się, po co w ogóle tutaj jesteś. Takie myśli pojawiają się co jakiś czas u każdego, ale u Ciebie mogą przybrać nasiloną formę.  Dodatkowo zaćmienie Słońca może przynieść Ci konieczność przeorganizowania swojej przestrzeni, przewartościowania priorytetów i pomyślenia o przyszłości (pomyślenia, ale nie działania – z tym się na razie wstrzymaj). 

Dlatego Twoim Patronem w tym miesiącu jest Archanioł Sandalfon, który mówi Ci, że kiedy wierzysz i ufasz, że wszystko dobrze się powiedzie, to tak właśnie będzie. 

Wiedz, że jesteś wspierana przez Anioły, a one nigdy Cię nie opuszczą i wesprą Cię, kiedy będziesz smutna, przytulą Cię, kiedy płaczesz i wyślą uzdrawiającą energię, kiedy będziesz szalała i miotała się.

W tym miesiącu rodzina, przyjaciele, a nawet szef mogą kwestionować Twoje wybory, ale zaufaj sobie i uwierz w siebie. Kiedy wierzysz, jesteś niezwyciężona, jesteś silna, a Twój duch pozostaje w równowadze. Być może nie znasz jeszcze rozwiązania na Twoje problemy, ale kiedy będziesz ufać, że ono się pojawi, tak właśnie będzie. Jeżeli chcesz dokonać zmian, nie wahaj się! Poproś Archanioła Sandalfona o wsparcie i zaufaj głosowi swojego serca.

 

Droga życia 5: Archanioł Chamuel

Archanioł Chamuel pojawia się zawsze, żeby przypomnieć nam o bezwarunkowej miłości, którą jesteśmy otaczani na każdym kroku. Musimy tylko otworzyć na nią serce. Kiedy odczuwamy miłość, jesteśmy w ciągły stanie uzdrowienia siebie i innych.

W tym miesiącu możesz doświadczać wyzwań w relacjach z rodziną, partnerem, w pracy. Możesz wdać się w konflikt z przyjaciółmi lub mieć oczekiwania wobec swojego partnera, ale też inni ludzie mogą wywierać na Ciebie presję, żebyś dała im więcej, niż jesteś w stanie. Wzmacnia to energia zaćmienia Słońca. Dlatego Archanioł Chamuel zwraca uwagę na to, żebyś zobaczyła, czy to, co myślisz i mówisz pochodzi z Twojego serca, z pola miłości, czy też po prostu dajesz się ponieść emocjom, a potem żałujesz swoich słów. Możesz też być ofiarą ataku energetycznego, ale pamiętaj, że to, co rzucają ludzie w Twoją stronę, nie jest Twoje. Nie musisz przejmować się słowami krytyki, jeśli nie są prawdą. 

Wezwij Archanioła Chamuela, żeby pomógł pozostać Ci w bezwarunkowej miłości. Bez oceniania innych i oczekiwań. A żeby ochronić swoją aurę przed atakami energetycznymi, wymyśl trzy najpiękniejsze dla Ciebie słowa i nadaj im wartość ochronną. Za każdym razem, kiedy będziesz je wypowiadać, wzmocnisz się energetycznie. 

Przygotuj się na większy wydatek w drugim tygodniu lipca. 

 

Droga życia 6: Maria

Życie jest pełne cudów i pora, żebyś to dostrzegła, droga Szóstko. Zaćmienie Słońca przyniesie Ci energię niestabilną, dynamiczną, podczas której drzwi, które już od dawna powinny być zamknięte, teraz będą musiały się zatrzasnąć. Po co? By otworzyć inne, do lepszej przyszłości 😉 Maria przynosi energię matczyną, opiekuńczą, chroni i uspokaja, a także przytula, kiedy jest Ci źle. Lipiec jednak może przynieść Ci jakąś pozytywną wiadomość, wydarzenie lub cud, na który tak długo czekałaś.  

Karta ta nawołuje, żebyś dotarła do swojego wewnętrznego dziecka, otwórz się na radość, dostrzeż zieleń trawy, biel śniegu, posmakuj ulubionych lodów, idź na basen i taplaj się w wodzie, jak dziecko. Być może ostatnio traktowałaś życie zbyt poważnie, przeszłość zaprzątała Twoją głowę i byłaś zbyt sceptyczna wobec siebie i innych. W tym miesiącu będziesz miała wiele powodów do radości i szczęścia, wystarczy, ze otworzysz swoje serce, a na pewno je dostrzeżesz. 

Bądź uważna na znaki.

 

Droga życia 7: Anioł Kreatywności

Ponownie, droga Siódemko, w tym miesiącu patronować Ci będzie Anioł Kreatywności. Prawdopodobnie za bardzo skupiasz się na rzeczach przyziemnych, będąc skupiona na pracy i sukcesie materialnym, zapominając, że prawdziwą radość przynosi Ci taniec/swoboda/zabawa/czytanie/pisanie/gotowanie/rysowanie/śpiew/słuchanie muzyki/broczenie stopami w kałuży/lepienie z gliny/siedzenie z rodziną przed telewizorem… W tym miesiącu zadaj sobie pytanie: „Kim naprawdę jestem?”. Czy jesteś w równowadze i robisz dokładnie to, do czego zostałaś stworzona, czy też poświęcasz siebie dla… no właśnie, dla czego?

Jesteś stworzona do bycia wolną i kreacji! Anioł Kreatywności pomoże Ci przywrócić równowagę w Twoim życiu i nawołuje Cię do tworzenia, wyrażania swojego własnego Jestem w sposób, jaki najbardziej kochasz. Jeżeli więc zawsze chciałaś założyć bloga, ale się bałaś i pisałaś do szuflady, teraz jest właściwy czas na pokazanie siebie światu. Jeżeli chcesz założyć firmę, właśnie teraz jest na to dobry moment. Jeżeli chcesz począć dziecko, ten miesiąc i Anioł Kreatywności pomogą Ci w tym, jeżeli jest to zgodne z Twoim celem życiowym.

Rób to, co kochasz. Jedź na wakacje. Nie przejmuj się całym światem. Zaćmienie Słońca nie wywoła w Tobie żadnych rewolucji, jeżeli do wszystkiego podejdziesz rozsądnie. Nie masz żadnych ograniczeń.

 

Droga życia 8: Archanioł Azrael

Stoisz na rozdrożu? Zastanawiasz się, co dalej? Doszłaś do ściany i nie wiesz, jak ją wyważyć? A może nie chcesz nic zmieniać, mimo że w środku jest Ci źle? Zaćmienie Słońca przyniesie Ci, droga Ósemko czas, w którym wszystkie lęki, błędy i fobie wyjdą na wierzch. Dojście do celu może być w ty miesiącu bardzo utrudnione. Dlatego też lipiec  potraktuj jako miesiąc porządków i podsumowań, podczas których stare schematy, ideały i związki transformują się, przybierając nową formę lub… odchodząc na zawsze. To może nie być dla Ciebie łatwy czas, ale Archanioł Azrael pomoże Ci przez to przejść.

Imię Azrael odznacza „pomoc od Boga” lub „Anioł Boży”. Pomaga przejść przez cierpienia, ale także jest odpowiedzialny za przenoszenie duszy z jednej sfery do drugiej po śmierci. Pociesza tych, którzy doświadczyli straty i pomaga połączyć się z ukochaną osobą, która już odeszła.

Wezwij Archanioła Azraela, kiedy Ci kogoś brakuje, potrzebujesz wsparcia i pragniesz pomocy w przetransformowaniu tego, co stare i niepotrzebne w nowe i jakościowe.

 

Droga życia 9: Anioł Manifestacji

„Na początku było Słowo”. Ten biblijny cytat jest doskonałym przykładem na to, w jaki sposób działa manifestacja i prawo przyciągania. Myśli generują słowa, słowa generują wibracje, a te materializują się. 

W tym miesiącu Twoim patronem jest Anioł Manifestacji. Przyszedł czas na zmanifestowanie i zmaterializowanie tego, o czym już od dawna myślałaś. Nowa praca, dodatkowe pieniądze, dieta, a może całkowicie nowy styl życia? Lipiec będzie dla Ciebie czasem działania i pozwolenia na to, żeby rzeczy się zadziały. 

Unikaj teraz oceniania innych, konfliktów, patrz na swoje życie w pastelowych barwach i i nie bój się wyrażać swoich pragnień i realizować swoich pasji, bo być może właśnie teraz jest najlepszy czas na to, żeby przemienić to, co zawsze było tylko w sferze Twoich marzeń w rzeczywistość. 

Pamiętaj, że pozytywne słowa niosą ze sobą znacznie więcej dobra, niż te negatywne. Zwłaszcza, że energia Słońca powieli to, co wygenerujesz. Masz teraz bardzo duży wpływ na swoje życie. 

 

Droga życia 10: Anioł Odwagi 

To może nie być dla Ciebie łatwy miesiąc. Możesz doświadczać trudnych okoliczności lub mierzyć się ze swoim własnym cieniem. Możesz czuć, że czegoś bardzo pragniesz, ale boisz się zmian. Lipiec może przynieść dla Ciebie przełomowy moment (w związku lub w pracy), w którym będziesz musiała zdecydować, co dalej. Dodatkowo zaćmienie Słońca 2 lipca może przynieść Ci spadek energii i zdejmie Ci klapki z oczu na sprawę, na którą dotychczas patrzyłaś przez różowe okulary. 

Anioł Odwagi chce Ci pokazać, żebyś nie bała się stanąć w obronie swoich własnych przekonań i poszła w kierunku światła. Zaufaj swojej intuicji i przejmij kontrolę nad sytuacją. Masz w sobie głęboką siłę, połączenie z duchem i prawdą serca, dlatego nie powinnaś chować jej tylko dla siebie. 

Znajdź w sobie odwagę do działania i nie bój się robić tego, co zawsze pragnęłaś. Właśnie ten miesiąc jest dla Ciebie najlepszy do działania w zgodzie z własnym sercem, nawet jeżeli będzie to wymagało radykalnych zmian. 

Uwolnij swój strach i odnajdź w sobie czerwone światło odwagi, którym obdarza Cię Anioł Odwagi. A żeby dodać sobie mocy, noś przy sobie (lub na sobie) coś czerwonego. 

 

Droga życia 11: Archanioł Raguel

Ten miesiąc może przynieść energię walki, zwłaszcza związanej z niesprawiedliwością. Możesz być wciągnięta w niesprawiedliwą sytuację lub mieć poczucie, że jesteś traktowana nie tak, jak chciałabyś być. Możesz czuć się niezrozumiana lub niewysłuchana przez swoich bliskich. Możesz także być zmuszona walczyć o swój punkt widzenia.

Lipiec może przynieść Ci także konflikty w związku i brak równowagi w innych sferach życia. Dodatkowo zaćmienie Słońca może przynieść Ci poczucie samotności i obnaży, w jakiej sferze Twojego życia nie ma równowagi. Jeżeli podupadasz na zdrowiu, to jest ta sfera, której brakuje światła. Martwisz się finansami? Pomyśl o tym, jakie schematy Tobą kierują, jakie myśli masz o pieniądzach, czy kochasz je, czy się ich boisz. Problemy w związku? Pomyśl, czy kochasz siebie i traktujesz siebie tak, jak chciałabyś, żeby partner Cię traktował. 

Archanioł Raguel przynosi Ci światło uzdrowienia i nawołuje do tego, żebyś w tym miesiącu, zamiast walczyć, spojrzała na daną sytuację z szerszej perspektywy i znalazła w sobie współczucie oraz zrozumienie, że to, co się dzieje, nigdy nie jest przypadkowe. 

Zwróć uwagę nie na problemy, a na rozwiązania, jakie można podjąć, żeby uzdrowić daną sytuację.

 

Droga życia 12: Archanioł Raziel

To będzie dla Ciebie mistyczny czas, a to wszystko za sprawą Archanioła Raziela, którego imię oznacza „Sekret Boga”, czyli dokona się transformacja w Twoim życiu. Raziel pomaga połączyć się z podświadomością i duchem, otwiera czakrę korony i pomaga dotrzeć do królestw anielskich. Daje dostęp do wiedzy niedostępnej dla wszystkich – jeżeli więc nagle przyciągnie Cię jakaś książka lub kurs, nie wahaj się, bo to właśnie w ten sposób Raziel wzywa do poszerzania swojej duchowej wiedzy.

W tym miesiącu zwróć uwagę na swoje sny. To w nich może kryć się odpowiedź na wszystkie Twoje pytania. Przed snem wycisz umysł i poproś Archanioła Raziela, żeby przyniósł odpowiedź na Twoje pytania. Poproś też, żebyś zapamiętała tę wiadomość po przebudzeniu.

Lipiec może przynieść dla Ciebie duże zmiany na poziomie duchowym i mentalnym, a to ze względu na zaćmienie Słońca, którego energia będzie wyczuwalna przez cały miesiąc. Możesz mieć wrażenie, że los z Tobą pogrywa. Możesz cierpieć na bóle głowy i zmiany nastrojów. Nie martw się tym. Nie walcz z losem, bo przyniesie Ci on nowe szanse i możliwości, jeżeli będziesz potrafiła spojrzeć w przeszłość z dystansem. Transformacja przyniesie Ci dużą korzyść.

 

*Talia kart przygotowana została przez Tanię Magdalene oraz Alexandrę Gabriel. 
O zaćmieniu Słońca korzystałam z tego materiału: https://kalendarzbiodynamiczny.pl/lipcowe-zacmienie-slonca-rozbite-naczynia-i-rozsypane-gwozdzie/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: