Numerologia adresu. Sprawdź, pod jaką wibracją jest Twój dom lub biuro

Dom to nasza oaza, miejsce komfortu. To tu czujemy się najlepiej i możemy się całkowicie zrelaksować. Biuro zaś, to miejsce, gdzie energia musi płynąć, musi być dynamicznie i przynosić zysk. Ale czy zawsze tak jest i czy zawsze dokładnie tego oczekujemy od domu czy biura? 

Rzadko zwracamy uwagę na numerologię adresu, a przecież on także wspiera lub przeszkadza nam na naszej Drodze Życia. Warto więc, żeby dom czy biuro były dla nas sprzyjającym środowiskiem i dawały poczucie komfortu, a także by były spójne z naszym stylem życia, planami i wartościami. 

Jak więc obliczyć wibrację adresu? 

Dodaj wibracje wszystkich liter oraz cyfr znajdujących się w adresie i sprowadź sumę do liczby pojedynczej. 

Przykład: 

ul. Prosta 3B/8 -> 7+9+6+1+2+1+3+2+8 = 39 -> 3+9 = 12 -> 1+2 = 3. Wibracja tego adresu to 3. 

Co oznaczają poszczególne wibracje? 

LICZBA 1

To liczba indywidualistów. W mieszkaniu lub biurze o tej wibracji odnajdą się osoby niezależne, twórcze, które nie stoją w miejscu, oraz o zdolnościach przywódczych. Wibracja ta sprzyja samodzielności i zmianom, i wymusza na mieszkańcach ciągły rozwój i realizację siebie. Jednak takie mieszkanie lub biuro może też przynieść samotność, egoizm i brak umiejętności współpracy, dlatego też, jeżeli szukasz miłości lub współpracowników, może być to trudne wibracji 1. 

LICZBA 2

Wibracja dwójki sprzyja przede wszystkim rodzinie i współpracy. W biurze czuć atmosferę współpracy, harmonii i akceptacji osób w nim przebywających, dlatego też pod tą wibracją najlepiej odnajdą się gabinety psychologiczne, ośrodki warsztatowe i szkoły. Jako mieszkanie, dwójki to idealne miejsca dla domatorów, którzy cenią sobie spokój ducha. Uwaga – to nie jest liczba indywidualistów. Jeśli mieszkasz samodzielnie pod wibracją dwójki, możesz odczuwać brak i samotność. Ponadto, jeżeli mierzysz się z poczuciem braku wiary w siebie, wibracja ta może ją pogłębić. Nie sprzyja zmianom.  

LICZBA 3

Zabawa, zabawa i jeszcze raz zabawa. Trójka to liczba idealna dla osób, które mają duże grono znajomych, a ich domostwa są zawsze otwarte na gości. To wibracja, która daje energię kreatywności, radości i pomaga rozwijać talenty. Świetnie odnajdą się w niej artyści, którzy prowadzą bogate życie towarzyskie, to też dobre miejsce na pracownię artystyczną. Jednak biuro pod tym adresem może przynieść energię rozrzutności i wciąż będzie brakowało pieniędzy. Trudność też odczują tutaj placówki handlowe. Trójka sprzyja zabawie, dlatego też introwertycy, którzy cenią sobie spokój, nie odnajdą się w tym harmidrze. 

LICZBA 4

Mieszkanie o wibracji 4 da Ci poczucie bezpieczeństwa, stabilizacji i spokoju. To miejsce, gdzie rutyna i powtarzalność odgrywają kluczową rolę. Docenią je osoby, które pragną ustabilizowanego życia i dążą do spełnienia materialnego. W domu pod wibracją 4 często będzie zmieniany wystrój, coś się tu doda, dokupi, wymieni się sprzęt, ponieważ taki dom wymaga tego, żeby o niego dbać. Będzie wymagał uporządkowania. Jako biuro, ta wibracja świetnie sprawdzi się u finansistów, agencji nieruchomości czy administracji. Nie jest to jednak energia dla osób, które lubią ruch, a dom lub biuro traktują wyłącznie jak miejsce, do którego wpada się od czasu do czasu.

LICZBA 5

Piątka jest całkowitym przeciwieństwem liczby 4. To nie będzie świątynia osób uporządkowanych i pragnących świętego spokoju, ponieważ tutaj rządzi różnorodność, chaos i zmiana. Mieszkanie o tej energii da wiele ciekawych wyzwań osobom, które lubią podróżować, są bardzo aktywne i lubią adrenalinę. To także idealne miejsce dla osób towarzyskich, ponieważ wciąż mogą przewijać się przez nie wiele ludzi. Jako przestrzeń do pracy, piątka sprzyja przede wszystkim biurom podróży, hotelom, ale też działalności internetowej, takiej jak ecommerce, ponieważ wspiera kreatywność, wprowadzanie nowych technologii i wprowadzanie nieszablonowych rozwiązań. 

LICZBA 6

To wibracja sprzyjające przede wszystkim rodzinom opartym na tradycyjnych wartościach, ale też osobom, którym zależy na dobrobycie finansowym. To miejsce, gdzie od samego wejścia czuć domową atmosferę, ciepło i miłość. Liczba 6 wspiera pary pragnące dzieci, ale także wielopokoleniowe rodziny, dlatego też tu pieniędzy raczej nie zabraknie (rodzina zawsze wesprze). Szóstka to także dobra wibracja dla pediatrów, psychologów rodzinnych, sądów rodzinnych, handlowców i innych branży, które wspierają rodziny. Nie sprzyja jednak indywidualistom. 

LICZBA 7

Siódemka to liczba filozofów, osób głęboko pracujących nad swoim życiem duchowym oraz własną indywidualnością. Daje wytchnienie, odpoczynek i idealne warunki do zgłębiania tajemnic swojego ciała i ducha. To wibracja przede wszystkim dla samotników, jednak może znacznie pogłębić introwertyzm. W tym miejscu zawsze będzie panowała atmosfera mistycyzmu, nawet trochę magiczna.  Nie sprzyja zakładaniu rodziny – pod tym adresem może być najwięcej konfliktów. Jako przestrzeń biurowa, idealnie nadaje się na biblioteki, laboratoria i ośrodki naukowe. 

LICZBA 8

Liczba 8 skupiona jest głównie na bogactwie, sukcesie i dobrach materialnych. W mieszkaniu pod tą wibracją najlepiej czują się osoby skupione na swoim rozwoju, budowaniu kariery i nastawione na odniesienie sukcesu. Zarówno dom, jak i biuro mogą przynieść bogactwo, trzeba jednak uważać, żeby nie zatracić równowagi pomiędzy wartościami duchowymi a dobrami materialnymi. Ósemka to ogólnie szczęśliwa liczba, dlatego, jeżeli jesteś w równowadze, wibracja ta przyniesie Ci korzyść. Nie sprzyja natomiast rodzinom, które więcej czasu chcą poświęcić dzieciom. To także najlepsza wibracja do biznesu. 

LICZBA 9

Mieszkańcy tego domu to osoby, które nigdy nie zostawią nikogo w potrzebie. Pod ten adres zawsze można zapukać i na pewno zostanie się poczęstowanym szklanką wody i życzliwością. Dlatego też dziewiątka to idealna wibracja na działalność uzdrowicielską i medyczną. To adres sprzyjający także pasjonatom, którzy nad swoim hobby potrafią spędzać całe dnie. Ale też dziewiątka to energia zakończenia, sprzyja więc osobom, które chcą zakończyć pewien etap swojego życia i rozpocząć zupełnie inny – w tym wypadku jednak trzeba liczyć się z tym, że po zakończeniu będzie trzeba opuścić ten adres. 

Numerologia adresu a Twoja Droga Życia

Mieszkanie może nam pomóc w rozwinięciu naszych cech, ale też może pogłębić nasze wady. Warto więc sprawdzić, jak nasza Droga Życia będzie korelowała z wibracją danego adresu. Siódemki z natury są introwertyczne, a więc wydawałoby się, że wibracja mieszkania 7 będzie dla nich idealna – niekoniecznie. Siódemki, choć introwertyczne, często mierzą się z poczuciem wyobcowania i samotności, dlatego też otaczając się tą energią mogą mieć znaczne problemy z nawiązywaniem kontaktów i zawieraniem nowych znajomości. Chociaż mogą zapraszać znajomych, oni nigdy nie będą mieli możliwości pojawić się u nich. Z drugiej strony wibracja ta może pomóc Siódemkom dotrzeć do własnego wnętrza i odnaleźć prawdę o sobie. Jedynki, które dążą do niezależności i kariery świetnie odnajdą się pod wibracją 1 i 8. Jednak, jeżeli poszukują związku, energie te nie będą im sprzyjały, ponieważ kariera i własny rozwój przyćmią wszystko inne. Mogą powstać konflikty. Zawsze więc trzeba podjąć świadomą decyzję, czego oczekujemy w danym momencie od życia i jaki adres pomoże nam to osiągnąć. 

A jak zmoderować swój obecny adres tak, żeby wibracja bardziej Ci sprzyjała? Napisz liczbę lub literę z odpowiednią wartością na swoich drzwiach 🙂

Przeczytaj także: Jaka jest Twoja szczęśliwa liczba i jak przyciągnąć szczęście za pomocą liczb?

 

 

 

Źródła:
https://akademiaducha.pl/numerologia-domu/
http://numerologia-partnerska.blogspot.com/2014/11/numerologia-domu-i-mieszkania-czyli-jak.html
Małgorzata Brzoza, Esencja numerologii

 

6 myśli w temacie “Numerologia adresu. Sprawdź, pod jaką wibracją jest Twój dom lub biuro

  1. Dzień dobry 🙂
    Wyczytałam, że do portretu numerologicznego mieszkania potrzebny jest cały adres tj. nazwa ulicy, numer, nazwa miasta i kod, czy to prawda?
    Ponadto mam pytanie o jakiej wibracji będzie korzystne dla 11 szukającej miłości, stabilizacji i założenia rodziny?

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: