Wybierz kartę i zobacz, jakie przesłanie mają dla Ciebie Anioły

Przyjrzyj się każdej z kart przez około 5 sekund, wybierz tę, która przemawia do Ciebie najbardziej i i zobacz, na co jeszcze powinnaś zwrócić uwagę w swoim życiu.

1) Archanioł Azrael – Spokój

Imię Archanioła Azraela oznacza „Pomoc od Boga” lub „Anioł Boży”. Archanioł ten wspiera dusze w przechodzeniu między światem materialnym a duchowym i napełnia spokojem wszystkich, którzy tego potrzebują. 

Wybrałaś tę kartę, ponieważ w Twoim życiu może brakować spokoju. Możesz czuć się lekko zdezorientowana, mieć huśtawkę nastrojów i czuć, że już więcej nie uniesiesz. Poproś Archanioła Azraela o pomoc, a pomoże Ci napełnić się wewnętrznym spokojem. A jeżeli mierzysz się z żałobą, wyślij za jego pośrednictwem wiadomość do osób, z którymi chcesz się pożegnać.

 

2) Archanioł Rafael – Uzdrowienie

Imię Archanioła Rafaela oznacza „Bóg Uzdrawia”. Jest znany jako Anioł miłości, radości i śmiechu oraz przynosi uzdrowienie na wszystkich płaszczyznach – mentalnej, fizycznej, duchowej i emocjonalnej.

Jeżeli wybrałaś tę kartę, prawdopodobnie w Twoim życiu za mało jest radości i uśmiechu. Być może zamartwiasz się sytuacją w związku lub w pracy? A może czujesz, że masz za mało czasu na to, żeby robić to, co chcesz? Poproś Archanioła Rafaela o uzdrowienie każdej sytuacji, która tego wymaga, a następnie uśmiechnij się i spędź pełnię Księżyca dokładnie tak, jak tego pragniesz – z radością i zaufaniem, że Archanioł Rafael napełni Cię tym, czego potrzebujesz najbardziej. 

 

3) Anioł Łaski

Jeśli przyciągnęła Cię energia Anioła łaski, oznacza to, że budzisz się do odczuwania błogosławieństw życia. Czasami nie zauważamy oczywistych rzeczy, takich jak dostęp do świeżego powietrza, wody, natury, jedzenia czy możliwości odetchnięcia po całym dniu zajęć, ale Anioł Łaski napełnia Cię łagodnością i uważnością na dary, którymi jesteś obdarzana każdego dnia. Właśnie w tę pełnię możesz doświadczyć spokoju, łagodności i światła, odczuwając wdzięczność i miłość do wszystkiego, co Cię otacza. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: