Wybierz kartę i zobacz, jakie przesłanie niosą dla Ciebie Anioły

Wydaje się, że psychotesty, psychozabawy i quizy nie mają sensu. To po prostu rozrywka, w którą można kliknąć, żeby oderwać się od pracy lub zabijając czas. „Wyświetliło się, to kliknę, a nuż się czegoś ciekawego dowiem”. Ale czasem nawet w zabawie można znaleźć coś wartościowego, zwłaszcza, jeżeli przekaz pochodzi od Aniołów.

Popatrz na każdą kartę przez około 5 sekund. Wybierz tę, która przemawia do Ciebie najbardziej. Nie zastanawiaj się zbytnio. Postaraj się wybrać intuicyjnie. To właśnie intuicja wie, jaki przekaz będzie dla Ciebie ważny. Poniżej znajdziesz przesłanie od wybranego Anioła.  

1) ARCHANIOŁ RAZIEL

Znaczenie imienia Archanioła Raziela to „Tajemnica Boga”, ponieważ blisko współpracuje z Bogiem i zna wszystkie tajemnice Wszechświata oraz tego, jak działa. Jest jednym ze strażników Kronik Akaszy (biblioteki, zawierającej wszystkie informacje o nas) oraz innych, którzy mają dostęp do świętej wiedzy. Jego energia pomaga otworzyć się na Uniwersalną Świadomość, zwiększyć zdolności do jasnowidzenia, jasnosłyszenia, jasnorozpoznawania i jasnoczucia oraz pomaga połączyć się z przewodnikami duchowymi. 

Przesłanie dla Ciebie: Zwróć uwagę na swoje sny. To podczas nich odbywasz podróż do głębokich warstw swojej podświadomości i możesz zobaczyć rzeczy szerzej, a dzięki temu zrozumieć otaczający Cię świat. Jesteś teraz w trakcie transformacji Twoich przekonań, dlatego możesz doświadczać  bólów głowy i pewnego rodzaju zamętu myślowego. Zachowaj ciszę i spokój, aby umożliwić sobie szybsze przejście przez te zmiany. Jesteś wspierana przez anielskie królestwo w każdym momencie. Wezwij Archanioła Raziela, aby pomógł Ci zwiększyć Twoją wewnętrzną moc. 

 

2) ARCHANIOŁ RAGUEL

Imię Archanioła Raguela oznacza „Przyjaciel Boga”. Jest on kojarzony z harmonią i równowagą, zwłaszcza w naszych relacjach i związkach. Pomaga nam w sytuacjach konfliktowych, przywraca harmonię oraz wspomaga w medytacji. Pozwala nam stać się empatycznymi. 

Przesłanie dla Ciebie: Możesz czuć, że jesteś wciągana w konfliktowe sytuacje lub masz poczucie walki z niesprawiedliwością. Archanioł Raguel prosi Cię, żebyś pozwoliła sobie poczuć nieskończone możliwości rozwiązań, jakie przynosi Wszechświat. Popatrz na rozwiązania, a nie problemy. Wyraź swój punkt widzenia nie walką, ale z poziomu serca, dzięki temu osiągniesz spokój i harmonię. 

 

3) ARCHANIOŁ CHAMUEL 

Znaczenie Archanioła Chamuela to „Ten, który widzi Boga” lub „Ten, który szuka Boga”. Promieniuje bezwarunkową miłością, stąd Archanioł ten jest potężnym uzdrowicielem serca, wspierającym przy traumach emocjonalnych – uzdrawia ból i wzmacnia poczucie bezpieczeństwa.  Archanioł Chamuel wspiera nasze relacje i pomaga odblokować serce, kiedy pełne jest smutku, depresji i beznadziejności. 

Przesłanie dla Ciebie: Jesteś bezwarunkowo kochana w każdym momencie Twojego życia. Bezwarunkowa miłość pozwala Ci najpierw kochać siebie, abyś miała siłę serca i umysłu, aby dać to samo innym. Kiedy uosabiasz bezwarunkową miłość, Twoja energia płynie prosto z serca, uzdrawiając wszystko, czego dotkniesz i o czym pomyślisz. I chociaż możesz spotykać ludzi, którzy będą próbowali Ci dopiec, nie bierz tych rzeczy do siebie. Wezwij Archanioła Chamuela, żeby pomógł Ci pozostać w sercu. Nigdy nie jesteś sama. 

 

4) ARCHANIOŁ ARIEL 

Imię Archanioła Ariela oznacza „Lew lub lwica Boga”. Związany jest ze wszystkimi zwierzętami, a wraz ze swoim anielskim zespołem pracuje nad uzdrawianiem i ochroną natury. Wspiera wszystkie osoby, które decydują się oddać cześć planecie za pomocą przyjaznego dla środowiska stylu życia. Kluczowym słowem dla Archanioła Ariela jest jedność. 

Przesłanie dla Ciebie: Zrób coś dla Ziemi, społeczeństwa i siebie. Być może w ostatnim czasie czułaś się odizolowana, samotna, nieugruntowana. Schowałaś się i chciałaś przeczekać zimę. A jednak to poprzez zjednoczenie z innymi i w kontakcie z naturą znajdziesz ukojenie. Zjedz coś zdrowego i naturalnego. Może myślałaś o zmianie diety? Zacznij już dziś! Idź na spacer. Spotkaj się z przyjaciółmi. Poszukaj wolontariatu w schronisku dla zwierząt. Wesprzyj fundację charytatywną. Możliwości jest nieskończenie wiele, ale najważniejsze – nie siedź w domu. Duch organizacji budzi się w Tobie i bardzo chce się uwolnić, a Archanioł Ariel pomoże Ci odnaleźć w sobie wewnętrznego lwa.

 

*Talia kart anielskich została przygotowana przez Tanię Magdalenę i Alexandrę Gabriel.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: