Pieniądze mają znaczenie!

Pieniądze są jednym z najbardziej wyraźnych przekazów od Aniołów. Kiedy znajdujemy na ulicy monety, zawsze wzbudza to radość i jest to informacja, że jesteśmy wiele warci. Ale też liczba, znajdująca się na pieniądzu może mieć dla nas wiadomość.

Jeżeli znalazłeś pieniądz o nominale 1, takie jak grosz lub złotówka, Aniołowie wzywają Cię do porzucenia wszystkich zmartwień i powierzenia ich Sile Wyższej. Wszystko o czym myślisz, znajduje swoje spełnienie w rzeczywistości, dlatego myśl pozytywnie. Marzenia się spełniają! 

Jeżeli znalazłeś pieniądz o nominale 2, to znak, że wszystko jest w porządku. Zaufaj, że wszystko prowadzi Cię do szczęśliwego rozwiązania. Jeżeli zaś masz problem z utrzymaniem wiary w siebie, poproś Anioły o wsparcie. One są tu dla Ciebie. 

Jeżeli znalazłeś pieniądz o nominale 5, w Twoim życiu niedługo nastąpi zmiana na lepsze. Otwórz się na nią i poproś Anioły o wsparcie w tym procesie. 

Jeżeli znalazłeś pieniądz o nominale 10, Aniołowie mówią, żebyś myślał pozytywnie o tym, co zaprząta Twoją głowę, ponieważ wszystko ma na celu Twoje wyższe dobro. Na rezultat danej sytuacji będzie miało wpływ Twoje nastawienie. 

Jeżeli znalazłeś pieniądz o nominale 20, to znak, że masz doskonałe połączenie ze swoją duchową stroną. Twoja wiara i rozwój są właśnie wynagradzane. Tak trzymaj 🙂 

Jeżeli znalazłeś pieniądz o nominale 50, Twoje życie zmienia się w sposób, którego dotychczas nie doświadczałeś, ale jest to zmiana dobra. Jesteś wspierany przez Anioły cały czas. 

Jeżeli znalazłeś pieniądz o nominale 100, to masz niebywałą zdolność do zmanifestowania tego, czego potrzebujesz właśnie teraz. Wypowiedz życzenie i idź ku realizacji.

Jeżeli znalazłeś pieniądz o nominale 200, bezwarunkowa miłość napełnia Twój umysł i serce radością i wiarą. Zaufaj, że wszystko jest w porządku, bo dokładnie tak jest.

Jeżeli znalazłeś pieniądz o nominale 500, to masz niebywałe szczęście 🙂 Podążaj za głosem swojej intuicji i zrób coś w kwestii zmiany tej sfery, która nie sprawia Ci satysfakcji. 

 

 

Źródła: Doreen Virtue, Anielskie Liczby, Studio Astropsychologii 2008

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: